1 yılda yumurtalık rezervi bu hızda düşer mi?

Dualarım hepimizle inşallah olacak tabiki güzel düşünmeyi ne olursa olsun bırakmayacağız. Allah im en kısa zamanda bizlere nasip etsin hayırla, sağlıkla, kolaylıkla. Teşekkür ederim

Bilmiyorum ama benim yükselmiş. Üni Hastanesi'nde 2 yıl önce baktırdım 1.51 dediler yakın tarihte yine bakıldı 2.21 çıktı aynı hastane aynı lab. Nasıl arttı bilmiyorum sağlıklı beslenme spor stressiz yaşamaya dikkat ettim. Bunlar etkili oldu mu bilemiyorum

Kızlar konu canlanmış sonradan hiç giriş yapmadım görmedim. Tüp bebek tedavisi için görüştüğüm doktor şöyle dedi, amh bir yılda 2'den 1'e düştü diye üzülme kesin öyle bir şey denemez, belki de hep 1'di, yani geçen sene de aslında 1 civarlarında olmuş fakat yanlış ölçülmüş olabilir dedi. Ki hızla 2'den 1'e düşmüş olsa bile bu kadarı da bize yeterli dedi.
Bu hafta başlıyorum tedaviye, bakalım kaç yumurta görülecek iğnelere nasıl yanıt verecek.

Covid aşısı 2 sinovac 1 biontech olmuştum. Biontech olduktan sonra birkaç ay adet düzensizliği yaşadım, sonra da iki adet arası sürem 2-3 gün kısaldı kalıcı olarak. Tesadüf mü bilmiyorum.

Ben bir ay dediğiniz gibi yumurta geliştirip ilişkiye girdim, olmadı. Aşılamaya da doktor çok sıcak bakmadı, sıkıntısız sperm zaten o yolu kendi de aşıyor dedi. Hayırlısı olsun o 2 yumurtanız da kaliteli olur inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…