1 aylık evliyiz sürekli oyunda?

adde kirrike benim herifte cumartesi eve gelir Muhteşem Osmanlı oynar akşamdan sabaha sabahtan akşama yuzume bile bakmıyor

Abartmiyorsunuz evleneceğine Oyun takımı kurup yaşasa iyiymiş.Bunu bilmiyormuydunuz evlenmeden önce .Oyun oynayan yada buna ciddi efor sarfeden biri kendi gibi biriyle daha mutlu olur sanırım.Cocuklar için bile kaliteli zaman geçirin çocuğunuzda dikkat eksikliği yada bunun gibi hastalıklar olmaması için gerçek yaşamla bağın kopmaması için internete kısıtlama getirilmeli anne ve baba tarafından diyoruz.Esiniz kendi ömrünün istediği miktarını gözlerini bozarak istedigi ugrasla sanal vakit geçirebilir böyle oyun bağımlısı kategorisinde ise kendi gibi elinde telefon suratına bakmayan yada az bakan biriyle daha uyumlu olabilirdi.

1 ayda hepsini yaşadım herşeyi yalnız başıma yapıyorum yazmışsınuz ya evliligi tek başıma yaşadım gerçektende tek başima yaşıyorum, bana diyorki bilgisayara oturmasam ne yapcam dedim sohbet ederiz birlikte birşeyler yaparız, ona göre yapıyormuşuz

biliyordum ama bu denli degildi yada aynı evde olmadıgımızdan fark etmiyordum

Bende boş vakitlerde oyun oynamaya, Instagram'da reels izlemeye bayılırım
Bence sizde o saatlerde kendinize zevk alacağınız uğraş bulun

Djitalde mükemmel diziler var
Beraber dizi de izliyormuşsunuz
Ne güzel işte dizinizin dibinde evcimen erkek

onun oyun saati bitmiyor ki sabahtan başlıyor gece yarısına kadar 2 3 saat olsa tamam ama fazlasında ugraş bulamıyorum

Evlenmeden önce de oynuyordu muhtemelen siz görmezden geldiniz sanırım. Oyun bağımlılığı kumar bağımlılığı gibi koparmanız zor :) Ama bence hiç normal değil. Herkesin evlilikten beklentisi farklıdır kimi eşinden sıkılır naparsa yapsın der ancak ben benimle vakit geçirmeyen, benim dışında geçireceği vakti böyle boş, anlamsız geçiren biriyle evli olmak istemem. Ha kahvehanede ki erkeklerin okey oynayıp zamanı öldürmesi ha evde saatlerce çocuk gibi oyun oynaması aynı. Zaten bunları da evlilik öncesi değerlendirirdim. O yüzden sizin eşinizle bu durumu konuşmak dışında yapabileceğiniz pek bi şey yok.

Uf aynı erkek kardeşim.Esiyle ya da kimseyle ilgisi yok,bişey anlatıyorsun eli gözü oyunda hı hı diyor sadece,hatta onu da demiyor.
Çekilmez koca modeli fakat siz evlenmeden önce de yok muydu bu durum ?

Oyun gerçekten bi bağımlılık. Bizde de tam tersi eşim bu durumdan şikayetçi sürekli oyundayım diye.
Eşim ne yaparsa vazgeçerim diye düşünüyorum, sanırım bağırıp çağırırsa daha çok oyun oynarım.
Ne oynuyor? Sizde oynasanız

Size oyun oynamanızı tavsiye etmişler ama yapamazsınız. Küçüklükten alışmak gerekiyor gerçekten keyif almak için. Ayrıca eşinizin yaptığı normal değil. Ama siz de göz göre göre evlenmişsiniz. O adam olana kadar çocuk yapmayın. Kırk yaşına gelse bile. Yoksa tek başına çocuk büyütmek zorunda kalacaksınız

En son cocukluğumda Mario falan oynamıştım aradan geçen yaklaşık 20 25 yıl sonra oyuna yeni başladım. Konu sahibinin eşi kadar değilim, ama fırsatını bulunca tüm gün oyundan ayrılmadiğim oluyor..

Hiç oynamamiş biride zevk alabilir aslında ama benim söylemek istediğim o değildi. Belki konu sahibide oyuna baslarsa, ev işleri yemek temizlik kendiliğinden olmayacağı için eşi bişeylerin yanlis gittiğini farkedip yavaş yavaş bırakabilir mi acaba

Bir iki oyun oynasa da eşine denk olamaz. Muhtemelen rekabetçi oyunlar oynuyor onun başından kalkacak irade ve olgunluğa da sahip değil. Daha bir aylık evliler ve evliliğin başından beri bilgisayar başından kalkmıyormuş. Bu adamdan bir cacık olmaz

En büyük sorunumuz bu bizim . Daha az önce bunun yüzünden kavga ettik hatta bu konuyu gösterdim eşime bak senin gibi başkaları da varmış diye . Evlenmeden önce de bagimliydi sürekli sözler verdi ara ara bıraktı yeniden başladı ama hiçbir zaman bu sorun bitmedi bizimde evlendigimizden beri sürekli oyunda olması aramizda büyük sorunlara yol açtı suan çocuk olduğu için oynayamıyor ama yine oynamak için kavga ediyor benimle izin vermiyorum çünkü biliyorum başlarsa yeniden bırakamaz yani beni delirtti bu durum inanın çok çok kötü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…