1 yildan fazladir bebek icin ugrasan bayanlar.... gelin burada dertleselim.

cnm benide ekle 1,5 yıldır uğraşıyprum eşimde sperm hızlarında problem var ayrıca kafasında da sinir ediyo beni hiç bişey yapmak istemiyo çaresizkliğimle debelenip duruyorum iyi olmuş bu topic sat 30,07,2012 bakalım allah ol derde bizde nasipleniriz inş.

inş bende rahim filminden hemen sonra hamile kalırım ve sağlıkla dünyaya getirirm...benim bat 5 eylül.....inş hamileyiz diye haberlerimizi veririz burdan kızlar :KK16:

Çok duydum canım film den sonra hamile kalanları
umarım sende hamile kalırsın arkadaşım :KK16:

merhaba kizlar :KK3:
benim dun uzayan akintim oldu :KK8: yani 17 si.
12-16-17 sinde iliski oldu, sanirim bu kadar daha da baska yapamayiz persembeden beri misafirlikteyiz cunku :KK17:
20sinden itibaren progesterona baslicam bakalim insss faydasi olur :KK31:

simdiden herkeslerin bayrami mubarek olsun, ins bu bayram her sey gonlunuzce olsun :KK16:

cok cok opuyoruuum :KK54::KK54:

Spermler yaşıyo arkadaşım bayaa bi merak etme
Rabbimin izniyle hamile kalırsın inşallah :KK16:

Saradem, cemre1987, aysern, eau03, gulbeyaz31, desparate20, bat tarihlerinizi soylerseniz sizi de eklerim inss :KK16:

Canım epeydir giremedim nete ancak yazıyorum bat 18 ağustostu bugün 21'i

Ama hala tık yok maalesef :KK43:

cnm benide ekle 1,5 yıldır uğraşıyprum eşimde sperm hızlarında problem var ayrıca kafasında da sinir ediyo beni hiç bişey yapmak istemiyo çaresizkliğimle debelenip duruyorum iyi olmuş bu topic sat 30,07,2012 bakalım allah ol derde bizde nasipleniriz inş.

canim hosgeldin :KK3: ya esler oyle olabiliyor biliyorum.. ins hayirlisiyla en kisa surede gelir bebisin :KK34: ekliyorum canim :KK16:

Spermler yaşıyo arkadaşım bayaa bi merak etme
Rabbimin izniyle hamile kalırsın inşallah :KK16:

18.inde yumurtladim, 12-16-17-19 da iliski oldu.. bakalim nasib :KK31:

Canım epeydir giremedim nete ancak yazıyorum bat 18 ağustostu bugün 21'i
Ama hala tık yok maalesef :KK43:

tekrar hosgeldin canim hmm gelmedi demek, test falan yaptin mi canim?:26: inss bebistendir :KK16:

benim bat 28.08:) benide eklersen:KK66:

hosgeldin canimm :KK3: tamam ekliyorum :KK34:

Mujdeli Haber Gunu Listesi
Agustos
ay_82 ----- 17 Agustos
yesilerik ----- 17 Agustos
aysern ----- 18 Agustos
karabiber89 ----- 22 Agustos
Zilanur ----- 28 Agustos
gullumsun ----- 30 Agustos

Eylul

yagmurdamlasi ----- 1 Eylul
desperate ----- 5 Eylul
yasemin_75 ----- 12 Eylul

hadi hayirlisi benim batima daha 7 gün var ama ara ara karnima batmalar oluyor, ve gögüslerim öyle bir hassaski anlatamam size resmen dokunamiyorum, birde uclari koyulasid...birde bu aksam farkettim, akintim var ama lastik gibi uzaniyor...hadi hayirlisi, arada bir karin agrim oluyor..baklaim ne olacak...

hadi hayirlisi benim batima daha 7 gün var ama ara ara karnima batmalar oluyor, ve gögüslerim öyle bir hassaski anlatamam size resmen dokunamiyorum, birde uclari koyulasid...birde bu aksam farkettim, akintim var ama lastik gibi uzaniyor...hadi hayirlisi, arada bir karin agrim oluyor..baklaim ne olacak...

Hayırlısı olsun canım, ama bu belirtiler pek güzel pek hayırlı gibi geliyor bana. İlk güzel haberimizi senden alırız inşallah, sonra da arkasi gelecek :)

Dün gece test yaptım ve pozitif çıktı.Sonra gecenin bir yarısı eşim farklı bir test alalım onu da yapalım dedi.Saat 12 de gittik nöbetçi eczane bulduk.Yaptım yine pozitif çıktı.Bugün saat 4'te doktorumdan randevu aldım.

Bir yanlışlık yoksa HAMİLEYİM :))))

Çok ağladım , eşim de diyor ki olsan da ağlıyosun olmasan da :KK70:

Ayyy bir de dün bütün gün bir de koltuk vitrin faln çektin salonun şeklini değiştirdim nereden estiyse :S

Canlar olumsuz birşey çıkmaz inşallah.Hem korku hem heyecan ... bir sürü duyguyu bir anda yaşıyorum.

Dün gece test yaptım ve pozitif çıktı.Sonra gecenin bir yarısı eşim farklı bir test alalım onu da yapalım dedi.Saat 12 de gittik nöbetçi eczane bulduk.Yaptım yine pozitif çıktı.Bugün saat 4'te doktorumdan randevu aldım.

Bir yanlışlık yoksa HAMİLEYİM :))))

Çok ağladım , eşim de diyor ki olsan da ağlıyosun olmasan da :KK70:

Ayyy bir de dün bütün gün bir de koltuk vitrin faln çektin salonun şeklini değiştirdim nereden estiyse :S

Canlar olumsuz birşey çıkmaz inşallah.Hem korku hem heyecan ... bir sürü duyguyu bir anda yaşıyorum.

canim benimmmm cooook tebrik ederimmmm... :KK9::KK9:
insss hamilesindir.. ki bence testte ciktiysa inss vardir zaten :) :KK49::KK49:
doktordan gelince bize de bildir inss tamam mi canim? :119::118::KK64::KK64::KK64::KK66::KK66::KK66:
haydi kizlar halaya... tey tey teyy :KK52::KK52::KK52:

evett hamileyim çok şükür rabbime :)))

ama bir de kist vardı tam oramda :S bartolin kisti miymiş neymiş

oturamıyordum kalkamıyordum yatamıyordum,bugün de iş başı yaptım 1 saat izin aldm çıktım

hafif uyuşturdular iğne ile ama ne fayda kesip dikiş atıldı çok büyümüş

Felaket canım yandı .Allah kimseye vermesin

aysem, cok gecmis olsun.
Zilanur, kardesim, sende var mi yeni bir haber?

Herkesten birsey rica edicem. Ben bir kez bile hamile kalamamis bir arkadasiniz olarak her ay, yumurtlamadan sonraki iki haftalik donemi kendimi dinleyerek, belirtiler arayarak geciriyorum. Bu yüzden artik bir sure sonra kendimde bir farklilik hissetmezsem umidi kesiyorum, moralim bozuluyor.

Deneyimlerinizi paylasir misiniz, hamile kaldiginiz ay ilk olarak kacinci gun ne degisiklikler farkettiniz? Yoksa o ilk iki hafta fazla da bi belirti olmadan gecip gidebiliyor mu?
Tesekkürler, sevgiler herkese...

merhaba kızlar...tatildeyim o yüzden takip edemedim...hamile arkadaşları tebrik ederim...benim bu ayda umutlar boşa gitti...rahim filmi çekilmiştim ama düzenli birliktelik olamadığı için dene olmadı işte...canım sıkılıyo yaaa ne zaman biz de mutlu haberi alıcaz....:KK14:

Mujdeli Haber Gunu Listesi
Agustos
ay_82 ----- 17 Agustos ??
yesilerik ----- 17 Agustos ??
karabiber89 ----- 22 Agustos ??
Zilanur ----- 28 Agustos ??
gullumsun ----- 30 Agustos ??

Eylul

yagmurdamlasi ----- 1 Eylul
yasemin_75 ----- 12 Eylul

Ekim
desperate ----- 5 Ekim

Hamislerimizzzz
1) Aysern :nazar::emir_bebek:

evett hamileyim çok şükür rabbime :)))
ama bir de kist vardı tam oramda :S bartolin kisti miymiş neymiş
oturamıyordum kalkamıyordum yatamıyordum,bugün de iş başı yaptım 1 saat izin aldm çıktım
hafif uyuşturdular iğne ile ama ne fayda kesip dikiş atıldı çok büyümüş
Felaket canım yandı .Allah kimseye vermesin

canimmm tekrar tebrik ederimmmm :KK9:
Rabbim bizlere de bu mujdeyi vermeyi nasib etsin insss...

aysem, cok gecmis olsun.
Zilanur, kardesim, sende var mi yeni bir haber?

Herkesten birsey rica edicem. Ben bir kez bile hamile kalamamis bir arkadasiniz olarak her ay, yumurtlamadan sonraki iki haftalik donemi kendimi dinleyerek, belirtiler arayarak geciriyorum. Bu yüzden artik bir sure sonra kendimde bir farklilik hissetmezsem umidi kesiyorum, moralim bozuluyor.

Deneyimlerinizi paylasir misiniz, hamile kaldiginiz ay ilk olarak kacinci gun ne degisiklikler farkettiniz? Yoksa o ilk iki hafta fazla da bi belirti olmadan gecip gidebiliyor mu?
Tesekkürler, sevgiler herkese...

yasemincim, canim belirtiler cok degiskenlik gosterebiliyor.
bi keresinde mide bulantim olmustu, bi keresinde belim cok agrimisti, boyle kasiklarima igneler batiyor gibi olmustu..
her seferinde farkli seyler de olabiliyor. ama belirtiler bazen yaniltabiliyor.. ins en hayirlisi olur hakkimizda :KK66:

merhaba kızlar...tatildeyim o yüzden takip edemedim...hamile arkadaşları tebrik ederim...benim bu ayda umutlar boşa gitti...rahim filmi çekilmiştim ama düzenli birliktelik olamadığı için dene olmadı işte...canım sıkılıyo yaaa ne zaman biz de mutlu haberi alıcaz....:KK14:

desparate cim, ins en yakin zamanda mujdeli haberimizi alicass ins.. uzulme canim biliyorum zor ama ne yapalim ins onumuzdeki ay daha guzel olucak :KK16:

Ben hamile olduğumu hissetmedim hiç ya da sürekli hissedip hayal kırıklığına uğradığım için hep es geçtim.

Adet günüme 1-2 gün kala belim çok ağrımaya başladı ,bir iki gün sonra da 38 derece sıcaklıkta üşümeye falan başladım grip oluyorum

galiba diye düşünmüştüm. Eylülde aşılama yaparız belki demişti doktorum, o yüzden bırakmıştım düşünmeyi.Ama oldu :KK70:

Rabbim en kısa zamanda isteyen herkese hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah.Dualarım hepiniz için aklıma geldikçe tanıdık tanımadık

herkese dua ediyorum.

yağmurdamlası26 hamilelik takvimini nasıl ekledın arkadaşım ?

Ben hamile olduğumu hissetmedim hiç ya da sürekli hissedip hayal kırıklığına uğradığım için hep es geçtim.

Adet günüme 1-2 gün kala belim çok ağrımaya başladı ,bir iki gün sonra da 38 derece sıcaklıkta üşümeye falan başladım grip oluyorum

galiba diye düşünmüştüm. Eylülde aşılama yaparız belki demişti doktorum, o yüzden bırakmıştım düşünmeyi.Ama oldu :KK70:

Rabbim en kısa zamanda isteyen herkese hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah.Dualarım hepiniz için aklıma geldikçe tanıdık tanımadık

herkese dua ediyorum.

Cok sagol Aysemcim,
Ben de 6-7 aydır her ay kendimce birseyler hissedip sonra hayal kırıklığı yaşıyorum. Keşke kafamdan atabilsem senin gibi, ama çok kolay olmuyor. Dualarınız için çok teşekkürler, Allah hepimizi sağlıkla hayırlı evlatlarımıza kavustursun.

herkese dua ediyorum.

canım bebeğini sağlıkla hayırla kucağına almayı nasip etsin rabbim....bize de dualarını eksik etme lütfen:nazar:

X