1 MİLYON SALAVAT <3

TOTAL ; 51,000

okuyan herkesten Allah razı olsun, Peygamberimiz(sav) şefaatiü zerine olsun insallah. Amin

TOTAL ; 51,300

okuyan herkesten Allah razı olsun, Peygamberimiz(sav) şefaatiü zerine olsun insallah. Amin

TOTAL ; 52,000

Hz. Peygamber Efendimiz ( s.a.v ) buyurdular ki : Bir gun bana Cenab-i Hakk`in dørt buyuk melegi Cebrail,Mikail,israfil ve Azrail ( Aleyhimusselam ) geldiler.

Cebrail (a.s ) bana dedi ki : ” Ya Resulallah ! Senin ummetinden bir kimse sana gunde on defa salavat okursa yarin kiyamet gununde ben onun elinden tutar, sirati kuslar gibi geciririm.”

Mikail ( a.s ) de dedi ki: ” Ben o kula kevser havuzundan kana kana iciririm.”

Israfil ( a.s ) dedi ki :” Ya Resulellah ! O kulun affi icin basimi secdeye koyarim, Allahu Teala onu affetmedikce basimi secdeden kaldirmam.”

Azrail ( a.s ) de: ” Ya Resulellah! Sana gunde on defa salavat edenin ruhunu Peygamberlerin ruhunu kabz eder gibi kabzederim.” dediler.

Bunun uzerine Peygamber Efendimiz (s.a.v) : ” Bu ne buyuk lutuf ya Rabbi ! Bu ne buyuk ihsan Allah`im! ” buyurdular.

TOTAL ; 52,600

TOTAL ; 53,000

10.000 tane hediyemiz var ekle canım benim allahım kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…