1 aya kadar kilo vermem lazım yardimci olabilecek veya beraber zayiflayabilecegim.birileri var mi ?

Kızlar az önce bi düşündumde bu meyve diyetini ben yapamam bi yandan kilo vermeye çalışırken bi yandan hamile kalmaya çalışıyorum çünkü hamile kalirsam bebeğime birşey olabilir Allah korusun daha sağlıklı bi diyet yapmam lazım en iyisi sadece yediklerime dikkat ediyim biraz da egzersiz yapım bugün 30 dk yürüyüş yaptım mesela:spor: yemektede sadece çorba içttim azcik da yoğurt yedim :)

Selam kızlar. Sabah tartildim 72'den düşmüş üm .çok mutluyum.
Sabah aç karnına elma sirkesine devam.haftasonunu da atlatirsam epey yol kat ederim inşallah. Sizlerde durum nasıl

Selam kızlar. Sabah tartildim 72'den düşmüş üm .çok mutluyum.
Sabah aç karnına elma sirkesine devam.haftasonunu da atlatirsam epey yol kat ederim inşallah. Sizlerde durum nasıl
Ay ne güzel benim tartım yok eşim zirr port cikiyordu benide çıkartıyordu o sıralar kilo alma aşamasında olduğum icin sinirlerim bozluyordu tasindigimiz yerde bi komsuya verip geldim :KK70: diyete devaam pzt bi tarti alicam bakalım kaç oldum :)

Ben de varım:KK49:52 ye dümem gerek benim de. 63 düm şuan 58.5. 6.5 kilom kaldı. 1 ayım var hedeflediğim bakalım ne kadarı gidecek. 1 aydan fazla oldu hergün 1 saat spor(squat+plates bazende lessli) yapıyorum. 2 haftadır falan da sıkı diyet. Son 2 günü saymazsak:dondurma: tekrar diyeti sıkmaya devam motive edeşiö birbirimizi:KK54:

ilk gun kimse yazmayinca girmemistim ama zayiflamak isteyenler varmis yinede naptiniz verdiniz mi ? ben 5 gundur diyetteydim regl oldugum icin veremedim ama aksam cok fazla yedim ama yarin yine devam edicem

Cok cok az ye.
Yani karnin birazcik ac olacak hep.
Aksam 6 dan sonra agzina birsey surme.

Dayanamazsan belki 1 meyve.

Ben bu sekilde 5 gunde 2 kilo verdim. Ama kafama taktigim bir sorunum vardi istemeden oldu yani

kızlar diyet grupları var ben 12.takıma katıldım kesinlikle tavsiye ediyorum bi gruba katılın hem destek hem yoldaş zevkli oluyor :KK66:

X