Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 10 günde 3cmlık büyüme:))

Çok komik geldi bana yaa önce güldüm , sonra düşündüm biraz korku filmi melodisi gibi geldi,
küçükken izlediğim bi filmi anımsadım, katil seri cinayetlerini yaparken bi müziği dinliyordu hep ııyy neyse....

Mantık yürütmem gerekirse şöyle bir amacı olabilir; hani bebeği ağladığında kadının sütü gelirya bunun gibi , bu melodininde etkisi herhalde beyindeki memeyle ilgili kısmı uyarmak olabilir . Rahatsız edici ama işe yararsa ne ala

inanmak zor gelio farkındayım kulağa çok saçma gelio ama ben 3. günümdeyim ilk 2 gün ağrım sızım olmadı yani ilk dinlediğimde hafif bi sızı hissediodum sonrasında ise hiç bişi ama bu gün bi dolgunluk ve sızı hissetmeye başladım gerçekten işe yaricağını düşünürek dinliyorum ve gerçekten işe yarıyo psikolojik mi bilmiorum ama gerçekten farkı hissetmeye başladım bu gün

sana demıstım ucuncu gunden sonra agrı artıyo dolgunluk baslıyo dıye hatırlarsan tatlım cok sevındım senın adıına benımde ıkıncı on gunum agrılar devam edıyo her dınleyısımden sonra ama sımdılık cm aynı bugun 2.gunumdu bakalım gelısmelerı yazacam

burda ne oluyo :44: bu gercek mi işe yarıyosa yapayayım ama cok gıcık bi ses :97:

burda ne oluyo :44: Bu gercek mi Işe yarıyosa yapayayım ama cok gıcık bi ses :97:

neler olmuyokı valla Yap cnm yap denemekden bısey olmaz Aaa neden gıcık olsun bızım ortak sarkımız hepımız severek dınlıyoruz Cıdden faydası oluyo cnm denemenı tavsıye ederım

ay 6-7 kez dinledim üst üste çok feci bir zırıltı,göğüslerimi bilmem ama kafam feci şişti
eziyet gibi valla,birine ceza vereceksem olsam 10 kez şunu dinle desem ,bir daha yapmaz yani bunu dinlememek için ...

Kızlarr bu gıdısler her yolu deneyerek kocaaman goguslerımız olacak o yontemden uc cm bu yontemden 2cm derken boyle boyle buyutecez saka maka valla Ayrıca boynumda ara ara sızı gıbı bısı oldu bugun cok fazla gerılme gıbı kasılma gıbıde sankı buyuyo ondan sanırım

kızlar fazla dinlemeyin sonra küçültmek için çare ararsınız.
şaka bi yana bende denicem bunu...
çok küçük göğüslerim inş bendede işe yarar...

kızlar fazla dinlemeyin sonra küçültmek için çare ararsınız.
şaka bi yana bende denicem bunu...
çok küçük göğüslerim inş bendede işe yarar...

önce bı buyusunde kuculmeyı sonra dusunuruz cnm yok zaten gunde 20 kez dıyo fazlası zarar olur zaten ınsallah cnm sonucu paylasırsan sevınırız

ay 6-7 kez dinledim üst üste çok feci bir zırıltı,göğüslerimi bilmem ama kafam feci şişti
eziyet gibi valla,birine ceza vereceksem olsam 10 kez şunu dinle desem ,bir daha yapmaz yani bunu dinlememek için ...

üst üste dinleme canım ara ara dinle biz öyle yapıyoruz severek dinliyoruz ara ara dinleyince baş ağrısı falanda olmuo

ben de denemeye başlarım yarın ne kaybedebiliriz ki sonuçta

Son düzenleme:
Kızlar müjde!.. Eşime rica ettim bizler için mp3 e çevirip link olarak bi siteye yükledi. İndirin anacım.. büyüsün memişler, mutlu kadınlar ayy sloganda güzel oldu bee!..

Buyrun link: tıklıyorsunuz indiriyorsunuz..

File Hosting - Web Hosting - Dedicated Server

Son düzenleme:
üçüncü günüm bu dinliyorum düzenli sızlama ve biraz ağrı yapıyo ama henüz ölçüde bi değişim yok
düzenli kullanıp sonuç alınca yazarsaznız iyi olur takipteyiz ,)

kızlar gelişme yaşanlar yazsın bugun benda başladım detayları yazarım

kızlar bende 4. sayfaya bi link atmıştım oraya tıkladığınızda direkt bilgisayara kaydedio ordan da rahatça indirebilirsiniz bu melodiyi hadi kolay gelsin gelişmleri bekliyorum

kızlar bugun hıc dınlemedım dınlemeyecemde regl gunum tam bugun olmam gerek normalde uc dort gun once olurum belırtıler var ama hala olmadım bugunde olmazsam ılk defa gunum gececek olana kadar dınlemeye ara verebılırım ben buna bagladım yanı

ilkdefa şimdi dinledim ayy kendi kendime çok güldüm bi bu kaldı denemediğim büyürmü ki ayy çok komik puahaha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…