1 nisan sakası

sevvim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2008
172
0
35
Arkadaslar dogru yeremı konu actım bılemıcem ama 1 nisan gelıyor kocislere yada sevgılılere nasıl saka yapıcaz

valla bi kere yaptim,agzimdan burnumdan getirdi,bidahami tohbeeekaydirigubbakcemile3

sırnaşık şey anılarım depresti eski sevgilim bana şaka yapıyo kendi aklınca bitti dedi ayrılalım bende tamam dedim sonra bu sakaydı dedi bende benimki saka değildi dedim saka yapyosun falan dedi inanamadı yazık yaaa 4 yıl öncesine gittim :1rolleyes:
Aman öyle sakalar yapmayın:roflol:
Ben saka falan yapmayacam sözlüme kıyamam ona kaydirigubbakcemile3

ben şaka falan yapmayı düşünmüyorum kimseye..
mantıklı bulmuyorum çünkü..

esime hic daha bir nisan sakasi yapmadim ama o 7yil önce yapmisdi dügün tarihimiz 31mart oldugu icin 1nisanda eve geldik ve hayatimda unutmayacagim bir bir nisan yasatmisdi:eek:anladiniz siz onu:jeyyar:bu yilda bir nisanda hastanedeyim zaten o yüzdende hic saka yapasim yok

Bende yapmayacağım sanırım 1 Nisan şakası....................................................

hiç sevmem yapmam da
bana da yapılmasını istemem
adı üstünde fool's day

1 nisan şakasını hiççç sevmem bana yapılmasında da hoşlanmam bende kimseye yapmam

valla ben severim şakayı.geçen yıllarda anneme babama kardeşlerime hepsine yaptım kızkardeşimi otogara gönderdim erkek kardeşime param yok gel beni al diye yolladım annemi aradım onada ayrı bir bahane :jeyyar: babamı aradım onuda oraya çağırdım hihi bi ben yokum sonrada aradım 1 nisan :roflol: çok severim yani herkes tetiktedir aman nezihe şaka yapmasın diye banada yaptılar ama yemedim tabi :jeyyar:bu seferde eşime yapmayı planlıyorum.geçen yıl nişanlıydık doya doya yapamadım ama bu sefer kurtulamaz elimden :jeyyar: düşüneyim ben sizede yazarım şakamı :sm_cool:

anneme seneler önce bi saka yapmistik ablamala sabah okula giderken ablam bi telasla anneme gelip kardesime araba çarpti anne diyerek annemi uyandirdiginda annem o panikle disari kosarken karsisinda beni gördüüü veeeee en son hatirladigim okula kadar kovaladaigi
oyüzden artik saka yapmiyorum sonunu düsünerek

Öğrenciler öğretmenlere muhakkak yapacaklar,füsfüs dikkat etyerimseniben.Bu arada ben iğrenç bir 1 nisan şakası duydum,arkadaşımın başına gelmiştikafamçokkarıştı.Öğrencinin biri çok da uslulardan,yani şüpheli listesinde olmayanlardan,başını sıralara dayayarak hocam çok hastayım,tuvalete gidebilir miyim demiş,ama özel okul bu konuda çok titiz davrandığı için arkadaşım sabret canım teneffüsü bekle deyip tahtaya arkasını dönerek ders anlatmaya devam etmiş.O sırada bu çocuktan fecii bir öğürtü ve arkasından sıranın üstüne çıkarmış.Arkadaşım panikle çocuğun yanına giderken arkadaşları poşetten şıkır şıkır ekmek çıkarıp sıranın üstüne bandırarak yemeye başlamışlar:1shok:delikafadulden.Arkadaşım kriz geçirmiş elleri titrerken,1 nisaaaan diye bağırıp gereken açıklamayı yapmışlar,meğer evden getirdikleri menemen kaşla göz arasında dökülmüş sıranın üstüne:uhm:

1 nisan şakası çok banel geliyor bana yaaa
eşim de hoşlanmaz ben de

Öğrenciler öğretmenlere muhakkak yapacaklar,füsfüs dikkat etyerimseniben.Bu arada ben iğrenç bir 1 nisan şakası duydum,arkadaşımın başına gelmiştikafamçokkarıştı.Öğrencinin biri çok da uslulardan,yani şüpheli listesinde olmayanlardan,başını sıralara dayayarak hocam çok hastayım,tuvalete gidebilir miyim demiş,ama özel okul bu konuda çok titiz davrandığı için arkadaşım sabret canım teneffüsü bekle deyip tahtaya arkasını dönerek ders anlatmaya devam etmiş.O sırada bu çocuktan fecii bir öğürtü ve arkasından sıranın üstüne çıkarmış.Arkadaşım panikle çocuğun yanına giderken arkadaşları poşetten şıkır şıkır ekmek çıkarıp sıranın üstüne bandırarak yemeye başlamışlar:1shok:delikafadulden.Arkadaşım kriz geçirmiş elleri titrerken,1 nisaaaan diye bağırıp gereken açıklamayı yapmışlar,meğer evden getirdikleri menemen kaşla göz arasında dökülmüş sıranın üstüne:uhm:

:roflol::roflol:Ancak bu kadar olur yaaa bayılldım vallahiii:roflol::roflol:

yokmu güsel bir fikri olan yaaaaaaaaaaa

herkes ay ben sevmem yapmam yazmış
lütfen yapmayı planlayan ve bir fikri olanlarda yazsınnnnnnn

:roflol::roflol::roflol:kaydirigubbakcemile3

haha ne şaka ama :roflol:sırnaşık şey

X