10 yillik evliyim ve ilk defa bunu dile getiriyorum esimle aramizda guvensizlik sorunu var

hayir bu konusmayi dun gece okudum suan iste bozuntuya vermedim ama aksam konusam

Ya kocanıza arkadaşı çıplak kadın fotograflari atıyor. Üstelik kendi iliskuye girdigi kadınları. Yani kocan istediğinde kocana da rahatlikla ayarlayabilecegi kadinlar. Sen bunu görüp hala ya o arkadasini birak ya da git nerde ne b.k yiyosan ye bundan sonra yokum ben diyemiyosunuz. Üstelik esinizin arkadasina verdigi cevap ne "bana bunlari niye atiyosun zaten duvara tırmanıyorum". Oha ya. Demek istiyo ki atma sunlari elimden bi kaza cikacak. Ikisi de haysiyetsiz

Esinizin arkadaşina "bana karı ayarla" dedigi mesajı esinize söyleyemiyosunuz, sebebi de "kendini haklı çıkarır". Yahu saf mısınız yoksa ezik misiniz? Ne demek kendini haklı çıkarır?

Ya bari kendiniz bi "karı" ayarlayn kocanıza da gizli saklı is yapmasin baska yerlerde.

Hamile olmanzla hic alakasi yok suanki pasifliginizin ve kendinizi düşürdüğünüz durumun.

Kafayi yiycem ya adam bana "karı ayarla" diyo ama ne siz ne de burdaki kimse bu noktaya dikkat etmiyo. Yuh ya

Valla ben sızede eşınızede arkadasına da sastım kaldım
Artık dıyecek bırseyım yok
boyle demeyin lutfen arkadaslarin dedigi gibi hep sustum kavga olurken kavga buyumesin he de gec ama noldu uste cikan oldu sonra dedim yeter artik birsey olumca soyleyince bana dirwk nefretle bakiyor degismisim ben bana oyle diyor ben evlendigimde 18 yasimdaydim suan 27 yasindayim o zmnki aklimla simdiki aklim bir degil ama keske o zmnlarda bu aklim olsaydi susmasaydim

Hıcbırsey esınızın ihanetıne sebep olamaz sız yapmayın barı bunu

Hepımız hamıle kaldık hepımız bakımsız olduk kılo aldık hasta olduk
Koşa koşa kadına kıza gıtmedıler

Namus seref denen bırsey var
Kadın dedıgın obje degıl... ve sadece bunun ıcın yaratılmadık.
aynen oyle sinirlerim bozuldu cidden suan ya gorumcemi yada kaynanmi aramak sotlenek istiyorum bilmiyorum aksam olsun dicem konusucam

boyle demeyin lutfen arkadaslarin dedigi gibi hep sustum kavga olurken kavga buyumesin he de gec ama noldu uste cikan oldu sonra dedim yeter artik birsey olumca soyleyince bana dirwk nefretle bakiyor degismisim ben bana oyle diyor ben evlendigimde 18 yasimdaydim suan 27 yasindayim o zmnki aklimla simdiki aklim bir degil ama keske o zmnlarda bu aklim olsaydi susmasaydim
Abınız bılse benı asla bırakmaz dıyorsunuz aılenız var yanınızda ama sıze nefretle bakan kotu davranan saygı duymayan ezen bı adamla evlısınız ustune cocuk yapıyorsunuz

Cok huzurlu bı ortamınızmı vardı cocugun sucu ne yasadıklarınıza tanık olarak mutsuz buyuyecek

Esler sorunu halletmeden cocuk yapmamali gunah ya...

Kendınızı ezdırmeyin
Bırde erkekler agzı bozuk ve kendını ezdıren kadını sevmez saygı duymaz hıc

Ya kocanıza arkadaşı çıplak kadın fotograflari atıyor. Üstelik kendi iliskuye girdigi kadınları. Yani kocan istediğinde kocana da rahatlikla ayarlayabilecegi kadinlar. Sen bunu görüp hala ya o arkadasini birak ya da git nerde ne b.k yiyosan ye bundan sonra yokum ben diyemiyosunuz. Üstelik esinizin arkadasina verdigi cevap ne "bana bunlari niye atiyosun zaten duvara tırmanıyorum". Oha ya. Demek istiyo ki atma sunlari elimden bi kaza cikacak. Ikisi de haysiyetsiz

Esinizin arkadaşina "bana karı ayarla" dedigi mesajı esinize söyleyemiyosunuz, sebebi de "kendini haklı çıkarır". Yahu saf mısınız yoksa ezik misiniz? Ne demek kendini haklı çıkarır?

Ya bari kendiniz bi "karı" ayarlayn kocanıza da gizli saklı is yapmasin baska yerlerde.

Hamile olmanzla hic alakasi yok suanki pasifliginizin ve kendinizi düşürdüğünüz durumun.

Kafayi yiycem ya adam bana "karı ayarla" diyo ama ne siz ne de burdaki kimse bu noktaya dikkat etmiyo. Yuh ya
evet iste akil almqk icin yazdim gece gordum bu aksam konusucam bu nedemek diye of oglum var evde onun yaninda tartismak istemiyorum cok duygusal bir cocuk bende farkindayim olqylarin ama inanain 10 yili bir cirpida silip atamiyorsunuz iste tipik turk kadin basina gelmeyince anlamiyor insan ben de cok kizardim boyle gorsem duysam kim katlanir bosa gitsin derdim inanin olmuyor karnim burnumda neyime guvenicem ben

Benim eşimle böyle konuşmaya değil arkadaşı, kardeşi dahi cesaret edemez. İnsan kendisi pis olmasın yeter.
"Bana arkadaşını söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim. " cuk oturuyor sizin eşinize.

Abınız bılse benı asla bırakmaz dıyorsunuz aılenız var yanınızda ama sıze nefretle bakan kotu davranan saygı duymayan ezen bı adamla evlısınız ustune cocuk yapıyorsunuz

Cok huzurlu bı ortamınızmı vardı cocugun sucu ne yasadıklarınıza tanık olarak mutsuz buyuyecek

Esler sorunu halletmeden cocuk yapmamali gunah ya...

Kendınızı ezdırmeyin
Bırde erkekler agzı bozuk ve kendını ezdıren kadını sevmez saygı duymaz hıc
bakin bu zamana kadar boyle sorunum hic olmadi cok mutluyduk su olaylar bir ay icinde oldu zaten benim tartismam olsa neden cocuk yapayim zaten 8 yil ara vermisim hemen cocukda yapmadim

eşinin ağzının ortasına kürekle vurasım geldi:sopa:bu yapılmaz ya hem de hamilesin oooff okudukça daraldım:KK14:

Benim eşimle böyle konuşmaya değil arkadaşı, kardeşi dahi cesaret edemez. İnsan kendisi pis olmasın yeter.
"Bana arkadaşını söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim. " cuk oturuyor sizin eşinize.
malesef oyle ben bu zamana kadar gucenenen saygi duyan esime zaten bunlari gorunce butun herseyim gitti

evet iste akil almqk icin yazdim gece gordum bu aksam konusucam bu nedemek diye of oglum var evde onun yaninda tartismak istemiyorum cok duygusal bir cocuk bende farkindayim olqylarin ama inanain 10 yili bir cirpida silip atamiyorsunuz iste tipik turk kadin basina gelmeyince anlamiyor insan ben de cok kizardim boyle gorsem duysam kim katlanir bosa gitsin derdim inanin olmuyor karnim burnumda neyime guvenicem ben

Bakın ayrılmak istemezsiniz çünkü güvenceniz yoktur. Bu da bir tercih.

Ama eger devam edecekseniz evliliginize biraz dişli olun. Ya da görmezden gelin anlatmayın gördüklerinizi.

bakin bu zamana kadar boyle sorunum hic olmadi cok mutluyduk su olaylar bir ay icinde oldu zaten benim tartismam olsa neden cocuk yapayim zaten 8 yil ara vermisim hemen cocukda yapmadim
Daha once esınızle aranızda guven problemı hıc olmadıysa neden telini kurcalıyodunuz kı

Tum kadınların hıslerı kuvvetlıdır hep bı suphenız vardı demekkı

Bence esınızın burnundan getırmelısınız eger bunu sineye cekersenız emın olun aldatacaktır belkı aldattı bıle bılemıyoruz

Ya hıc bıldıgınızı bellı etmeyın yapabılıyorsanız
Ya da dökün ortalıga o arkadasın karısı falan hepsı ogrensın aılenız yanınızda zaten

Bu ıkı secenekten baska yol yok

Bakın ayrılmak istemezsiniz çünkü güvenceniz yoktur. Bu da bir tercih.

Ama eger devam edecekseniz evliliginize biraz dişli olun. Ya da görmezden gelin anlatmayın gördüklerinizi.
anlatmadan duramam ama dediniz gibi disli olucam bilyorum su mubarek gunde ya bismullah dicem baslicam konusmaya

Daha once esınızle aranızda guven problemı hıc olmadıysa neden telini kurcalıyodunuz kı

Tum kadınların hıslerı kuvvetlıdır hep bı suphenız vardı demekkı

Bence esınızın burnundan getırmelısınız eger bunu sineye cekersenız emın olun aldatacaktır belkı aldattı bıle bılemıyoruz

Ya hıc bıldıgınızı bellı etmeyın yapabılıyorsanız
Ya da dökün ortalıga o arkadasın karısı falan hepsı ogrensın aılenız yanınızda zaten

Bu ıkı secenekten baska yol yok
konuyu anlamadiniz galiba bizim dugunumuz vardi gecen ay resimler esimin telinde idi bende aldim teli kendime whatsaptan atiyorum sonra bu resimleri gordum oda silmemis zaten ben bunu gordugum gunden iki gun once atilmis bu resim desigim gibi ne o benim telime bakar ne ben onun ama bu olaydan sonra bakmaya basladim

eşinin arkadaşları kafasına uygun ki onlarla görüşüyor.
çapklık var ki o tipte insanlarla beraber
böyle adama başkada çocuk doğurmaz
dim ileriye dönük başka kadın bulup beni terk edeceğinden korkardım

anlatmadan duramam ama dediniz gibi disli olucam bilyorum su mubarek gunde ya bismullah dicem baslicam konusmaya

Siz hem mesajları hem de resimleri gördüğünüzü söyleseniz ne yapar? Affet bilmem ne mi der, niye telefonuku kurcaladn deyip üzerinize mi yürür?

Siz istemiyorum ben bunlari kaldiramam bitti deseniz ne olur? Beni affet bir daha görüşmem kimseyle mi der

Sizde bu olanlar karsisindan onu alip konuscaginiza görmezden mi geleceksiniz olanlari ben olsam ona rahat yüzu vermem o arkadasida ara ailesine soylemekle tehtit ederdim yuva bozucu mahlukatlar

Büyük konuşmayayım ama benim eşim birine "bana karı ayarlamadın,tam karılara gidilecek zaman "falan dese kafasına birşey geçirimki şuuru yerine gelsin. Arkadaş çok önemli ama asıl eşinizin tavrı önemli. Böyle aykırı insanlarla arkadaşlık etmek zorunda mı? Değil. Ama eşinizin içinde var bence. Ne yapsanız boşa.Ayrıca sizde neden kendi çıplak fotoğraf larınızı çekiyorsunuz? Ben şahsen bu durumu da itici buldum. Hiç kendi çıplak fotomu çekmeye ihtiyaç duymadım. Duyanlarıda anlayamam. Bu fotoğraflar kötü niyetli insanların eline geçebilir. Bence yapmayın öyle anlamsız şeyler

X