1 yıldır sebepsiz hamile kalamayanlar

Ahhh. Çoook sevindim. Çok hem de 🥹🩷 nasıl kaldınız, hsgden sonra mı? Ben hala kalamıyorum ve umudum da kalmadı 🥺 birlikte konuşmuştuk sizinle. Çok sevindim 🙏🏼🥺
Yaa çok kişiyle konuşunca inanın hatırlamıyorum ama eminim konuşmuşuzdur 😍 buradan çok arkadaş edindim.
Ben femara ile hamile kaldım 🥰 hsg çekildikten 2 ay sonra.
Ama tüplerim zaten açıkmış. Ben onun bi faydası olduğunu sanmıyorum ama bilemiyorum tabi. Vakti zamanı buymuş🥰

Yaa çok kişiyle konuşunca inanın hatırlamıyorum ama eminim konuşmuşuzdur 😍 buradan çok arkadaş edindim.
Ben femara ile hamile kaldım 🥰 hsg çekildikten 2 ay sonra.
Ama tüplerim zaten açıkmış. Ben onun bi faydası olduğunu sanmıyorum ama bilemiyorum tabi. Vakti zamanı buymuş🥰
Sağlıcakla kucağınıza alın🙏🏼🙏🏼🙏🏼🩷🩷🩷 gerçekten kendimmiş gibi sevindim. Darısı bana ama hiç umudum kalmadı 🥲🥲

Sağlıcakla kucağınıza alın🙏🏼🙏🏼🙏🏼🩷🩷🩷 gerçekten kendimmiş gibi sevindim. Darısı bana ama hiç umudum kalmadı 🥲🥲
Allah razı olsun🙏🏼 femara denedin mi
Ama ben çatlatma iğnesi ile değil
Kendi çatlasın diye bekledim
İlk femara denemem ovitrelle ile oldu ama tutmadı.
İkinci denememde iğne istemedim. O şekilde tuttu. Ama nasip tabi vakti saati bu zamanmış

Allah razı olsun🙏🏼 femara denedin mi
Ama ben çatlatma iğnesi ile değil
Kendi çatlasın diye bekledim
İlk femara denemem ovitrelle ile oldu ama tutmadı.
İkinci denememde iğne istemedim. O şekilde tuttu. Ama nasip tabi vakti saati bu zamanmış
Bu sizin ilk denemeniz miydi ilaç olarak? 6 ay önce klomen kullandım olmadı, sonraki ay da letu ve çatlatma iğnesi verdi yine olmadı… 🥺

Bu sizin ilk denemeniz miydi ilaç olarak? 6 ay önce klomen kullandım olmadı, sonraki ay da letu ve çatlatma iğnesi verdi yine olmadı… 🥺
Çatlama sorununuz yoksa bırakın kendi çatlasın. İğne erken çatlatıyor.
Şubat ayında klomen ve ovitrelle denedim
Yumurtam 19 mm ken ovitrelle vuruldum tutmadı.
Mayıs ayında ilk kez femara kullandım.
20 mm yumurtam oldu yine ovitrelle vuruldum ama yine tutmadı.
Femarayı yine kullandım haziran ayında.
Bu sefer iğnesiz denemek istiyorum dedim.
İğne erken vurulunca bence yumurta tam olgunlaşmıyor.
En son doktor kontrolünde 24 mm olduğunu öğrendim
İğne veriyordu istemedim
Kendi çatlasın dedim
14.günde çatladı
Yani kısacası 1 kez klomen
2 kez femara denemiş oldum
3.de deneyecektim kutuda femara kaldı çünkü
Ama çok şükür 2.de tuttu
Rabbim hepinize versin inşaAllah hepinize 🤲🏼 yemin ederim hep dua ediyorum

Çatlama sorununuz yoksa bırakın kendi çatlasın. İğne erken çatlatıyor.
Şubat ayında klomen ve ovitrelle denedim
Yumurtam 19 mm ken ovitrelle vuruldum tutmadı.
Mayıs ayında ilk kez femara kullandım.
20 mm yumurtam oldu yine ovitrelle vuruldum ama yine tutmadı.
Femarayı yine kullandım haziran ayında.
Bu sefer iğnesiz denemek istiyorum dedim.
İğne erken vurulunca bence yumurta tam olgunlaşmıyor.
En son doktor kontrolünde 24 mm olduğunu öğrendim
İğne veriyordu istemedim
Kendi çatlasın dedim
14.günde çatladı
Yani kısacası 1 kez klomen
2 kez femara denemiş oldum
3.de deneyecektim kutuda femara kaldı çünkü
Ama çok şükür 2.de tuttu
Rabbim hepinize versin inşaAllah hepinize 🤲🏼 yemin ederim hep dua ediyorum
Allah razı olsun bizi biz iyi anlarız öyle kötü hissediyorum ki. Hiç çocuğum olmayacak hissi yaşıyorum. Sürekli depresyona giriyorum 🥺🥺 bence hsgnin de etkisi oldu sana, açıksa bile minik tıkanıklar görülmüyor basınçla açılıyor diyorlar. Ama çok sevindim gerçekten sağlıcakla al kucağına. 🩷🩷🩷Rabbim bizi de duysun. Çok yıprandım 🥺🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Allah razı olsun bizi biz iyi anlarız öyle kötü hissediyorum ki. Hiç çocuğum olmayacak hissi yaşıyorum. Sürekli depresyona giriyorum 🥺🥺 bence hsgnin de etkisi oldu sana, açıksa bile minik tıkanıklar görülmüyor basınçla açılıyor diyorlar. Ama çok sevindim gerçekten sağlıcakla al kucağına. 🩷🩷🩷Rabbim bizi de duysun. Çok yıprandım 🥺🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Öyle deme. Rabbim doğru zamanı bizden daha iyi biliyor ve bekletiyor. Sen bi de femara dene. Zaten kutuda 2-3 aylık kullanım kadar var ilaç.
Çatlatma iğnesi kullanma ovülasyon testi ile dene. Doktor da bakar zaten kaç yumurta gelişmiş ya da gelişmemiş. Kendi çatlasın

Öyle deme. Rabbim doğru zamanı bizden daha iyi biliyor ve bekletiyor. Sen bi de femara dene. Zaten kutuda 2-3 aylık kullanım kadar var ilaç.
Çatlatma iğnesi kullanma ovülasyon testi ile dene. Doktor da bakar zaten kaç yumurta gelişmiş ya da gelişmemiş. Kendi çatlasın
Çok sağol canım. Doktorumla yarın görüşeceğim bakalım🙏🏼 çok sağol 🙏🏼🙏🏼

X