Makyaj Ürünleri 10. Hint Makyaji Yarismasi...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Hint makyaji: Acik anket ve süreniz 5 Gün.. basarilar..

• Ankete Katılan
    341
  • Anket Kapalı .
Teşekkür ederim cnm 8 numara benm opuyorumnanaktan

senin kim olduğunu söylemene hiç geerek yok
ben senin gözlerini bi kere gördüm
artık nerde görsem tanırımsengözlerimebaksanab
çok farklı bi göz yapın var kendine has yerimseniben

hepsi birbirinden güzel olmus.emegınıze sağlık hepinize basarılar..ama en cok hint makyajını yansıtan 7 numaralı arkadas.oyumu ona verdim.

yerimseniben7 numarayi cok begendim zaten arayi bayabi asmis tebrik ederim simdidenkaydirigubbakcemile5

9 daki kuzenim...7 deki ablam....12 deki teysem....5 teki halam....17 deki abim..... hepsinin karması ben...anaaa ben nerdeyimmmm:roflol:pardon 17 deki abim değil yaw kimdi ooooo kafam karıştı az düşinicem rahatsız etmeyin:roflol::roflol::roflol:

CİDDEN KUTLUYORUM ARKADAŞLARI HEPSİDE SÜPER MESELA BUNUN ÜZERİNDE BİRAZ OYNAMA YAPTIM NASIL OLMUŞ..............RESMİ BÜYÜTTÜM AZCIK ARKADAŞ KIZMASIN BANA:kedi:

101qkk.jpg

askito bak seni kirmiyim dedim ama rezil oldum neyse vallah Benim makyaj cok aceleye geldi katilmaya birgece onceden karar verdim ve hazirsizlik yakalandim olsun maksat gir gir olsun askitoyu kiramadim ama gercekten cok basarilu hepsi elinize saglik

4 e oy verdim
bazı makyajlar günlük makyaj gibi olmuş.mesela 14.bi kaç resim açılmadı bende onları bilemiycem
15 16 17
bide 8 numara göz rengin çok hoş

Tşkler cnm opuyorumnanaktan

Yok cnm aslında göz rengimin o arkadaşa benzemesini çok isterdim ama malesef ton farkı var :çok üzgünüm:

Yoksa sen ben misin ben sen miyim kaydirigubbakcemile3
Sarışınlıktan kaybettik zaten yaa :sinifsinif:

:nazar:senin göz renginde - şeklinde harika canım bende seninkini çok beğendim . bizde sarışın hintli olalım napalım kaydirigubbakcemile5hihi

16. makyaj sahibi olarak yapilan yorumlara tsk ediyorummm
ben daha oncede soyledim yine soyluyorum aksesuarim yoktu
makyajima bi kac arkadas konuya uygun makyaj degil demisssss googleda acip bi baksinlar hintliler nasil makyaj yapiyorlar
4462.jpg

komposizyona uygun bi makyaj belki ama hiç bi etkileyici yanı yok bence..
dgr arkadaşların senden daha başarılı oldugu kesin...

X