1 aylık evliyiz sürekli oyunda?

rrevolutiionaryy

Guru
Kayıtlı Üye
4 Mart 2014
31
-2
34
1 aylık evliyiz ve 1 aydır hergün oyuna girdi balayında dahi işten geliyor yemek yiyoruz yemiyoruz hemen oyun bir bölüm dizi izliyoruz hemen oyun bazen diyorum abartıyor muyum kişisel alanınamı karışıyorum, başka bir şehirde yaşamaya başladık kimsem yok gezilecek yeri yok köydeyim hatta hep ilgilensin istemiyorum ama buda artık ilgisizlige girmiyor mu?

Ben de oyun oynayan biriyim bir süreden sonra bağımlılık yapıyor yemek-içmek ihtiyacı gibi resmen. Hatta ileride evlenirsem benim gibi gamer koca alacağım yanyana oyun oynayalım karşınıza alıp konuştunuz mu hiç ne tepki veriyor

Benim eski kocam da öyleydi. 1-2 bölüm bazen dizi bazen o da yok. İşten gelirdi 1 saat uyurdu dinlenirdi belki, sonra oyuna otururdu. Balayında streaming izledi. Şu anki eşim de gamer ama evlenmeden önce koşullarımı konuştum daha light gamer. Yani ben artık onun hobisi olarak görüyorum çünkü birlikte oynadığı kendince sosyalleştiği geyik grubu var. O arada da ben de kendi kendime takılıyorum. Herkesin özel alanı/saati oluyor bu şekilde. Ama belli saatlerle oynanmıyorsa, şaka kaka oluyor.

konuştum çok kez hergün az oynuyacam bırakıyorum diyor ama hergün daha fazla oynuyor

Benim arkadaşlarım da böyle karı koca yıllık izne çıkıp oyun oynuyorlar sabahlara kadar Eşim de onlara çok özeniyor ama ben o kadar sevmiyorum maalesef.

kendi arkadaş grubu ile oynayacağı zaman hatta ben diyorum bekliyorlarsa gir oyna diye ama onlar yokkende oynuyor diyorum ya yemek dışında sadece oyun yemek yerkende açık bir gözü orda

Benim arkadaşlarım da böyle karı koca yıllık izne çıkıp oyun oynuyorlar sabahlara kadar Eşim de onlara çok özeniyor ama ben o kadar sevmiyorum maalesef.
Sabahlara kadar saçmalığı bence oyunda belli bir saati var yani bu Pubg ci oyunu mesela sabaha kadar neden oynanılır ya herkesin bir işi var kadının çocukları var

Bu adamlar bir anda böyle olmuyordur ya evlilik öncesi de vardır bu ilerde bırakır ilerde değişir dediğiniz hiç bir şey ilerde değişmiyor aynılarını yapın anlaması için ya da adam oyun seviyorsa yapacak bir şey yok böyle evlilik olmazı işleyin kafasına .

kendi arkadaş grubu ile oynayacağı zaman hatta ben diyorum bekliyorlarsa gir oyna diye ama onlar yokkende oynuyor diyorum ya yemek dışında sadece oyun yemek yerkende açık bir gözü orda
Yaşımız da aynı sizinle. İlk eşim de azaltacağını söylerdi hep. Ben artık sinir krizi geçirirdim kendi kendime "evlilik" yaşamaktan. Kendi başıma yemek yapardım, kendi başıma yerdim. Kendi başıma oturup TV, dizi izlerdim. Ben yatardım o oyunda gece bir saatte gelirdi yatağa. Ben de düzenli çıldırırdım, ağlar bağırırdım. Böyle olunca 2-3 hafta çok çok az oynardı ama görürdüm için için ya discord izliyor ya arkadaşlarına vatsaptan soruyor falan. Sonra gene aynı tas aynı hamam. Terapiye de gittik doktor işte eş ödevleri veriyordu. Onu yapın, buraya gidin falan. Hiçbiri işe yaramadı, boşandık.

Bu yaştan sonra değişmesi çok zor, değişirse de tamamen ona göre fedakarlık yapmış olur. Zorlayarak yani. Birebir yaşadığım için bu durumu sizi anlıyorum.

Aynen evlenmeden önce de böyleymiş. Odasında annesi yemek getirmiş yemiş, annesi tepsisini almış götürmüş. Bu hep oyun. Ben evlenip aynı eve girince aydım konuyu, bunu bağımlı olduğunu. O zaman da olan oldu.

Çok yanlış işte hazıra konup durmuş oyun yüzünden , net çizgilerinizi koyun ve ciddiyetinizi belli edin böyle giderse daha zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…