1 aylık evliyim kayınvalidem ve görümceme mesafe koydum sizce dogrumu yapıyorum?

Konudaki Oğlan eşin mi?

Mesafe güzeldir genede mesafe demek beş karış surat bir nasılsın dememek yada hicborseye dahil etmemek kavga cikarmak laf sokmak değildir.Bunlari yapıyorsunuz demiyorum mesafe özel hayatımızda kararları evliysek eşimizle bekarsak kendimizin almasıdır.Danisabiliriz fikir alabiliriz son sözü kendimiz söylemeliyiz Kararın sonucuna kendimiz katlanmaliyiz kayınvalide kayinbaba görümce yok kayınço yada kim olursa olsun bizim yerimize karar veremez bizde topu kimseye atıp onun yüzünden demeyiz.Esin ailesi eşin kulağını çekip müdahale edecek veliler değiller artık Kimse sizi üzmesin sizde kimseyi kırmayın belli mesafede saygılı bir şekilde çizilen sınır en güzeli.Tabiki karşılıklı ne çok buz çok çok uzak iliskiler nede vıcık vıcık arada hiç cekinme olmayan ilişki doğru değil.Ortasi olmalii.Bazen olmuyor bazen ipler kopuyor o konuda malesef iki taraf hem eş ailesi hem gelin yada damat farketmez orta yolu bulamayabilirse mutlak bı uzaklık mecburi oluyor tabi Biraz daha sakin olun tadını çıkarın erken bunlara karar vermek için

Tam herşeyi anlamaya çalışıyordum taaa ki finale gelene kadar. Finalde bi anda ortalık karıştı

arabanin bagajinda gidip gelen bohca konu sahibine neden batti, onu da anlamış degilim
Ya huysuz, geçimsiz işte. Diyor ki bunu bile ayırt edemeyecek kadar ilgisizler. Yardıma gelince beceremiyorlar karışmaya gelince her şeyin içindeler. Ama yani yaşı falan küçük heralde ya da başkalarının mağduriyetini okuya okuya kendini boşa doldurmuş mağduriyet çıkarmaya çalışıyor.

Yorumları tekk tekkkk okudum yarıldım gülmekten. Neyse oğlanı açıklamayacak belli ama gidiş yolun doğru çok muhabbet tez ayrılık getirir. Mesafe candır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…