Gebelik testinde bunu gören var mı?

Regl oldum 1 gün sonra, ilk gün kırmızı renkte geldi diğer günler kanama kahverengi olmaya başladı. Adet uzunluğum 7 gün sürüyor 2. Gün kahverengi kanama çok fazla olmamakla birlikte yoğundu ama diğer günler çok kesik kesik geldi. Üstüne mi görüyorum diye şüphelendim ama sanırım öyle bir durum değil. Yeni ay yeni umutlar diyelim
Öncelikle hakkınızda ennn hayirlisini diliyorum.Zamani vardır mutlaka.Rabbim yüzünüzü güldürsün.Hayirla saglikla kucağınızi doldursun.Yerlesme kanaması pembe ya da kahve renkli lekelenme oluyor.Çok az bir ya da 2 gün en fazla 3 gün.Yanlis hatırlamıyorsam benim 1 defa kahve lekelenme oldu peçeteye sildim geçti.Devami olmadı.Belirtilere çok odaklanmamaya çalışın zor olsa da.Allah gönlünüze göre versin.

Öncelikle hakkınızda ennn hayirlisini diliyorum.Zamani vardır mutlaka.Rabbim yüzünüzü güldürsün.Hayirla saglikla kucağınızi doldursun.Yerlesme kanaması pembe ya da kahve renkli lekelenme oluyor.Çok az bir ya da 2 gün en fazla 3 gün.Yanlis hatırlamıyorsam benim 1 defa kahve lekelenme oldu peçeteye sildim geçti.Devami olmadı.Belirtilere çok odaklanmamaya çalışın zor olsa da.Allah gönlünüze göre versin.
Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için Allah razı olsun 🥹

X