1 yildan fazladir bebek icin ugrasan bayanlar.... gelin burada dertleselim.

kizlar ben hala adet olmadim, ama progesteron kullaniyorum ya belki ondandir bilemiyorum.. yarin sabah 9 da saglik ocagina gidicem kan vermeye bakalim bi sey cikcak mi benim cok umudum yok nedense idrar testi cok silik ckyor ama kalinlasmiyor nasib bakalim hepimiz icin hayirlisi olsun...

kizlar ben hala adet olmadim, ama progesteron kullaniyorum ya belki ondandir bilemiyorum.. yarin sabah 9 da saglik ocagina gidicem kan vermeye bakalim bi sey cikcak mi benim cok umudum yok nedense idrar testi cok silik ckyor ama kalinlasmiyor nasib bakalim hepimiz icin hayirlisi olsun...

bence hamilesin inşallh güzel haberleri verirsin...

Benim bildigim silik çıkan idrar testi bebisin orada olduguna alamettir. Hayırlısı olsun, güzel haberler bekliyoruz.
Bu arada progesteron niye kullaniyorsun? Doktor mu onerdi?
Sevgilerle...

bat 14 eylül(inşallah hayırlısıyla gelmez)

ins gelmez canimm.. hayirlisi.. ekleyeyim ins.

bence hamilesin inşallh güzel haberleri verirsin...
bilmiyorum bakalim yarin ogrenices ins.

Benim bildigim silik çıkan idrar testi bebisin orada olduguna alamettir. Hayırlısı olsun, güzel haberler bekliyoruz.
Bu arada progesteron niye kullaniyorsun? Doktor mu onerdi?
Sevgilerle...

evet canim doktor verdi. bugun saglik ocagindaki doktor da yazdi devam etmem gerekiyormus.. hayirlisi inss...

yağmurdamlası inş hamilesindir canım... aysern senide tebrik ediorum .. benim bu ay umudum yoktu ve olmadı tabiki üstelik 4 gün önceden geldi bu sefer bakalım artık ekimde neler olcak ..benide ekleyin kızlar listeye gerçi benim adım uzun bi süre kalır die düşünüorum ama neyse ekimde olursam 4 de olcam ( kusura bakmayın ben bat ve sat ne tam olarak bilemiorum o yüzden ) bide bişey sorcam sizlere benm bi arkadaşım hastanede çalşıo ve o adet başlangıcını dahil sayarak 10/12/14 günlerde ilişkiye girmelisin dedi bide int olan yumurtlama günleri var hesaplayarak çıkıo ya ben şimdi hangisini kullanmalıyım sizce

selam canım bende öyle uğraşıyorum ilk gebeliğim 15 ay sonra oldu şimdi oğlum 4 yaşında ve ikinci gebeliğe başladık 1 seneden fazla oldu ama hala bişey yok 2 gün sonra adet tarihim her ay bir umut bekliyoruz inşallah olmam allah herkesin gönlüne göre versin

benimde 15 ay oldu siz bana umut oldunz hiç bi problemmde yok 1.5 yıldr düşünyrz ama toplamda tam 15 ay oldu bazn ara verdik bugün dr a gttim tekrar glikofen ve prgstrn desteği vercğini söyledi olmadı yumurtlama takibi ve iğne umarım gerek kalmaz..

Olmuyor, yine olmadı işte :KK43:
Bu ay bir garip hissediyorum 10 gündür. İlk defa karnımda bir batma... Yumurtlama takibinde de iki yumurta görmüşüz. Bir de mide bulantısı. Bu defa oldu galiba dedim. Kimselere söyleyemiyorum, korkuyorum. Binlerce düşünce geçiyor aklımdan. Eşim soruyor, ona bile daha belli olmaz diyorum.
Sonra kendimi tutamiyorum, tahmini yumurtlamanin 11. günü bugün. Aslinda aylar önce kendime söz vermisim, bat öncesi idrar testi bile yapmayacagim, ama fikir bir kere akla düşünce beynimi kemirmeye başlıyor. Kahveye bayılırım 10 gündür kahve bile içmiyorum. Birsey varsa ogrenmeliyim...
Sabah kalkar kalkmaz idrar testi. Önce görür gibi oldum T hanesinde bir çizgi. Bir dakika sonra tekrar baktim teste, yok olmus. Yoksa var mi? Beyaz bir iz var evet. Belki de bu, olabilir mi?
Bir dolu isim vardi bugün, hicbirini yapamadim. Aklimda sürekli bebis. Evet, var, eminim, ama iste 11. gün idrar testinde cikmadi iste.
Aylardir ugrasiyoruz, ve bir kez bile kan testi yapmamistim. Bugün oglen artik o kadar hicbisey yapamaz hale geldim ki, ogle arasinda laboratuara kostum, kan verdim.
Ve az once cikti sonuc... Negatif...
Bulabildigim en büyük bardaga bir kahve yaptim kendime, onu içiyorum.
ve bat artik 12 Ekim

Olmuyor, yine olmadı işte :KK43:
Bu ay bir garip hissediyorum 10 gündür. İlk defa karnımda bir batma... Yumurtlama takibinde de iki yumurta görmüşüz. Bir de mide bulantısı. Bu defa oldu galiba dedim. Kimselere söyleyemiyorum, korkuyorum. Binlerce düşünce geçiyor aklımdan. Eşim soruyor, ona bile daha belli olmaz diyorum.
Sonra kendimi tutamiyorum, tahmini yumurtlamanin 11. günü bugün. Aslinda aylar önce kendime söz vermisim, bat öncesi idrar testi bile yapmayacagim, ama fikir bir kere akla düşünce beynimi kemirmeye başlıyor. Kahveye bayılırım 10 gündür kahve bile içmiyorum. Birsey varsa ogrenmeliyim...
Sabah kalkar kalkmaz idrar testi. Önce görür gibi oldum T hanesinde bir çizgi. Bir dakika sonra tekrar baktim teste, yok olmus. Yoksa var mi? Beyaz bir iz var evet. Belki de bu, olabilir mi?
Bir dolu isim vardi bugün, hicbirini yapamadim. Aklimda sürekli bebis. Evet, var, eminim, ama iste 11. gün idrar testinde cikmadi iste.
Aylardir ugrasiyoruz, ve bir kez bile kan testi yapmamistim. Bugün oglen artik o kadar hicbisey yapamaz hale geldim ki, ogle arasinda laboratuara kostum, kan verdim.
Ve az once cikti sonuc... Negatif...
Bulabildigim en büyük bardaga bir kahve yaptim kendime, onu içiyorum.
ve bat artik 12 Ekim

Canım yaa, birçok anne olmak heveslisi kadının hislerine öyle güzel tercüman olmuşsun ki, çok duygulandım okurken, ama moralini bozma lütfen, umarım öyle güzel bir anda gelirki bebeğin çok çok mutlu olursun, sevgiler, :KK16::KK16::KK16:

Canım, çok sagol...
Ben bu siteye birkac ay önce yine bir negatif test gününde üye olmustum.
İki ay önceki negatif test gününde ilk mesajımı yazdım. Çünkü konuşabileceğim kimsem yoktu.
Sayenizde artık yalnız hissetmiyorum kendimi. Yazarken gözlerim doluyor, ağlıyorum, ama olsun.
İhtiyacımız olan da bu destek zaten...

Tekrar tesekkürler

Canım, çok sagol...
Ben bu siteye birkac ay önce yine bir negatif test gününde üye olmustum.
İki ay önceki negatif test gününde ilk mesajımı yazdım. Çünkü konuşabileceğim kimsem yoktu.
Sayenizde artık yalnız hissetmiyorum kendimi. Yazarken gözlerim doluyor, ağlıyorum, ama olsun.
İhtiyacımız olan da bu destek zaten...

Tekrar tesekkürler

Kaba bir tabir vardır, eşekten düşenin halini eşekten düşer anlar diye, o yüzden buraya gelmekle çok iyi yapmışsın, malesef bazen insanın eşi bile o kadar iyi anlayamıyor konuşmak dertleşmek senin derdinde başka insanların da olduğunu görmek bir nebze de olsa sıkıntılarını unutturuyor, dediğim gibi ümidini kaybetme umarım hamile olduğun haberi de burada paylaştığın günler olacaktır :KK49::KK49::KK49: Benim bir oğlum var, rabbim nasip ederse bir ikinci yavrum daha olsun istiyorum, inşallah olur,

merhaba kizlar,
malesef guzel haber veremiycem.
bat im 1 eyluldu, 5 eylule kadar olmadim kan testi yaptirdim sonuc sifir cikti,
doktor da progesteronu birak dedi ertesi gun adet oldum yani cuma gunu iste,
umutlar sonraya kaldi..
hepimizin hakkinda hayirlisi olsun.. Rabbim gonlumuze ferahlik versin opuyorum hepinizi :***

Bu ay da yok iste adet sancilarim da basladi simdi:KK43: doktora gidecem ama gelme bir sene olmadi kontrolune diyor.soruyoruz hamilelikten once kullanmamiz gereken birsey var mi yok yok diyor. Bu ay degistirecegim galiba. Son bi yol olarak ovulasyon testi alacam bakalim bi de bunu deneyelim

merhaba yağmurcum topiğini az önce gördüm bilsem daha önce uğrardm:KK1::KK1:

güzel pylaşımlar dilerim cnm bnm..
inşallah sen ve topiğindeki herkes bir an önce kavuşur meleğine...

ben ne mi yapıyorum beklemedeyim ocağa kadar..kısmetse 2.tedavimi düşünüyoruz bu kez istanbulda..:KK34:
ozamana kadar eşimi besiye çektim :KK52::KK52:

bu arada ben genetik test vs eksik olan ne testimiz var ise tamamlamayı düşünüyorum çoğu bitti azı kaldı..
bende kan pıhtılaşmasına yatkınlık çıktı..hamilelikten sonra sürekli iğne yada aspiri vs kullanmam gerekmiş.

vs vs işte 1,5 yıl oldu olacak bebiş gelmedi.kısmetttttt

Son düzenleme:
merhaba kizlar,
malesef guzel haber veremiycem.
bat im 1 eyluldu, 5 eylule kadar olmadim kan testi yaptirdim sonuc sifir cikti,
doktor da progesteronu birak dedi ertesi gun adet oldum yani cuma gunu iste,
umutlar sonraya kaldi..
hepimizin hakkinda hayirlisi olsun.. Rabbim gonlumuze ferahlik versin opuyorum hepinizi :***

Canım rabbim hayırlısını versin inşallah bol bol dua edelim birbirimize, ayetleri yerinde orijinal okumak daha iyiymiş,

"Rabbimiz bize salih evlat ver." (Saffat, 37/100)

"Göklerin ve yerin hâkimiyeti Allah’ındır. O dilediğini yaratır. dilediğine kız evlat, dilediğine erkek evlat verir, yahut kızlı oğlanlı olarak her iki cinsten karma yapar. Dilediğini de kısır bırakır. O her şeyi mükemmel bilir, dilediği her şeye kadirdir." (Şura Suresi, 49-50)

Selamlar

merhaba yağmurcum topiğini az önce gördüm bilsem daha önce uğrardm:KK1::KK1:

güzel pylaşımlar dilerim cnm bnm..
inşallah sen ve topiğindeki herkes bir an önce kavuşur meleğine...

ben ne mi yapıyorum beklemedeyim ocağa kadar..kısmetse 2.tedavimi düşünüyoruz bu kez istanbulda..:KK34:
ozamana kadar eşimi besiye çektim :KK52::KK52:

bu arada ben genetik test vs eksik olan ne testimiz var ise tamamlamayı düşünüyorum çoğu bitti azı kaldı..
bende kan pıhtılaşmasına yatkınlık çıktı..hamilelikten sonra sürekli iğne yada aspiri vs kullanmam gerekmiş.

vs vs işte 1,5 yıl oldu olacak bebiş gelmedi.kısmetttttt

aysuncum hosgeldin canim :)
ne cabuk geciyor zaman degil mi? bizim tanistigmz topikteki herkes simdiye bebegni kucagina aldi bile..
her seyin hayirlisi tabi.. Rabbim ins bize de nasib eder bir gun.
biz tedavi de olmuyoruz hic bi sey yapasim gelmiyor artik.
gecen ay progesteron kullandim, o da adetimi geciktirdi ben de zaten her ay umutlaniyorum bi de gunum 5 gun gecince bi sey var sanmistim ama haptanmis.
hapi biraktim adet oldum.. neysem bakalim bu ay ne olacak?

Bu ay da yok iste adet sancilarim da basladi simdi:KK43: doktora gidecem ama gelme bir sene olmadi kontrolune diyor.soruyoruz hamilelikten once kullanmamiz gereken birsey var mi yok yok diyor. Bu ay degistirecegim galiba. Son bi yol olarak ovulasyon testi alacam bakalim bi de bunu deneyelim

nerium cum hosgeldin tatlim, ins 1 yilin dolmadan gelir bebisin.. doktorlar oyle diyorlar canim malesef. 6 ay gecince bazi testleri yapmaya baslayanlari da var ama. ins en kisa surede gelir bebisin cok bekletmez seni :KK66:

Canım rabbim hayırlısını versin inşallah bol bol dua edelim birbirimize, ayetleri yerinde orijinal okumak daha iyiymiş,

"Rabbimiz bize salih evlat ver." (Saffat, 37/100)

"Göklerin ve yerin hâkimiyeti Allah’ındır. O dilediğini yaratır. dilediğine kız evlat, dilediğine erkek evlat verir, yahut kızlı oğlanlı olarak her iki cinsten karma yapar. Dilediğini de kısır bırakır. O her şeyi mükemmel bilir, dilediği her şeye kadirdir." (Şura Suresi, 49-50)

Selamlar

canim mesajin icin coook saol.. artik eskisi gibi cok da uzulmuyorum, hele bu ay aglayamadim bile, zaten turkiyedeydik ya bi kosusturmaca geciyor zaman, simdi de evimize geldik tatilimiz bitti.
insanin evi gibisi yok valla, annenin evi de olsa insan kendi evini ozluyor.
bugun bayaaa bi isim var, valizler yerlescek ev temizlencek..
ben de genis genis kahvalti yapiyorum..
ricotta peyniri almistim, baharatlayince guzel oldu, onu yiyorum zaten evde de pek bi sey yok. alisverise cikmam lazim..
hadi opuyorum hepinizi insssallah guzel haberler aldgmz yeni bir ay olur...

Son düzenleme:
Herşey çok güzel olsun, güzel haberler alalım inşallah!
Bir süredir kimseler uğramıyor bu konuya, herşey yolundadır umarım.
Sevgiler...

X