10.000 ihlas hatmi sıralı sayılı olacak dileklerimiz için 🤲🌸🌸

zeyno genc
leSourire
Aktif Lora
YagmurSendeanlarsn
George Mc
Nevreste
penyez83
PiXiEE

Kızlar yanlış yazmışım duayı hakkınızı helal edin umarım doğru okumuşsunuzdur şu aralar hastalıktan dolayı kafa kalmadı inanın bende

Okuduğumuz zikir
doğrusu hasbünallahü ve nimel vekil olacak ben ninel yazmışım kılavye hatası oldu sanırım dikkat edemedim kusura bakmayın lütfen niyetimiz önemli rabbim kabul etsin inşallah herkesi niyetini

Bende doğru okumusum canım zaten ezbere okuyoruz

M Morlale8 canım ben
hasbunallahu ve ni'mel vekil
Bu şekilde okudum. Senin yazdığında hasbuyallahu yazıyor Y ile yazıyor. Ben yanlış mı okudum iki şekilde de okunuyor mu .

M Morlale8 canım ben
Bu şekilde okudum. Senin yazdığında hasbuyallahu yazıyor Y ile yazıyor. Ben yanlış mı okudum iki şekilde de okunuyor mu .
Hasbünallah çoğul biz anlamına gelirken Hasbiyallah tekil ben anlamındadır. Yani Hasbünallah derken Allah bize, Hasbiyallah derken Allah bana... anlamındadır.

Şöyle yazıyor canım

M Morlale8 canım ben
yanliş hatirlamiyorsam gecen kış sizin dua grubunuzda bu zikiri cekmiştim
Ordan hatirliyorum
Ama lale bu şekilde yazinca boyle okunuyor diye okudum

M Morlale8 canım ben
Doğru okumuşsun canım benimde ezberimde var kılavye azizliğine uğradım biraz bi ninel yazıyor bi y yazıyor doğrusu hasbünallahü ve nimel vekil

Bende doğru okudum canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…