10 yillik evliyim ve ilk defa bunu dile getiriyorum esimle aramizda guvensizlik sorunu var

Arkadaşların kimse sen de 3 aşağı 5 yukarı osundur, evet arkadaşlar arasında zevkler hobiler vs farklılık gösterebilir ama ahlaki değerlerde benzerlik ararım ben, şahsen,eşine ters gelmiyo ki bu insanlarla arkadaş

Ve bence esinde de bi numaralar var

evet cok haklisiniz zaten 2014 senesinde cekmisim bi gun oyle haberim bile yok silmistim direk ama iste bu andoridlerinde bulutlarina kayit ediyor orada kalmis bi kac tane bu ciplak derken tatile bile cekildigim var aynilari

degilmi

adam sızı aldatacak kadın arıyor daha dogrusu sevısmelık sız hala yok reısm yok msj ben olsam o kocayı eve almam, dırek gıder bosarım, donuna kadarda alırım...

Sizde bu olanlar karsisindan onu alip konuscaginiza görmezden mi geleceksiniz olanlari ben olsam ona rahat yüzu vermem o arkadasida ara ailesine soylemekle tehtit ederdim yuva bozucu mahlukatlar
tqbiki gormezden gelemem kafayi yerim dun gece gordum bunu ve sabah sinirlerim cok bozuldu birilerine anlatmam fikir almam gerek inannin danisabilecegim kimsem yok

adam sızı aldatacak kadın arıyor daha dogrusu sevısmelık sız hala yok reısm yok msj ben olsam o kocayı eve almam, dırek gıder bosarım, donuna kadarda alırım...
bilmiyorum ya cidden iki gun once ben daha elime bir kadin eli degmedi diyo ama niye boyke yaziyor bir celiski var belli ne dedigi belli deegil ah ah kafayi yicem aksama konusagim bakalim

Esin arayış içinde.arkadaslarindan kendisine birini ayarlamalarini bekliyor.yarin obur gun disardayim yalnizim derse kesinlikle yalniz olmayacak gibi görünüyor. Sizi aldatmaya meyilli

Bir süre gözlemleyin sakinleşin olayı sindirin daha sonra harekete geçicekseniz geçin bence olaylar sıcakken herzaman yanlış davranılır.Sıkıntı stres yapmayın.Bazen erkekler birbileri arasında hiçbirşey yapmasalar dahi yapıyorlarmış gibi abuk sabuk konuşabilirler.Gözlemlerden sonra baktınız aldatılıyorsunuz boşanamıycak durumdaysanız ortalığı çok velveleye vermeyin bence ömür boyu mutsuz olursunuz.Hergün aynı konuyu açar hergün kavga eder hergün huzursuz olursunuz.Oyle bir durumda en huzurlu nasıl kalabilecekseniz bence o şekilde davranın.Ama boşanmak ister ve boşanabilecek durumdaysanız ozaman hesabını sorun.

bakin bu zamana kadar boyle sorunum hic olmadi cok mutluyduk su olaylar bir ay icinde oldu zaten benim tartismam olsa neden cocuk yapayim zaten 8 yil ara vermisim hemen cocukda yapmadim
Sana şu kadar söyleyeyim bu tip insanlar karısıyla yatakta nasıl sevistigini çok ozur diliyorum günde on posta basiyorum tarzında kendilerini overek anlatırlar arkadaşlarına. Gerisini sen düşün. Kadınlara bakış acıları çok cirkin ve aşağılayıcı oluyor

bosanmak istemiyorum tabiki cocuklarim kendimden once evlatlarimi dusunmem gerekir bir yerde lakin yaptigi veya yapacagi yanina kar kalmayack hatasini anlamasini isteyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…