Makyaj Ürünleri 10. Hint Makyaji Yarismasi...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Hint makyaji: Acik anket ve süreniz 5 Gün.. basarilar..

• Ankete Katılan
    341
  • Anket Kapalı .

aSkiTo

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2007
13.324
33
En güzel Hint makyajini secelimm..zemuszemus

Not:
Dileyen diledigi gibi yorum yapabilir.
Yanliz lütfen Nickler desifre olmasin.
Tarafsiz bir oylama sonunda tek tek
yarismacilar aciklanacaktir

1
yarismacinin istegi dogrultusunda fotografi kaldirilmistir.

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

Son düzenleme:
Woaww çok fazla katılan var harika:)
Yalnız anket nerde aşkitom:)

allah kahretmesin numaralini basina yazmistim sonra zaten yazili die sildim napcam simdi

başarılar diliyorum katılan arkadaşlara 7ile 12 arasında kaldım ama kararı 7 de kıldım başarılar.

Acik konusmak gerekirse kizlar burda aksesuara degil makyaja bakmaliyiz.. Çünkü cogumuz buldugumuz takiyi kafamizdan asagiya sallandirdik. Incik boncuk cincik ne varsa hatta bazilarimiz bulamadik bile. Eee durum boyle olunca makyaja bakarak oy wermek en mantiklisi diye dusunuyorum. Ben sahsen hint makyajinda iddiali degilim zaten oy alirsam sewinecegim hehe:) Bir kaç arkadasimiz arap makyaji ile hint makyajini karistirmis. Hint makyaji daha cok eyelinerla oluyor. Arap makyajida simsiyah gozkalemleriyle kopkoyu renkler kullaniliyor.

Bu arada bir arkadasin makyajini cok begendimm. Oyumu anket acilinca werecegim. Herkese basarilar.

hemen oyladım sanırım 3. oylayan kişiyim kaydirigubbakcemile3

cok fazla katılım olmus bu sevindirici :) yanlız söylemeden edemicem 10. yarışmacının
göz rengi nasıl bi renktir öyle daha önce hiç görmedim :O

Son düzenleme:

Katılıyorum sana cnm. Aynen ben de oy alırsam sevincemkaydirigubbakcemile3 çok güzel makyajlar var çünküalkisalkisalkis

3 ve 7 arsında kaldım ama 2 sinide çok beğendim ... ama 7 ye verdim oyumu ...
ki, aslında hepsi de inanılmaz başarılı olmuşlar tebrikler arkadaşlar ....

Aşkitooom bu gecenin heycanından elin ayağına dolaştı galiba kuzumm :)
Sayılar gelsinde o zaman oylayım :)
Gözlerim çok fena oldu sayarken yanlış verebilirimde:)

aaaaaaaaaa ben oyumu yanlış vermişi yaaaaaaaaaaaaaaaaaa:sinifsinif:
12 ye verecektim ..o az önce 7 deydiii amaaa

oyumu virdim gittii.hayırlı ossun.hepücüğüde güzel olmuşşş.Ellerinize sağlık kızlarrr opuyorumnanaktan

kizlar isterseniz oylarinizi daha wermeyin.. yonetimden biri duzenlesin anketi sonra werelim..opuyorumnanaktan

moderatöre bildirdim cevap gelmedi.. cok özür dilerim
bari oyunuzu bekletin düzelene kadar..

ay birde bastan yazmistim numaralarinida sonradan sildim zaten basinda 1.2.3 yazyor die pöff

hepp sizin yüzünüzden yok gelmedi nerde isi vardir fln :)))
kafami karistirdiniz aklim baska yerlere kaydi :roflol:

7 ye vermek isteyen biri benim yerime 12 ye versin oyunu yaaa...hak geçmesin ...:hulya:

bence şuan oy kullanmayınnn!!!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…