1 aylık evliyim kayınvalidem ve görümceme mesafe koydum sizce dogrumu yapıyorum?

Oğlanı aradılar diyo acaba eşinin oğlu mu var onu demek istemiş olabilir insan kocasına oğlan demez bahsederken heralde

Birbirinizi anlayıp, üzerine kavga da edebiliyorsanız; tebrik ediyorum sizleri.

ay yazdıklarımı bir sen anlamışsın türk dil kurumu arkadaşlar anlamamış. Banada aynılarını yaptılar kayınvalidemle bakmayınca görümcem bende geleyim abimle istedigini alamazsına getirdi bende onla zevkimiz ortak demiştim maddiyatta 20 bin kadar zarar verdiler. bilmiyorum direk iletişimi kestim diye sıkıntı olurmu

Ne biçim olay anlatımı bu tek anladığım nişanlanmışsınız sonra balayına gitmişsiniz eşiniz şimdilik bişey deniyormuş

Yani hiç arama sormamazlık etme ama azalt böyle hani aşırı aşırı bi ilişkiniz olmasın belli bi çizgi çekersen kimse o çizgiyi aşıp kimseye karışmaz diye düşünüyorum ben, bu arkadaşlıklarda da öyle nekadar izin verirsen okadar hayatına dahil olurlar. Başta bukadar sıkıntı yapmaları çok saçma sonuçta öyle yada böyle alınacak ve yapılacak şeyler gelinlik felan .. hayır yani gelinliği onun beğenmesi veya beğenmemesi önemli değil ki , ben hem diktirdim hemde kaynanamı götürmedim üstüne bide gelinliğimi göstermedim bile bitmiş halini sadece ödemeye gelmişti bizimle orda perde arkasında kısacık ben kumaş seçerken baktı oda daha modeli belli bile değildi. Walla hep stress aklım olsaydı sade bir nikah ve aile yemeği küçük eğlence ile kapatırdım olayı. Başkalarını eğlendireceğiz diye okadar stresse girdik herkes gerildi.

insan eşine neden oğlan der ki eşim de geç nedir bu laf kalabalığı evet her şeye karışmışlar bundan rahatsız olmuşsun ve görüşmek istemiyorsun, doğru yapıyorsun ama sen de biraz kendine bak bence çeki düzen ver saygılı mısın gerçekten onların da fikirlerini önemsiyor musun? dediklerini yapmak zorunda değilsin ama umrunda değilmiş havası takman da çok saçma sonuçta eşinin ailesi saygını bozma

Oğlan dediği eşi değil bence .çünkü bugün de oğlanla konuştular asla yanlarına gelmedim eşim de şimdilik bir şey demiyor demiş. Oğlan başka eş baksa anladım ben . Ama oğlan kim konuda niye var anlayamadım.

Üff ne biçim yazmışsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…