Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Etimek yedim bi dilim tok mu tutuyor leblebi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

[Q UOTE=sosyestetik;35238808]Etimek yedim bi dilim tok mu tutuyor leblebi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi[/QUOTE]
Leblebiden yarım çay bardağı yersen hem tok tutar hem yağ yakar canım diyetisyenim demişti

Slm kızlarrr iyi akşamlarr

Ben 59.3 kiloyum hedef kilom 53

ben ortaokuldayken 53 kilo idim sanırımmm 59 olsam ne isterimmm 65 hedefim bakalım artık

Sagolun kizlar da meyve yedim az once hala acim ben bu ne yaw ne yesem keser sizce

canım ayran içebilirsin tuzsuz içebilirsen süper olur akşamları meyve tüketmemey çalış biştanem

leblebi evet tok tutar fakat bir çay bardağı leblebinin bir dilime eşit olduğuna dikkat exderek tüketmeni öneririm cnm

Selam canım hoşgeldin :)

Selam tatlım ya inşallah düşerim 53 e ya

Iyi ya sorun yok yaptik sporumuzu da ama bugun bi aclik var bende sebebini anlayamadigim

Evet leblebi tok tutuyor
[Q UOTE=sosyestetik;35238808]Etimek yedim bi dilim tok mu tutuyor leblebi

Leblebiden yarım çay bardağı yersen hem tok tutar hem yağ yakar canım diyetisyenim demişti

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi[/QUOTE]
Hmm yağ yaktigini bilmiyodum
İyi seyirler ben yeme içme isini bitirdim bugunluk :) ne izliyorsun canim bende izliyorum ara verdiğimde yaziyorum.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Böyle bitmesin izledik birazdan beyaz Show var bi bakicam satmazsa yaticam.
Iyi ya sorun yok yaptik sporumuzu da ama bugun bi aclik var bende sebebini anlayamadigim

Regl mi olcan acaba açlık ondan olabilir.

Eveeettt bugünkü dersimiz çoklu alıntı yapmak kızlar. Alıntı ile cevapla yazisinin sağ tarafında ikili tırnak ve artı işareti var alintilamak ostedigimiz mesajlar icin ona tıklayarak gidiyoruz istediğimiz tüm mesajları isaretledikten sonra konuya cevap ver tikliyoruz.her mesajin basinda ve sonunda [QUOTE\] yazisi var her mesajın sınırıdır.QUOTE yazisindan sonra cvp yaziyoruz. Bu pc için.
Uygulamada her mesajın ustune tıklayarak gidiyoruz ustte 1 seçildi 2 secildi diye gidiyo o üst kisimda sagda dikdörtgen isaret var icinde yazi varmış gibi ona tikliyoruz aynı şekilde QUOTE den sonra cevap yaziyoruz. [ QUOTE\ ] yazisi çok önemli ilerleyen günlerde liste paylaşmayı öğrenirken yine karsilasicaz.
Şimdilik sizdwn istediğim toplu alıntı yapmayı öğrenmeniz çıtırlarım

dünkü menüm:
sabah:
kahvaltı yapamadım uyuyakalmısım işe gitmem gerekti 1 paket eti form çubuk kraker 1 adet elma antep fıstıgı 5 adet fındık 7 adet
öğle:
7 kasık yogurtlu semiz otu salatası
5 kasık bulgur pilavı
aksam:
1 adet orta boy ızgara balık(çupra)
1 porsiyon çoban salata
ara öğün yiyemedim sabah gec kaldıgım için evden bişey hazırlayamadım
spor 1 saat tempolu yürüyüş(5.2km hız) yeşilçay ve su içtim)
bu arada 20 gündür 79.2 de olan kilom bu sabah 78.7yi gösterdi basladı sanırım tekrar kilo vermeye. az ama olsun kırdım sanırım inadını yağların

Ben blue bu hafta 800 gr vermeyi hedeflemiştim ama 500 gr verebildim, en büyük sebep grip nedeniyle spor yapamamam oldu, sporun ne kadar önemli olduğunu gördüm.. önümüzdeki hafta 1 kilo vererek açığı kapatmayı hedefliyorum.. Selamlar sevgiler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…