Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Kızlar bu arada adet dönemi olduğu için sanırım, benim kilom aynı kaldı, haftaya kendimden umutluyum :)

Selam kardeş takim nasilsiniz bu hafta bi bakayim dedim.. Listenize daha toplanmamis ama sonra yine ugrarim.. Arada bize de buyurun görüşürüz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yok canım hamilelik değil izne ayrildin ya en kısa 2 hafta oluyo izin geçen hafta 1.ydi bu hafta 2.hafta önümüzdeki hafta yazicaz listeye izinden döndü diye sonraki haftada hamilelik nedeniyle ayrıldı yazariz.

Anladim canim hamilelik ten sonra katilirim oyleyse . ayrilmak istemiyordum ama kiloda veremeyecegum tabi. Arada gelir sizlere selam veririm.

Selam kardeş takim nasilsiniz bu hafta bi bakayim dedim.. Listenize daha toplanmamis ama sonra yine ugrarim.. Arada bize de buyurun görüşürüz

hoşgeldin :) eksiklerimiz var hala, bildirim yapılmayacak sanırım gelelim arada sizin takıma da :)

Tesekkurler canim bildirimde bulunmalarini bekliyoruz arkadaslarin sevgiler

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kizlar hadi kilo bildirimi yapmayanlar yapsin artik sanirim sulfirikasitcik diskalifiye olacak

Kızlar bu arada adet dönemi olduğu için sanırım, benim kilom aynı kaldı, haftaya kendimden umutluyum :)

Canim bu mevsimden midir nedir anlayamadim benim de skntili hala olamadim cok gerginim

hoşgeldin :) eksiklerimiz var hala, bildirim yapılmayacak sanırım gelelim arada sizin takıma da :)

Tesekkurler canim bildirimde bulunmalarini bekliyoruz arkadaslarin sevgiler

Gelirler güzeller ilk zamanlar olur öyle.. Takim ruhu oturdukca daha özenli olur herkes mazeretleri olmadikca aksamaz.. Yarin toparlanir listenizde :) arada ugrayin bekleriz iyi aksamlar

Leylacim ben telden bakiyorum sulfirikasite diskalifiye yazdim digerlerini de bekleyelim mi yazalim
Mi

Leylacim ben telden bakiyorum sulfirikasite diskalifiye yazdim digerlerini de bekleyelim mi yazalim
Mi

Kızlar beklemek isterseniz siz bilirsiniz. Kilosu sabit olanlara kırmızı kalın harflerle kilosu sabit yazmanız gerek.gelmeyenleri beklemiycekseniz bildirimde bulunmadı yazilcak.

Afedersiniz yaz evde değildim
Sabahg tartildim ve hemen ciktim evden
Bi de moralin bozuldu
64,3 geldim
Niye aldim ki. Eskisinden daha çok spor yapiom ve dikkat eduom belki qadet taqrihim geldi oldann

Buna nasilsin hesap yapilir ki

63,8-64,3= -0,5
-0,5 .100=-50
63,8:-50=-1,276

Doğru mu acaba

Canim yuzden arti olacak almissin cunku %+1,3 sanirim ama yanlis da yapmis olabilirim gogo baksin bi tekrar bakinca mantikli gelmedi bana ama bilemedim

Son düzenleme:
Kızlar beklemek isterseniz siz bilirsiniz. Kilosu sabit olanlara kırmızı kalın harflerle kilosu sabit yazmanız gerek.gelmeyenleri beklemiycekseniz bildirimde bulunmadı yazilcak.

Anladim canim bekleyelim o zaman gelenler olur belki

-0.78 yapiyo canım. - 50yi 63.8 e boluyoruz

Gogocum tlfdab cok zorlaniyorm ben de genel ortalama icin bildirimde bulunmayanlari da boluyoruz degil mu

-0.78 yapiyo canım. - 50yi 63.8 e boluyoruz

Hahaa bi de matematik öğretmeni olucam, anlamadan ezber yqpinca boyle oluo demek😂😂😂saollll

Offf ama nasilsin aldimmm yaa. Ama siz beni yasin görün kaynanamda olacak ramazanda orda kesin gizli gizli veririm telafi ederim bunlari😅😅

*** 1. TAKIM 365. ETAP***

Sosyestetik: ( 61.0 /60.8 / 0.2/%0.33 )
Sulfirikasitcik: ( 58.0/ / /% )3.kez bildirimde bulunmadıgi icin diskalifiye edildi
crystallife65.4/ 65.4/0 /% 0)kilosu sabit
zeynepcer : (61.8/ 61.8 /0 / %0 ) kilosu sabit
_leila_: (57.3/ 57,3/0 / %0 ) kilosu sabit
Turab571: (61.4 / / /% ) 1. kez bildirimde bulunmadı
Naneli_şekerim: (79.0/ / /% ) 1. kez bildirimde bulunmadı
Sinayropen: (63.8/64.3 /% -0.78)
Bizi: ( 79.0/ 74.0/5 / %1.05 )yeni üye hedef kilosu 69 kilosu 6'ya bölündü

1. TAKIM ORTALAMASI% 0.06

gogocum ortalama diye herkese böldüm dogru oldu mu bakar mısın bi?

*** 1. TAKIM 365. ETAP***

Sosyestetik: ( 61.0 /60.8 / 0.2/%0.33 )
Sulfirikasitcik: ( 58.0/ / /% )3.kez bildirimde bulunmadı diskalifiye oldu
crystallife65.4/ 65.4/0 /% 0)kilosu sabit
zeynepcer : (61.8/ 61.8 /0 / %0 )kilosu sabit
_leila_: (57.3/ 57,3/0 / %0 )kilosu sabit
Turab571: (61.4 / / /% )bildirimde bulunmadı
Naneli_şekerim: (79.0/ / /% )bildirimde bulunmadı
Sinayropen: (63.8/ 64.3/+0.5 /%-0.78 )
Bizi: ( 79.0/ 74.0/5 / %1.05 )yeni üye hedef kilosu 69 kilosu 6'ya bölündü

1. TAKIM ORTALAMASI% 0.07

Son düzenleme:
Ben yuzdesini yuvarlamadim sanirim ama yapabildim yine de sanirim 😊herkese iyi geceler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…