1. KK nı en şık bayanı yarışması-elbiseli güzellik

en şık hangisi

• Ankete Katılan
    405
  • Anket Kapalı .
hihoyyyt son 3 gün.. hihoyyyt

Son düzenleyen: Moderatör:

bundan sonra ne yarışması yapcaz kuzum bilmiyorumkismile gelinleri seçek yaa.. en güzel gelinn... süper olur walla zemuszemusbiz evlenince bida yaparız aynı yarışmadan :roflol:

bundan sonra ne yarışması yapcaz kuzum bilmiyorumkismile gelinleri seçek yaa.. en güzel gelinn... süper olur walla zemuszemusbiz evlenince bida yaparız aynı yarışmadan :roflol:

bundan sonra abiye olcak galiba ankette o önce gidiyo
gelini de bi sonrakinde seçcez
biz gelin olduktan sonra tabii ki yapıcaz tekrar hatta birkaç sefer bile tekrarlayabiliriz :lepi:

bundan sonra abiye olcak galiba ankette o önce gidiyo
gelini de bi sonrakinde seçcez
biz gelin olduktan sonra tabii ki yapıcaz tekrar hatta birkaç sefer bile tekrarlayabiliriz :lepi:

Abiyede bende varım uleee kaydirigubbakcemile3

Abiyede bende varım uleee kaydirigubbakcemile3

biliyom kuzu da ay ben galiba abiye olana da katılamıcam ne giyipte katılsam ki hepsi sandiktadır acaba annemi kandırabilir miyim açar mı sandığını kaydirigubbakcemile3

oyum 2 nömeraya gitti
ne zaman başladı bu yarışma
bilseydim ben de katılırdım
yıkar geçerdim rakibalerimii

biliyom kuzu da ay ben galiba abiye olana da katılamıcam ne giyipte katılsam ki hepsi sandiktadır acaba annemi kandırabilir miyim açar mı sandığını kaydirigubbakcemile3

açtır kız sandığı açtır açtır :roflol:sızın gıbı guzel bayanlarıda aramızda gormek ısterız ecem hanım :jeyyar:

açtır kız sandığı açtır açtır :roflol:sızın gıbı guzel bayanlarıda aramızda gormek ısterız ecem hanım :jeyyar:

ayy teşekkür ederiz aslı hanım sağolun
akşam bi annemi kandırmaya çalışayım bakayım kaydirigubbakcemile3

tamam canım beklıyorum havadıslerı kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…