1 senedir evliyim gebelik düşünüyoruz henuz olmadı bu normal midir? Sizin evlendikten kaç sene sonra gebelik oldu

mutlulukk1

Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2022
104
10
24
Merhaba kızlar 1 senedir evliyim düzenli korunmasız ilişkimiz olduğu halde gebelik olmadı henüz doktora göründük yumurtalıkların rahimin temiz görünüyor biseyin yok henüz erken dedi sizin evlendikten kaç sene sonra gebelik oldu ?

Evliliğinizin başından beri korunmamışsınız hiç değil mi doğru anladım yani

bende aynı durumdayım. ıkı kez kadın doğuma gittim 3cm kist var ama sorun degıl dedıler .gebeliğe engel birsey yok dedıler:KK43:

Merhaba kızlar 1 senedir evliyim düzenli korunmasız ilişkimiz olduğu halde gebelik olmadı henüz doktora göründük yumurtalıkların rahimin temiz görünüyor biseyin yok henüz erken dedi sizin evlendikten kaç sene sonra gebelik oldu ?
1 yıldır olmuyorsa doktor hormon testi istiyor normalde. Bir doktora daha görünün bence. Benim doktorum öyle demişti 1 yıl olmuyorsa hormon testleri ve ileri tetkikler yapılır

Bizimde bir süre olmadı histeroskopi yapıldı. Ondan sonraki ay ilk denemede hamile kaldım ama dış gebelik oldu.

Ovulasyon testini oneriyorum dilerim rabbim isteyen herkese nasip eder saglıkli gebelikleriniz olsun amin.

rabbim hayırlı vakitte versin sağlıkla gelsinler hayırlı ömürleriyle inşallah ama bir an evvel de alalım kucaklarımıza ya :) tedavi süreciniz var mı?
İnşallah canım vakti zamanı var ne yapalım beklemekten ve dua etmekten başka çaremizz yok🤗🤗
Bi olumsuz aşılamam var 3 sene dolunca da tüp bebek başlayacağız nasip olursa bakalım artık

İnşallah canım vakti zamanı var ne yapalım beklemekten ve dua etmekten başka çaremizz yok🤗🤗
Bi olumsuz aşılamam var 3 sene dolunca da tüp bebek başlayacağız nasip olursa bakalım artık
sorun ne canım peki? bende pcos eşimde de varikosel var ondan olmuyor biraz da şişkoyum ondan sanırm fşgkldfg

sorun ne canım peki? bende pcos eşimde de varikosel var ondan olmuyor biraz da şişkoyum ondan sanırm fşgkldfg
Banada pkos denmişti eşimde çok şükür sorun çıkmadı
benimde kilom var versek düzelcek belkide ama verilmiyor veremeyinncede daha kötü oluyorum oyüzden akışına bıraktım 🤗🤗

X