10.000 ihlas hatmi sıralı sayılı olacak dileklerimiz için 🤲🌸🌸

Aktif Lora canim niyetine fatiha okudum allah niyetini ve dualarini kabul etsin amin

YagmurSendeanlarsn niyetini okudumAllah kabul etsin

Cok gecmiş olsun nasil gecti ameliyatiniz
İyi canım sağ ol
Aslında ben Rahim alma ameliyatı olacaktım. Ama doktor farklı bir uygulama denemek istedi işe yararsa ameliyat olmayacağım. Polip ameliyatı yaptı, polibi temizledi, alet taktıİnşallah ağrılarım azalacak rahmi aldırmama gerek kalmayacak

Hadi inşallah gerek kalmaz bir daha. agrilarinizda gecer inşallah ilac vermiştir sanirsam doktor agri kesici o biraz rahatlatir seni ..bol bol dinlenin

Okuyacağımız zikir
Hasbünallahü ve nimel vekil

okuyacağımız sayı 10.000
sayıdan düşerek okunacak
okuma bitince herkes bi Fatiha okuyup bağışlayacak

zeyno genc
M Morlale8
leSourire
Aktif Lora
YagmurSendeanlarsn
Nevreste
George Mc
penyez83
PiXiEE

Nevreste duası
Allah'ın ismiyle, kendimi, ailemi ve malımı Allah'a havale ediyor. O'nun yüce himayesine bırakıyorum.
Depremlerden, afetlerden, tüm kaza ve belalardan ailemi, eşimi, çocuklarımı, sevdiklerimi ve tüm insanlığı koru yarabbim. Bu sıkıntılarımızı çabucak unutalım inşallah
Eşime, çocuklarıma yeni hayatımızda güzellikler ver yarabbim.
Kızlarım ve oğlum sınavlarında başarılı olsunlar iyi okullarda eğitim alsınlar. İstedikleri yerleri kazansınlar. İş sahibi olup vatana millete hayırlı bireyler olsunlar
Yeniden bir arada yuva kurabilmeyi nasip et. Evimizin yerinde, gönlümüzdeki gibi yapılmasını nasip et. Yeniden evimizde huzurla, güvenle, mutlulukla oturalım.
Eşimi koru yarabbim onu bize bağışla
Hastalığıma şifa ver Ameliyatımın kolaylıkla olmasını nasip et

Kizlar slmlar hepinize bu dua zinciri yapıyorsunuz galiba doğrumu bende katılmak isterim ama nasıl ilerliyor banada bilgi verirmisiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…