10.000 ihlas hatmi sıralı sayılı olacak dileklerimiz için 🤲🌸🌸

Aktif Lora Aktif Lora niyetine 1.250 okudum

Kalan 4.750
1000 aldim
kalan 3.750
Ben ninel okuyacagima nimel okuşum
benim kiz ateşli dün aksamdan belli ve hic uyuyamadim uykusuzluktan kafa da kalmadi hemen düzgün bir şekilde okuyacagim nolur hakkinizi helal edin
leSourire leSourire canim okuyup bagiş yapicam biraz gec oldu kusura bakma az kalmişti bitmesine yeni geldi aklima yanliş cektigimi

1000 aldim
kalan 3.750
Ben ninel okuyacagima nimel okuşum
benim kiz ateşli dün aksamdan belli ve hic uyuyamadim uykusuzluktan kafa da kalmadi hemen düzgün bir şekilde okuyacagim nolur hakkinizi helal edin
leSourire leSourire canim okuyup bagiş yapicam biraz gec oldu kusura bakma az kalmişti bitmesine yeni geldi aklima yanliş cektigimi
Geçmiş olsun canım bir şey olmaz acelesi yok
Zaten ninel değil nimel canım

zeyno genc zeyno genc
leSourire leSourire
Aktif Lora Aktif Lora
YagmurSendeanlarsn YagmurSendeanlarsn
George Mc George Mc
Nevreste Nevreste
penyez83 penyez83
PiXiEE PiXiEE

Kızlar yanlış yazmışım duayı hakkınızı helal edin umarım doğru okumuşsunuzdur şu aralar hastalıktan dolayı kafa kalmadı inanın bende

Okuduğumuz zikir
doğrusu hasbüyallahü ve nimel vekil olacak ben ninel yazmışım kılavye hatası oldu sanırım dikkat edemedim kusura bakmayın lütfen niyetimiz önemli rabbim kabul etsin inşallah herkesi niyetini

zeyno genc zeyno genc
leSourire leSourire
Aktif Lora Aktif Lora
George Mc George Mc
Nevreste Nevreste
penyez83 penyez83
PiXiEE PiXiEE

Kızlar yanlış yazmışım duayı hakkınızı helal edin umarım doğru okumuşsunuzdur şu aralar hastalıktan dolayı kafa kalmadı inanın bende

Okuduğumuz zikir
doğrusu hasbüyallahü ve nimel vekil olacak ben ninel yazmışım kılavye hatası oldu sanırım dikkat edemedim kusura bakmayın lütfen niyetimiz önemli rabbim kabul etsin inşallah herkesi niyetini
Yok ben doğru okudum canım 🥰 Hatta yazdığını farketmedim🙈

zeyno genc zeyno genc
leSourire leSourire
Aktif Lora Aktif Lora
George Mc George Mc
Nevreste Nevreste
penyez83 penyez83
PiXiEE PiXiEE

Okuduğumuz zikir
Ezberimde olduğu için doğru okudum ben canım

zeyno genc zeyno genc
leSourire leSourire
Aktif Lora Aktif Lora
George Mc George Mc
Nevreste Nevreste
penyez83 penyez83
PiXiEE PiXiEE

Okuduğumuz zikir
Ben dogru okumuşum kuzum .olsun tatlim bana yanliş okunsa bile benden helal olsun herkese sorun degil

zeyno genc zeyno genc
leSourire leSourire
Aktif Lora Aktif Lora
George Mc George Mc
Nevreste Nevreste
penyez83 penyez83
PiXiEE PiXiEE

Okuduğumuz zikir
Doğrusu bu canım 🥰
Hasbünallahü Ve Ni'mel Vekil

Baktım kuzum evet Zeyno karıştırmış biraz 3.250 yazacağına sayıyı çoğaltmış loraya torpil çekmiş 500 fazla yazmış 3750 yazmış 🤣🤣
Canim benim kisi dogru diye biliyorum

Eklentiler

• Screenshot_20230910_231132_Calculator.png
    Screenshot_20230910_231132_Calculator.png
    74 KB · Görüntüleme: 25
X