1 aylık evliyim kayınvalidem ve görümceme mesafe koydum sizce dogrumu yapıyorum?

dügün oldu balayına gidecegimiz gün görümcem iki cocugu var kapı çarpmaya başladı kapıyı açık bırakmışız zorla tutuyoruz adamları sanki diye agladı
1) Düğün oldu.
2) Görümce balayı günü kendine ait 2 çocuğuyla geldi, kapıyı çaldı.
3) Siz kapıyı açık bırakmışınız.
4) Kimi zorla tutuyorsunuz? Adam 2 çocuk mu?
Burada yazar ne anlatmak istiyor, ben iptal...

Kafamız nasıl güzel, öyle güzel diye anlatan rahmetli abinin o kafadaykenki Türkçesi sizinkine 10 basar. Hızlı yazmak da var anlarım da sizinki bambaşka boyut. Allahınızı seviyorsanız bir kitap bir şey okuyun.

Balayı bohça kapı ? Hiç bir şey anlamadım

Balayindaku bohçanın içinde ne vardı nolur tek öğrenmek istediğim o

Genelde Kıbrıs'ta derler oğlan diye. Hatta oğlancık da dendiğini duydum. Konu sahibi Mersin detayını verdi diye bu bağlantıyı kurdum.

Bence oğlan olan kocanız, sizin ailesiyle ilgili yaptığınız yorumu anlamadığı için tepki vermemiştir. Çünkü maalesef kendinizi ifade etme konusunda çok kötüsünüz. Bu kadarını hiç görmemiştim.

Oğlan dediği kocası işte yahu.
Oğlana kv ile görüşmeyeceğim, seninle sürekli onlar yüzünden kavga ediyoruz demiş, yanlışlıkla oğlanın bohçasını götürdük demiş. Bu cümlelerdeki kişinin eşi dışında biri olma olasılığı yok. Görümcesinin oğluyla neden kv yüzünden kavga etsinler eşine oğlan demesini herkes çok garip karşıladığı için utancından eşi olduğunu söyleyemiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…