Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

inşallah ya neslim çok heyecanlıyım ben vallahi.
bakalım sonuç ne çıkacak. adetin geçmesini mi beklicez şimdi ?

bu arda ilk 5 mesajı saymak yeterli sanırım hepsini tek tek saymak zor oluyor

ilk 5 msjdan sonrasını saymana gerek yok canımama kesinlikle 5 msjın altındakileri not al
inşallah ya neslim çok heyecanlıyım ben vallahi.
bakalım sonuç ne çıkacak. adetin geçmesini mi beklicez şimdi ?

evet meleğimm

şimdi senin 28 güne göre ayın 19 unda regl olman gerekiyo,inş.olmazsın ve mutlu haberi verirsin bize

bakalım benimde günüm bugün,gelmemesi için dua ediyorum

inşallah adetin gelmez canım. inşalllah Rabbim bütün isteyenlere versin. ben artık kendimi çok hazır hissediyourm.
bir de şey dicem sana , benim bi arkadaşım var çok harika güzellikte bir kızdı hamile kaldı hamileyim diye ver allah yedi durdu.
sonra da doğurdu şimdi ne yapsa veremiyor kilolarını. çok kötü oldu. sakın hamileyim diye yemeyin verilmiyor sonra dedi. eğer hamile isen sakın ha bak dikkat et. bebiş büyür senin yediğin yeter ona.

meleğim cansın sen yaakızz ben hamiş olsamda burdan kopmam herhalde,kesinlikle çok dengeli beslenicem,allahım söylerken bile tuhaf oluyorum,ne oluyo bana yaa,çok duygusalım bugün

ama bişi dicem sana neslim. benim her adet dönemime 10 gün kala göğüslerim ağrımaya başlıyor. hatta son gün artık dokunulmaz oluyor. bildiğin gibi değil.benim dün yine başladı ağrılarım... hamile olmayabilirim yani

yaa olumsuz düşünme lütfen,hem bunu söylemek için çok erken daha

ayrıca göğüs ağrısı hamilelik belirtilerindede var,benimde son 2 gündür çok ağrıyo dokunamıyorum bile,hakkımızda hayırlısı olsun melekcim

bilmiyorum ki canım. evet okudum nette göğüs ağrısı hamilelikte de varmış..hayırlısı artık canım.

melek şuan hayallerımı yıktın bacımm
ben hamılelıkte ye allah yee yapcak biriydim :)tüm kaçamaklarımı ozamana yapacaktım
şaka bı yana bunu cok kısıden duydum belkıde en cok dıkkat edılmesı gereken zaman
teyze olacagım günler yakın desenıze,hem neslı hem sen takımın anneleri olacaksınız ınsallah tez zamandaa..
bende sizi takıp ederım artık,yavaş yavaşş:)

bugün şube çok kalabalıkk sabahtan beri gelen giden bitmedi..

ya kızlar ben bu mesaj sayımı için tablo yaptım ama onu buraya nasıl kopyalayacağım bulamadım

canimmmmm cok tesekkür ederim neslim amin amin amin insallah diyorum hepimiz icinde evlerimizden huzur eksik olmasin

canim benim kendini strese sokmasan keske.. demesi kolay ama stres iyi bisey degil, Rabbim hayirlisini versin insallah aratmasin, hasret birakmasin kimseyi..

Hamilelikte kesinlikle yok öyle yiyip içmek, su an su gün ne yiyosak ozamanda öyle olmali...
haftasonu yeni dogum yapmis bi arkadaslaydik diyorki "evde yemek yapasim yoktu hergün restoranda yedik" ilk 1 ay 7 kilo almis, toplamda 25 kilo almis ben kaldim böyle valla onlar gittikten sonra esime söyledim olurda gözüm dönüp yemeye baslarsam beni tatli dille durdur lütfen dedim, onunda gözü korktuki zaten öyle yaparim merak etme diyor sakin kizlar bilincsizce davranmayalim yaa büyük konusmak istemiorum ama yapmicam ben öyle kolayina gitmiyor heleki cocukla evde kalicaz hic kolay olmaz

kımler var kımler yok bakimm:)

bugün öğlen mantarlı tavuk yedım kola zeroyla
ve aRA öğün falan hakgetıre acaip bi curcurna var burda
çıkamadımda sitewden kural var valla daha ılk günden fişlenmiyim:)
şimdi şöyle miss gibi bi vanılyalı dondurma ne giderdi yahuu:)

kızlar bu arada ben yıne ev dekorasyona dadandım..
benım mutfagımın malzemesı cok hosuma gitmiyor şimdi mutfak rengını degıstırecegım bide duvar kagıdsı yapacagım falan
işlerım bıtsın eski yenı dıye eklerım burayada:)

canımmmm nıce güzel yıllarınız olsun tebrık ederımm
zaman ne cabuk geciyor degilmi??
1 yıl bazen ne uzun,bazen de ne kısa bi süre...mutlulugunuz,huzurunuz artarak devam etsın ınsallah..

sizin oralarda dogum ıznı nekadar canım burası gibimi ??

bende cok az pilavla et yedim hani cinlerin wok tarzi olur ya oyle pismisti fena degildi. yaninda bol su yesil cay ictim bugün.
mutfakta su yesili veya turkuaz yada lila, mor cok hos oluyor bunlardan birini degerlendir.. bu sene en cok hangi renkten deko bulursan ona göre ayarla

hakkaten esram ya ne cabuk gecti, ama eger evlenmek icin bekleseydim bu kadar cabuk gecmezdi heralde :26:
amin canim hepimizin yuvasida huzur mutluluk dolu dolu olsun insallah !

burda dogum izni 14 hafta... ister dogumdan önce al ister sonra. ama doktorlar sorun yapmiyor daha cok izin isteyince. Ben en az 1 yasina kadar yaninda olmayi düsünüyorum bide dogumdan önce alirim 2 ay falan.. Allah izin verirde o günleri görürsem insallah tabi

Ordada 6aya cikmis artik ne güzel valla sevindim ya

burda 16 hafta sanırım 8 önce 8 sonra dıye yanlıs hatılamıyosam
ya o konu gündemde ama daha onaylanmadı sanırım,bide özeli vururmu bılmıyorum sankı kamu için yapılan bi yenılık gibi kalmış aklımda..
bazen hormonlarım anne olmalısın dıyo bazende acaip uzak bı konu gibi gelıyo ben hala olmadım sanırım bu konuda..
belkı bıraz daha zamana ıhtıyacımız vardır çigdemm:)
naptınız bakım pazar günü,nasıl geçti ne aldın kocana o sana ne almışş:)

yok güzelim onaylandi artik 6 ayiniz var ama ne kadari önce ve sonra bilmiorum
sorma valla ayni ruh hali bendede var, cuma cumartesi aksami bebekli arkadaslarlaydik kocam gördükce heveslendi, benim hem gözüm korkuyor hemde hevesleniyorum karisik isler.. ama bizimde az kaldi korunmayi birakmamiza. zaten hemen olacagini sanmiyorum, Allah büyük en az bi 1 sene daha rahatiz insallah

benim kocam hediye konusunda sifirdir saolsun, düsünmez düsünemez, cok söyledim cok tartistik ama ben öyle özel gün adami degilim diyor süpriz olmuyor diyor sen bekledigin icin diyor... hava gazi aldik yani birbirimize olsun napim ya baska konuda iyi olsunda bu bahanesine dayanabilirim sanirim ben ona kahvaltida kalp seklinde hamur kizarttim bide kalp seklinde mini kanepeler hazirladim falan cok hosuna gitti.. bide son 6 aydir hergün yazdigim postitlerimi verdim evin heryerine serpistirdim.. böyle iste canim..

aman valla çiğden aklı başında eşine deger veren evıne baglı efendı adam olsun hedıyesı kusur kalsın boşver
gerçekten bazen bikaç güzel söz,ve saygılı davranış çok çok daha özel oluyo..
ben çiçek aldıktan sonra laf ettıgı ıcın o cicegi kafasına geçirdigimi bilirim bi kıymetı kalmıyo yanı:)

hımmmmm kalp şeklınde hamurlarda yenmısss,pazar kahvaltı menunde bellı oldu:)

haklisin bacim ama yinede bekliyor insan yani :2:
neysem hayirlisi napalim :26:

töbe ben yemedim kizartma bi issirik tadina baktim çekildim zaten kizartmayla çok aram yok severim ama su son zamanlarda tiksindim sanirim yiyemiyorum :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…