10 haftalık hamileyim ama pantolonlar olmuooo

kızlar ben de 9. hafatada almıştım iki tane hamile pantolonu inanılmaz şıklar dr.sakın dar giyme bebeği sıkıştırırsın demişti 15.haftamdayım ama hiç kilo almamama rağmen bel bölgesi genişliyo ve pantolanlar sıkıyo tapi tavsiyem hemen bi hamile pantolonu alın hem siz hem de bebeğiniz inanılmaz rahat edeceksiniz

kıslar benımde olmuyordu memlekete gıttım aldım pantolon bluz valla popom o kadar buyumuskı hamıle pantolonlarında bıle popodan zor oldu belden kac kısı gırer ıcerı oh rahatlık varmıs valla

Benimde aldığım likralı kumaş pantolon sıkmaya başladı.Haftaya hamile pantolonlarının kumaş olanlarından bakcam.Kotum var çok rahatım da kumaşta lazım.

ya bende 1 kilo aldım ama ben kilo vermek istiyordum hamile kalmadan ama kısmet olmadı bebiş aceleci davrandı biraz ama şu an herşeyim oluyor

12+0 olduuuum........
evet hamile pantolonunda rahatlama varmışş......artık benim bi göbeğim bile oldu...üzerine bol bişiyçer giyince fark edilmio ama normalde kocaman oldu.hala inanamıoruuuummm....

selam arkadaşlar aynı detten bende muzdaribim moralim çok bozuluyor bel bölgem inanılmaz genişledi böyle giderse ilerideki aylarda ne olacağım acaba..henüz11 haftalığım sabahlarıda ellerim çok şiş oluyor sizlerdede var mı bu şişmeler arkadaşlar

Ellerimde şişmeler özellikle sabah saatlerinde benim de oluyor. Hatta bugün öyle bir her yerim şişki yüzüğümü çıkardım, pantolonumunu da düğmelerini çözdüm bilgisayar karşısında. Sanırım artık hamile pantolonu almanın zamanı geldi kızlar. Ya gaz var o yüzden böyle ya da gerçekten karnım büyüyor. Sadece 1 kiloyla heralde bu kadar göbek olmaz :)

kızlar sıcaklar aniden bastırdı mide bulantılarımızı bastırmak için farkında olmadan da tuzlu gıdaları aşırı tüketmeye başladık şişmelerimiz bence ondan kaynaklanıyor boll bol su içip sıvı tüketmek lazım birazda tuzsuz yemeye çalışalım belki faydası olur ben progestan jelde kullandığım için karnım çok şişti herşeyimde dar geldiğinden mecburen hamile pantolunu almıştım zaten çok rahat ediyorum ama bitanede kumaş kaprilerden alıyım diyorum sıcaklarda zaten uzun pantolan hayatta giyemezdim şimdi hiçde giyemem belki birde elbise yada etekler nasıl olur acaba giyip denemek lazım dimi çok şık şeyler var ama çok pahalılar yaa ...........bakırköyde bi cadde varmış olduğu gibi hamile kıyafetlerinin olduğu bir cadde fiyatlarda çok uygunmuş dr a gittiğim zaman oraya da bi bakıyım diyorum o civarlarda olan arkadaşlara da alternatatif olabilir yakın olanlar bi baksınlar bakalım

Kızlar size bir şey danışacağım. Ablam bir hamile pantalonu getirmiş bana. Bacak ve kasık kısmı tam oturuyor. Beli de zaten lastikli. Ama bacak kısmı tam oturduğu için bu yaz boyunca yani 6 aya kadar giyebilir miyim acaba diye düşünüyorum. Sizce sadece göbek mi büyüyecek yoksa bacak ve basenler de büyür mü. Yani bir beden büyüğünü mü alsam acaba :) Ama bu haliyle de çok güzel. Hem normal zamanlarımda giydiğim kotlarım gibi dar hem de bebeği sıkmayacak kadar beli rahat. Bel altı bölgesi birazcık sıkı sadece.

cnm bence 1 beden büyüğübü al tabikide kilo aldıkca bacak ve basenlerde büyüyor bikaç ay sonra sıkmaya baslar bi beden büyügünü dene bence çok pot durmazsa onu al

benim derdimde tam tersi kızlar.eskiden pko yüzünden tam 12kilo almıştım.daha sonra bu farkedilip ilaç kullanmaya başlayınca 2 -2.5 ay içinde 7-8kilo verdim.e haliyle kıyafetlerimin pantolonlarım hepsini son halime göre almıştım.birde okadar çoklarki hiç biri olmuyo.dahada 11haftalığım.ikiz olduğu için karnmda çabuk belli oldu.ne yapacağım bilmiyorum.kilo alıpta kendikilerimi giymeyi bekliyene kadar....dışarı çıkmak istemiyorum ne giyeceğim diye...hamile pantolonu alsam bacaklar küçük gelecek ileride siz bişiler söyleyin

slm ben evlenmeden önce 57 58 kiloydum evlendim 2 senede 68 kilo oldum ve bu kiloyla hamile kaldım kötü ama bunu kendime problem yapmıyorum doğumdan sonra verebileceğime inanıyorum boyum 177 olduğu için abartım yok fit duruyorum ama 9 ay boyunca aldığım kilolarla nasıl olucam çok merak ediyorum hep zayıftım bana somolili derlerdi olsun bide kilolu halimizi görelim bakalım nasıl olacak bide çok şanslıyız bu sene hep göğüsten oturtmalı kiloş bluzlar moda tuniklerde çabası iyi zamanda doğurucaz ne mutlu bize

iremm 82 dogruyu söylemek gerekirse ben 5 haftalıkken giremedim pantonlarımın içine hem sıkmaya başladılar hem psikolojik olarak beni çok rahatsız ettiler.hemen 5.haftasında gittim hamile pantolonları aldım :) o günden beri hep onları giyiyorum ve ben 45 kiloydum evlendığim zaman hamile kalmadan önce 3 kilo aldım suanda da 54 kiloyum.ve iştahım allaha şükür çok açık bu ara :) bende aynen 9.ayımda kendimi düşünemiyorum allah o kiloları geri vermek nasip etsin hepimize inşallahhh :)

Çarşamba doktora gideceğim ve gitmişken kendimekumaş pantolon bakayım diyorum.İnşallah uygundur da terziyle uğraşmam bir de.

selam kızlar bende tedaviye başlarken doktorum 7-8 kilo versen iyi olur demişti.. diyetisyen gitmiştim ve 5-6 kilo arası verdim sonra hamiş kaldım.. şu anda 9+4 deyim 3 gün önce kontrolümde tartılınca 2 kilo daha verdiğimi öğrendim tartı yanlış heralde dedim evde tartıldım aynı şaşırdım çünki kusma bulantım çok olmadı biraz iştahım kesilmişti ama abur cubura keklere gofretlere devam ediyordum yani..doktorum güzel bir sorun yok dedi.. benim kıyafetlerimde hep rahat şeyleri sevdiğim için ilk 4yada 5 aya kadar idare eder sanırım.. yazlık bir tane kot kaprim vardı licralı ve beli boldu kemerle kullanıyordum şimdi kemersiz yazın giyerim..benim ikiz old. için sizlerden daha fazla kilo alacağım kesin..:)) bir kaç tane hamile penyesi birde kumaş bir hamile pantolonu alırsam bana yeter diye düşünüyorum..
ahhh annem yanımda olsaydı kıyafete para vermezdim.. annem terzidir bu arada...

nazli melek çooook şanslıimişin . ben şuanda 13 haftalığım ve 5 kilo aldım aşırı yemiorum sözde ama...kiloları alıorum...

valla bende 48 kiloyum sadece 1 kilo almış olmama ragmen pantolonlarıma sıgmıyorum sadece eşortman giyebiliyorum.ama göbek önden gitmeye başladı bile cok güzel bir şey yaa

Kızlar İstanbul'da yaşayanlar için hamile kıyafetleri alabileceği bir yer önerebilirim. Beyoğlu'nda Terkos Çıkmazı'nı bilirsiniz sanırım. Orada, pasajın içinden girince tam karşınıza çıkan mağazada hem çok modern hem de her bedene göre hamile pantalonları var. Üstelik işin en güzel tarafı da klasik ve çirkin kesim hamile pantalonu yerine bunlar salaş modeller de satıyor. Fiyatı da ummadığım kadar çok uygundu. birkaç tane pantalon aldım oradan dayanamadım. Halbuki pantolonlarımı hala giyebiliyorum. Ne şekilde kilo alacağımı da bilmiyorum buna rağmen yine de aldım :)

slm kızlar ankara da hamile kıyafeti alabileceğim uygun mağaza tavsiyenize ihtiyacım var.yardım edin ankara lı hamişler.

kızlar ben 48 kiloyum ve şimdiden kıyafet almaya başladım bile pantolonlarıma sıgmıyorum şimdiden böyleyim ya bir kac ay sonra bakalım ne yapacagım..ben biraz fazla tombiş olacagım galiba.ama yine de bebişlerimiz için deger

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…