1 haftada 2 kez Ella kullandım hamile kalabilir miyim ?

Biliyorum evet haklısınız ama hamilelik ihtimali için ne dersiniz acaba ?
Ne bileyim olabilir neden olmasın.. Prezervatif kullanıp hamile kalanlar var doğum kontrol hapına rağmen kalanlar var hatta spiralde bile risk var. Adet gecikmesi yaşarsanız kan tahlili verin. Ama muhtemelen elladan dolayı da gecikmevs yaşama ihtimaliniz de var hormonların dengesini bozuyor cunku. Gebelik istemiyorsan prezervatif+doğum kontrol hapı çift koruma yap.

Merhabalar, biliyorum kızacaksınız yine mi aynı şeyler ya diyip belki cevaplamayacaksınız ama merak ediyorum gerçekten erkek arkadaşımla korunmasız birer gün arayla ilişkiye girdim (hatta tek seferlik tuhaf bir kanama yaşadım belki yumurtalık kistindedir )birinde içime boşaldı diğerinde boşalmadı ikisinde de ella aldım. Reglim normalde 1 hafta atar haftaya falan olmam lazım ama son zamanlarda elle kullanıp hamile kalanların yazılarını okudum ve içime bir şüphe düşmedi değil yardımcı olabilir misiniz durum hakkında ? Teşekkürler
Hayır geri çekilme falanda değil. Biz evli barklıyken yapamıyoruz sizde ki nasıl bir cesaret ya

Ş
Peki yıl içinde birçok kez elma kullanmışsam yine fark etmez mi ? Tebrik ederim aynı zamanda
siz doğum kontrol hapı ile ertesi günü hapını aynı sanıyorsunuz galiba. Hergün kafanıza estikce içiyormusunuz böyle ellayı ?

Sonra yıllar sonra evlenip çocuğum olmuyor diye burada yüz tane konu açarsınız. Hormonlarınızı mahvedip.

Ş

siz doğum kontrol hapı ile ertesi günü hapını aynı sanıyorsunuz galiba. Hergün kafanıza estikce içiyormusunuz böyle ellayı ?

Sonra yıllar sonra evlenip çocuğum olmuyor diye burada yüz tane konu açarsınız. Hormonlarınızı mahvedip.
Ya farkındayım yanlış yaptığımın eleştiriyordunuz tamam da inşallah maşallah falan gerçekten eleştiride de biraz fazla oluyor bana göre. Evet haklısınız zaten bu son olacak benim bildiğim bir şey değildi bu kadar kötü olduğunu bilseydim zaten almazdım.

X