1 SAAT SONRA İKİNCİ İP CİZGİ

Whowiangirl

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2017
750
552
Dun sabah idrari ile yaptığım gebelik testinde 1 saat sonra ikinci silik bir cizgi cikti. Bugun sabah da testi tekrarlaidm gene bir saate yakin bir zaman sonra ikinci cizgi ip gibi cikti ama dune gore daha belirgindi.Sizce gebelik var mi ?

birinci bugunki ikinci dün
2017-04-13-21-46-21-874.jpg

Evet cok az kıl gibi bi cızgı var.adet günü testi tekrarla hayırlısı olsun inşAllah

Benim de 2. Cizgi bikac saat sonra ince serit halinde çıkmıştı ama maelsef uzgunum ki adet olmustum

O zaman kan ver cnm en azından soru ısaretı kalmaz kafanda

doktora gittim bugun ama en son 3 kadar veriliyordu. Ben 1 bucukta ciktim yolda bi adam bi kizi darp ediyordu onu şikayet ettim polislere tarif ettim o bitti halkettim derken bi amacya yanlis yol tarifi verdiler birde onu dogru yere goturdum hastaneye gittiğimde 15.05 ti nasip degilmis yarina kaldi

Canım bende yaptığımda hemen çıkmadı bi 10 dakika geçti ve kaldıkça koyulaştı ..olmayınca saatlerce beklese çıkmıyor ikinci çizgi

ben kendi konuma yazdim negatif uzgunum dedim oglen gördüm ki dunki cizgiden daha koyu cizgi çıkmış

doktora gittim bugun ama en son 3 kadar veriliyordu. Ben 1 bucukta ciktim yolda bi adam bi kizi darp ediyordu onu şikayet ettim polislere tarif ettim o bitti halkettim derken bi amacya yanlis yol tarifi verdiler birde onu dogru yere goturdum hastaneye gittiğimde 15.05 ti nasip degilmis yarina kaldi
Baya entrikalı gecmıl günün :) neyse yarın haptırırsın hayırlısı olsunn :) inşAllah gönlünce olur

X