10 haftalık hamileyim ama pantolonlar olmuooo

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
kızlar daha on haftalık hamileyim ama 2 kilo aldım ama pantolonlarımın hiç biri olmuooo. bunun için erken değil mi? daha 3 aylık bile değil ben 9 ayın sonunda ne olacağım kimbilir?
bu sorunu yaşayan var mı?
:uhm:

• Konu Sahibi EU1
canım bende kilo aldım ama hala pantolonlarıma sığıyorum
bildiğim kadarıyla 3 ay içinde 1-2 kilo alınabilir
sonraki aylarda haftada 500 gr.almak gerekiyormuş
olsun bebişler için değer

• Konu Sahibi EU1
Bende öyleyim pantolonlar sıktı.Bende ilk düğmesini açtım.Neyseki kardeşim aldı likralı bi pantolon bi kaç tane de kot aldı.

Şimdilik rahatım.Benettondan kot almış,biraz tuzlu ama çok rahat.9 ay giyilir.Şimdiden giyiyorum.

• Konu Sahibi EU1
bende 10 haftık oldum göbeğim az bişe çıktı ama ben 2 kilo verdiğim için hala pantolonlarım oluyor ama bir dahaki ay sanmıyorum olsunlaar önümüzdeki ay alışveriş yolu gözüküyor bize

• Konu Sahibi EU1
oo banada olmuyor daha 8 haftalıgım ama gercı tam ben zayıflamaya ugrasırken hamıle kaldıgımdan fazlalıklara daha da eklenecek kılolar su an ıkı patolonum oluyor bluzlarım hıc olmuyor kısa kısa hepsıde ondan artık bende bu hafta alısverıs yapmak ıstıyorummm

• Konu Sahibi EU1
Ben de tıpkı gülçiçek gibi fazlalıkları vermeye çalışırken bebeşi öğrendim. Zor olacak ama kontrol etmeye çalışıyorum. Benim de 8 haftalık olmasına rağmen pantalonlarımı rahatlıkla giyebiliyorum. Tabii ki çok zor içine sığdıklarımı şimdiden arşive kaldırdım :) Likralı pantalonlar sanırım kurtarıcı olacak. Bir de fark ettiniz mi, kasım annelerinin şansına bir yaz bir de kış gardırobu yapmak zorunda kalacağız kendimize :)

• Konu Sahibi EU1

Evet canım şanslıyız galiba biz:))
Ama ben yazın gelmesini çok istiyorummmmmmm,cıvıl cıvıl şeyler alalım.
Capri pantolonlar alalım üzerine de tuniklerden :) Sıkılmayacağız hep kışlıklar içinde.

• Konu Sahibi EU1
valla kızlar ben heralde 5-6 aya kadar alışveriş yapmam inşallah.çünkü hamile kalmadan önce 9 kilo vermiştim herşeyim bol geliyordu yani..tabii bu dediklerim abartı kilo almazsam geçerli ..zaten almamam lazım yeterince fazlam varyerimsenibenyerimseniben

• Konu Sahibi EU1
Ehh ben de yaziyim birseyler bari,
Ben tüpbebek tedavisinde yumurtaliklarimin gereginden fazla yanit vermesinden dolayi 4-5 kilo almistim daha dogrusu karinda sislik olusmustu. Ve o zaman mecburen lycra li birkac pantolon almıştım ama artik vucuttaki sis indi. Aldigim pantolonlari sanirim bir dahaki aya giymeye baslarim. Yani henuz kilo falan almıs gorunmuyor. Zaten doktorum ilk 3 ay yesen de yemesen de tosuncukların beslenecektir hiç merak etme ve cok da rijit olma dedi. Olmamaya calısıyoruz bakalım...

kızlar bende tedaviye başlarken 58 kiloydum boyda olunca baya zayıftım sakuranın dediği gibi tüpbebekde iğnelerden dolayı şiştim tabii o zamanlarda hiç bir pantolonumu giyemiyordum eşofmanlarla idare ediyordum henüz 7 haftalık olmama rağmen ççookkk kilo aldım değil eskileri giymek aynada kendime akınca ooffff ne hale geldim şimdiden sonrasında nasıl olurum diyorum önümüzde yaz şişmesek barii ama bi taraftan da hoşuma gitmiyor değil senelerce bunun için beklemedim mi ama şimdiden hamile pantolonu aldım bile walla kim ne derse desin kendimizi şımartmaya hakkımız var ee olsun okadarcıkda dimi.....

[]valla kızlar ben heralde 5-6 aya kadar alışveriş yapmam inşallah.çünkü hamile kalmadan önce 9 kilo vermiştim herşeyim bol geliyordu yani..tabii bu dediklerim abartı kilo almazsam geçerli ..zaten almamam lazım yeterince fazlam varyerimsenibenyerimseniben.
9 kilo verip hamile kalmak çoook şanslıymışım.ben hamile kalmaya çalışırkan hiç rejim yapmadım.kilo kayıplarından sonra hamile kalmak zorlaşıo diye...süprizzzzz

Kıyafetten sonra konu, kilolara kaymış kızlar :) İster istemez kiloları düşünmek zorundayız. Ben de zayıf bir anne değilim, topluyum. Yediklerime dikkat etmeye çalışıyorum ama bebekten önceki kadar bu durumu takıntı haline getirmiyorum nedense. Sanki kendimle ilgili her şeyi hoşgörmeye başladım. Hamile şımarıklığı diye buna mı deniyor acaba :)

banada olmuştu canım şişlik olmuştur benim kullandığım ilaçlardan vücut su topluyordu ama sonradan geçti tabii bebiş büyüdükçe yer istiyor sen bol şeyler al şimdiden ben senin haftalarında iken hamiş pantolonları aldım rahat ettim öle şeylerki 7 aya kadar giyebilirim hemde normal pantolon gibi kot ve kumaş keten modeller var harika şeyler yanii tavsiye ederim

dün bir aylık zoraki dinlenmeden sonra işe başladım.arkadaşlar hiç değişiklik olmadığını söylrdi...
aldığım pantolon bir brdn büyük şimdilik onunla idara edicem,yandan cepli.düşük bel.diğerleri hiç olmuoo..
aslında değişmediğimi duyunca üzülmedi diilim ama daha bugün 11 haftaya girioruz.
bakalım beni bu tempolu çalışma.bir düzene sokar..

papatyam teşekkür ederim.benimde su toplamış bi vücut.arkadaş söyledi.biz daha kolay kilo verebilirmişiz.kendimi şimdiden okadar şiş hissediorum ki..

Merhaba Arkadaşlar,

Ben de aynı dertten muzdaribim. 7+5 haftalık olmama rağmen karnım inanılmaz şişti. Bende zaten biraz göbiş vardı. Bir de gaz şişkinliği olabilir.. ama karnım semsert ve kocaman oldu.Sanki 5 aylık hamile gibi.. İlk başlarda böyle olunca ilerisini çok merak ediyorum. Pantolonlarımın fermuar ve düğmeleri açık dolaşıyorum. Şimdiden de bişi almak istemiyorum açıkcası.. Daha çok yeni çünkü..

Yeterki bebeklerimiz sağlıklı olsun da şişelima.s

Selam kızlar,

Ben de 6,5 haftalık hamileyken 2 kilo birden almıştım. Ama neyse ki son 2 haftada aldığım 2 kiloyu da verdim. Heralde vücut su tutmuştu... Belki sizin de öyledir. Ama yine de karnım biraz şişti. Çok dar olan pantolonlarımın düğmesini açınca rahat ediyorum ancak. Ama normal kesim pantolon ve giysilerime hala rahat rahat sığıyorum. Bakalım 3. aya girince yine aynı giysilere sığabilecek miyim?...

kızlar benden size bir fikir
gardrobunuzdaki pantolonları terziler hamiş pantolonu yapabiliyor
hemde 10 ytl ye
böylece daha ucuza halledebilirsiniz
çünkü piyasadaki hamiş pantolonları oldukça pahalı
bu arada bebişleriniz hayırlı olsun sağlıkla gelsin inşallah
darısı başıma...

Bi Terziye Sordum şu Değiştirma Işini
çook Sicak Bakmadi Ama Bi Tanidiğa Gitmeyi Düşünüorum Onun Hallediceğine Eminim Iki Tane Paçasini Ve Potluklarini Beğenmediğim Pantolonum Vardi Işe Yararsa Ben Birde Kot Aldim Mi Beni çikarir Die Düşünüorum.şu Değiştirme Işine çook Sicak Baktim.teşekkürel Buketcim.

Walla makinem olsa ben bile yaparım bu işi.

Neyse annem bi gelsin olmazsa ona gösterir yapmasını isterim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…