10 haftalık hamileyim ama pantolonlar olmuooo

13 haftalik hamileyim ve arti kgiyemiyorum normal pantalonlarimi..
hemde 8 haftalikten buyana,bianda cabuk cikti benim göbegim
simdiye kadar iki kilo aldim ve artik eski kiyafetlerim hayal oldu..

kızlar ben 11+3 oldum ama hala kilo almadım
ve tüm pantolonlarıma sığabiliyorum
benim göğüsler dolgunlaştı baya
kıyafet konusunda sadece göğüsler sıkıyor biraz
bakalım artık kilo almaya başlrız
neredeyse 3 ayı geride bıraktık
herkese sağlıklı mutlu rahat hamileliklerrrr

cimcimecim..
bende ANKARADA yaşıorum.geçen haftalarda kızılayı şöyle bi dolaştık.1-2 dükkanda pantolon fiyatları uçmıştu ve bellerinde kalın kocaman bi lastik vardı.beğenmedim.sonra beğendikte giyim bölümünde bi kumaş pantoln aldım.belinde lestikten bi kuşak var,beline göre ayarlıyabiliosun.fiyatı yanılmıosam 34 yazıodu ama beğendik kartı ile 26 yada 24 lira verdik...tavsiye eterim......

iremcim çook teşekkür ederim canım bugün beğendik e giderim,bir de bugün doktor randevum var 2 li test yapılacak inşallah bebişimi görücem çook heyecanlıyım

Kızlar bugün kumaş pantolon aldım şimdi giyebilmek için.Beli lastikli çok rahat.9 ay giyilir.
Bacak kısımları ise öyle bosbol değil.Fiyatıda 35 ytlydi.

Kızlar bugün kumaş pantolon aldım şimdi giyebilmek için.Beli lastikli çok rahat.9 ay giyilir.
Bacak kısımları ise öyle bosbol değil.Fiyatıda 35 ytlydi.

darc cım güle güle giy walla çok uygun almışsın bende mi büyük beden alsam ki hamile pantolanları 90-150 ytl arasında değişiyor çok pahalı valla ....aslında sıcaklarda yaz da geliyor capri lerde çok hoşuma gidiyor renkli renkli düşünsenize nekadar güzel olur o kadar şık şeyler var kii insanın içi gidiyor valla ..............

darc cım güle güle giy walla çok uygun almışsın bende mi büyük beden alsam ki hamile pantolanları 90-150 ytl arasında değişiyor çok pahalı valla ....aslında sıcaklarda yaz da geliyor capri lerde çok hoşuma gidiyor renkli renkli düşünsenize nekadar güzel olur o kadar şık şeyler var kii insanın içi gidiyor valla ..............

Teşekkürler Canım bende caprileri düşünerek 2 tane almaktan vazgeçtim.Daha etek alırım,capri alırım diye düşündüm.
Bu hem şimdi giymeme çok uygun hemde 9 ay giyilir.Zaten doğum Kasıma geliyor ya çok fazla kışlık biriktirmek zorunda değiliz.

iremcim merhaba,dün beğendik e gidemedim,kızılaydan yaya oraya çıkmayı gözüm almadı,mine mağazasına gittim,kampanyalı pantolonlar vardı,29,90 a hell klar pantolon aldım,kesimi falan çok güzel normal pantolon gibi,tavsiye ederim,bedenleri var.

25+5 haftalık hamileyim 38 beden eski kıyafetlerimi giyiyorum çok hızlı kilo almışsın dikkat et

teşekkürler cimcimecim...hafta sonu mineye bende uğrayayımmm...ben o taraftaki mağzalara uğramamıştım...iyi günlerde giy...

kızlar ya ben 13. haftadayım ve 8 kilo almışım :eek: siz de nasıl ???

neee 8 kilo baya almışsın canım.benimkiler ikiz anca 1-1.5kilo aldım.3.ayım.bende almıyorum diye endişeleniyordum doktor almaman çok güzel dedi.hiç bulantımda olmadı hep yedim..ayyyy canım biraz dikkat et fazla kaloriden uzak dur...

neee 8 kilo baya almışsın canım.benimkiler ikiz anca 1-1.5kilo aldım.3.ayım.bende almıyorum diye endişeleniyordum doktor almaman çok güzel dedi.hiç bulantımda olmadı hep yedim..ayyyy canım biraz dikkat et fazla kaloriden uzak dur...

ya doktora sordum 47 kiloyla hamile kaldı suan 55 kiloyum.ama hiç almış gibi görünmüromö fizik olarak nereme alıyorum bilmiyorum.doktorumda normal dedi öyle abes birşey demedi fisfisfis ama çok yiyorum ben ya sürekli karnım acıkıyor.yani ağzım hiç boş durmuyor desem yeridir :eek:

ya doktora sordum 47 kiloyla hamile kaldı suan 55 kiloyum.ama hiç almış gibi görünmüromö fizik olarak nereme alıyorum bilmiyorum.doktorumda normal dedi öyle abes birşey demedi fisfisfis ama çok yiyorum ben ya sürekli karnım acıkıyor.yani ağzım hiç boş durmuyor desem yeridir :eek:

tek gebelik için genelde 9ay boyunca 10kilo veriyorlar.banada 2bebeğe 15kilo verdi tabi o şekilde olmuyor hiçbirzaman.benim birde hormon ilacım vardı.3aya kadar onu kullandım.daha yeni bıraktırdı doktorum bundan sonra alırım herhalde.beni o dengede tutuyordu..

hadi ya fisfisfis kötü oldum şimdi şişko bi anne olmak istemiyorum :1rolleyes:

halecim bana da baya fazla geldi aldığın kilo. tamam öncesinde baya zayıfmışın ama metabolizmanı çok etkiler ilerde. hep verirler ya şu örneği sen 8 kiloluk poşetlerle gezdiğini düşünsene. çok zorlamamalı bence vücudunu. tabi bize söylemek kolay eminim sen de elinden geleni yapacaksındır. ben de 13. haftadayım ilk öğrendiğim hafta 1 kilo aldım sonra almadım. nasıl olsa çok alacaz ilerde. kolay gelsin hepimize

slm kıslar deseneniz herkezde aynı dert var bende 9 haftalık hamıleyim ama kıyafetlerim dar geliyor demekki dogalmış şişmesi karnımızın

halecim bana da baya fazla geldi aldığın kilo. tamam öncesinde baya zayıfmışın ama metabolizmanı çok etkiler ilerde. hep verirler ya şu örneği sen 8 kiloluk poşetlerle gezdiğini düşünsene. çok zorlamamalı bence vücudunu. tabi bize söylemek kolay eminim sen de elinden geleni yapacaksındır. ben de 13. haftadayım ilk öğrendiğim hafta 1 kilo aldım sonra almadım. nasıl olsa çok alacaz ilerde. kolay gelsin hepimize

senağlama öğğ çok kötü desenize ya :bbo: ya dikkat edicem bundan sonra.bende zaten zayıfım diye iyi oldu falan diyorum doktorumda tepki vermeyince normal sandım.dikkat etme zamanı gelmiş desenize :eek:

kızlar bende alt tarafı iki kilo aldım ama benim göbegim coktan şişti bile dışardan bakıldıgında gayet güzel ve net bi şekilde belli oluyo ben söylemeden herkez hamiş oldugumu anlıyo..cok erken degil mi kızlar ya şimdiden bu kadar belli olursa dokuz ay sonunda nasıl görünecegim cok merak ediyorum artık

X