1. KK nı en şık bayanı yarışması-elbiseli güzellik

en şık hangisi

• Ankete Katılan
    405
  • Anket Kapalı .
bu arada 21 no sanki profesyonel çekim gibi...
hazır bir katolog tanıtımı gibi valla:eek:
ne iş?

21 i bilemem de 11 stüdyo çekimi.:asigim:.nişanı ya da sözüydü kızımızın yayınlamıştı daha önce.

Her neyse stüdyo çekimi de olabilir bir mahsuru yok..:lepi:

Emmeee başkasının fotosunu bize mi yolladıohaoldumsmile demeye getiriyorsan onu bilemem ben..bilmiyorumkismile

Ben hala karar veremedim..
Fiziği düngün ama kıyafet pek iyi değil bazıları..
Kıyafet iyi ama fizik bana göre sıradan bazıları.
Hem fizik hem kıyafeti tam olanlar da var..Yani fiziğe mi kıyafete mi oy vericem şimdi ben?fisfisfis

Taşımak da önemli neyse düşüneyim.

Kıyafet yarışmasıysa kıyafete vermem lazım..aklinialirimsmile

valla ben giyim topiğine sadece kavga çıkınca baktığım içinkaydirigubbakcemile3 kimseyi tanımıyorum ama 2 ve 11 arasında kaldımbilmiyorumkismile

stüdyo çekimi olabilir orda bi sıkıntı yok
11 numaranın kendisi olduğundan da eminim yüzünü ben kapattım çünkü

eğer resimde gerçek olmayan başka yerden alıntı olduğunu düşündüğünüz resim varsa bana özelden mesaj atın burda konuşup kimseyi zan altında bırakmanın alemi yok

Son düzenleme:
2 numaraya verdim ya, çok pozitif güzel bi enerji aldım o fotodan, nickini çok merak ediyorumbilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

6-7-8 arasında kararsız kaldım..

6_ çok şık, tarz bir kıyafet..

7 _sıradan gibi dursa da çok asil ve hanımefendi bir kıyafet..

8 _tam bir iş kıyafeti..sadece iş değil başka ortamlarda da giyilir, yüksek topuklu bir ayakkabı ile çok kadınsı.

üçü arasında karar vericem.

ya bayanlar inanamıyorum size yaa
koskoca sitede yalnızca 75 kişi mi var
o kadar kişi oy kullanmış

eğer kullanılan oy sayısı anket bitene kadar 500 olmazsa bi daha yarışma topiği açmıcam

çok acelecisin kıss:roflol:
dur az o buna bu şuna söylicek öle öle gelicekler oya :kahve:
merak etme sennnşakkıdı

canım ben senin mesajından alıntı yaptın 11 numara içn söyledim
araa boşluk bırakarak diğerini yazdım yani sana deil o yazdığım

birde alıntıyı düzeltirsen sevinirim çünkü bn entera bastım sandım basamamışım yani yanlış anlamakta haklsın kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
21 numara kimse yanlıs anlamasın ama gercekten katalog gibi cünkü arka plan ısık ayarları fln cok profesyonel geldi bana fotografla ilgilenen biri olarak

arkadaşlar diğer topikte konuşuldu zatn bunlar ilk yarışma olduğu için yaz ya da kış ayırmadık isteyen istediği halini eklesin dedik

sanki 21 numaralı resim başka bi yerden alınmış gibiohaoldumsmile

21 numara kimse yanlıs anlamasın ama gercekten katalog gibi cünkü arka plan ısık ayarları fln cok profesyonel geldi bana fotografla ilgilenen biri olarak

bayanlar prof ya da deil eğer bir yerden alındığını düşünüyorsanız orjinalini bulun yarışma dışı bırakalım o arkadaşı
böle yorum yağınca o da okuduğu zaman üzlcek çünkü

X