Makyaj Ürünleri 10. Hint Makyaji Yarismasi...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Hint makyaji: Acik anket ve süreniz 5 Gün.. basarilar..

• Ankete Katılan
    341
  • Anket Kapalı .
herkesi tebrik ederim.

bütün makyajlar güzeldi herkes emek vermş zaman harcamış.

kapansın su anket rezil olmak istemiyorum daha fazla kaydirigubbakcemile3

hadin herkeze hayirli ugurlu olsun :)

sempatique bu yarisma hint makyaji olacagi kararlastiginda inan aklima ilk sen geldin normal makyajlarindada bana hint kadinlarini hatirlatiyordu dedim bu mutlaka katilmali :KK66:

tebrikler

demek en sonunda belli oldu ,simdi rahatca konusabilirim yani:lepi:
ilk once askitosa cok tesekkur ettim bu yarismayi duzenledigi icin :1hug:
sonrasinda bana oy veren 130 arkadasima cok cok tesekkur ettim:kedi: ,inan her oyda okadar mutlu oldumki sevincimi paylasamadim simdi soyleyima.s.Şeniz
2. ve 3. sizide tebrik ederim sizinde makyajlariniz cok guzeldia.s.

ve yarismaya katilan diger arkadaslar makyajlarinizi begendim dogruyu soylemek gerekirse bazilari cok sadeydi
bazilarin makyaj cok guzel taki yoktu, yani hepsi tam olsaydi bu oylar daha degisik olabilirdi

cok kisi beni hintlilere benziyo demis ,benim esmer ve kasimin gozumun kara olmasi cok avantajimdi kaydirigubbakcemile3
hatta 1 seneyi gectin bugun ne giydine bi resim ekledim ordaki bir kisi bana dedi ayni hintlilere benziyosun diye, bu makyajdan sonra kanitlandi demekki hintlilere benziyorumkaydirigubbakcemile3:ecrin_bebek:

takilara gelince bunda aciklmasini yapim evde kapi susu gibi bisey vardi aklima geldi 4 parcaliydi ,ilk once tum yuz olagini zannediyodum onu bozdum iki kupe bir kolye ,ve arnim icin tum takim yaptim ,sonrasinda baktimki tm yuz olmucak onlar gozukmedi
demek istedigim illaki ozel taki kimse almamistir elimizdeki olanlari degerlendirmemiz biraz yaraticiligimizi kullanmamizdi

neysem kizlar baya konustum:jeyyar: tekrar tekrar cok tesekkur ettima.s.
bikac kisi yazmisti kim bu 7 numara diye iste benim kaydirigubbakcemile5

hadin herkeze hayirli ugurlu olsun :)

sempatique bu yarisma hint makyaji olacagi kararlastiginda inan aklima ilk sen geldin normal makyajlarindada bana hint kadinlarini hatirlatiyordu dedim bu mutlaka katilmali :KK66:

tebrikler

normalde esmer oldugum icin kendimi sevmem ,ama bu yrismada esmer olusum ise yaradikaydirigubbakcemile3
tesekkur ettim canim katildim kazandim ,insallah bidaki mayajlarda yine bulusuruz:lepi:

tebrik ederim gusel olmus gercektende nerede resim ben goremedim ne giydin bolumunde eski heralde

demek en sonunda belli oldu ,simdi rahatca konusabilirim yani:lepi:
ilk once askitosa cok tesekkur ettim bu yarismayi duzenledigi icin :1hug:
sonrasinda bana oy veren 130 arkadasima cok cok tesekkur ettim:kedi: ,inan her oyda okadar mutlu oldumki sevincimi paylasamadim simdi soyleyima.s.Şeniz
2. ve 3. sizide tebrik ederim sizinde makyajlariniz cok guzeldia.s.

ve yarismaya katilan diger arkadaslar makyajlarinizi begendim dogruyu soylemek gerekirse bazilari cok sadeydi
bazilarin makyaj cok guzel taki yoktu, yani hepsi tam olsaydi bu oylar daha degisik olabilirdi

cok kisi beni hintlilere benziyo demis ,benim esmer ve kasimin gozumun kara olmasi cok avantajimdi kaydirigubbakcemile3
hatta 1 seneyi gectin bugun ne giydine bi resim ekledim ordaki bir kisi bana dedi ayni hintlilere benziyosun diye, bu makyajdan sonra kanitlandi demekki hintlilere benziyorumkaydirigubbakcemile3:ecrin_bebek:

takilara gelince bunda aciklmasini yapim evde kapi susu gibi bisey vardi aklima geldi 4 parcaliydi ,ilk once tum yuz olagini zannediyodum onu bozdum iki kupe bir kolye ,ve arnim icin tum takim yaptim ,sonrasinda baktimki tm yuz olmucak onlar gozukmedi
demek istedigim illaki ozel taki kimse almamistir elimizdeki olanlari degerlendirmemiz biraz yaraticiligimizi kullanmamizdi

neysem kizlar baya konustum:jeyyar: tekrar tekrar cok tesekkur ettima.s.
bikac kisi yazmisti kim bu 7 numara diye iste benim kaydirigubbakcemile5

CANI GÖNÜLDEN KUTLUYORUM SENİ CANIM İYİ OLAN KAZANDI..KESİNLİKLE HİNT KIZLARINA ÇOK BENZİYORSUN BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUMa.s.

CANI GÖNÜLDEN KUTLUYORUM SENİ CANIM İYİ OLAN KAZANDI..KESİNLİKLE HİNT KIZLARINA ÇOK BENZİYORSUN BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUMa.s.

tesekkur ettim canim benim seninkide guzeldi ,ben katilmasaydim sizlerden biri olurduopuyorumnanaktan
bundan sonra hint kizi olarak kalcam kaydirigubbakcemile3

sympatique tebrikler bebisim vallah ben birdaha yarismaya falan katilamam rezilik diz boyuuu

bir dahaki yarısmada yılbasından sonra olur heralde cogunluk unlu makyajı istiyor bakalım nasıl olcak bende katılmıycam kaydirigubbakcemile3

lapinu kuzum senin makyajda güzeldi be ama rakipler oylari toplayinca bize hic düsmedi benim nasibimde 4 deneymis hihi

sympatique tebrikler bebisim vallah ben birdaha yarismaya falan katilamam rezilik diz boyuuu

tesekkur ettim canim neden boyle konusttunku rezillik diye, senin makyaj hangi numaraydi, ama gercekten guzel makyajlarda vardi ,bu makinadan takidan yani bazi seylerden kaynaklaniyo
ben kendi adima eeglendim ,olsun canim sen yinede katil her yarisma boyleolcak degil
zaten bakma ben diger yarismalara zor katilirim ,oyle herseyi becerememmafoldumben

sempathique tebriklerrrrr hemsommmmmm a.s.

bu arada bana oy veren herkese tsklerrrrrrrrr opuyorumnanaktan

2.ci olmakta gozelmis ayyyyyyy kaydirigubbakcemile3

Kizlar tebriklerrrr:)
Sympatthiquecim tebrik ederim cnm hintlere gercektende cok benzemisisn:)
bana oy verenlerle cok tesekkurler kizlar bakan gozlerinize saglik..
aa bu arada bende 9 numaraydim:)

X