1.5 ayım var lütfen yardım edin :(

DenizOzzr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2012
6
5
Kızlar herkese merhaba. 1,5 ay sonra düğünüm var ve aldığım kilolar yüzünden beğendiğim gelinliği giyemeyeceğim 15 kilo fazlam var her gün ip atlamaya çalışıyorum hızlı tempo yürüyüş yapıyorum bunun yanı sıra birde diyet kür yağ yakıcı besin veya takviyeyle desteklemek istiyorum. Deneyimlerinizi fazlasıyla önemsiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.
Şimdi den teşekkür ederim

20 li yaslrdaysan verirsin ben haftada 7 kilo vermisligimi biliyorum. Ekmegi kesmiştim her yemegon yaninda mutlaka 4 kasik yogurt ye. Heryere yuruyerek gidiyordum. Merdivenelri 7 kat cikiyordum asansoru cikardim hayatımdan. Yemek porsiyonlarını kucult ama asla yememezl yapma. Dugun arifesi çökersin hasta hasta gelinlik.giyersin dikkat et.

Bol yesillik ye odem atar. Her sbaah haşlanmış yumurta ye bir tane muhakkak.

Çok teşekkür ederim hepsini uygulamaya calısıcam. Beslenmeme dikkat etmeye başladım ekmek sadece tam tahıl ekmeği günde 2 3 dilim yiyorum oldukça sebze ve ızgara beslenmeye özen gösteriyorum ama işimi garantiye almak için takviye düşündüm. 27 yaşındayım bu arada

3 litre su + 4 fincan yesil cay (sade) + şekeri hayatindan cikart + sabah uyanınca ılık su ve kahve icip 1 saat ve aksam da 1 saat yuruyus yap. (gunde 2 kere cunku sabah yuruyusu glikojen depolarin boş oldugu icin yag yakmani saglar, aksam da gun icinde aldigin besinleri -önce karbonhidrat olmak üzere- yakar) spordan once kahve de metabolizmayi hizlandirir daha kolay ter atmanı saglar. Ben 3 ayda 15 kg vermistim diyetisyen eşliğinde. Yag yakımı icin bunlara dikkat ettim.

Tabi vucudundaki yag miktari da önemli. Herkeste aynı sonuç olmaz.

Kisisel tavsiyem iyi bir diyetisyen bulman olur, yoksa evlendikten sonra 15 kiloyu 20 kilo olarak geri alirsin.

güzel tavsiyelerin içinn çoook teşekkür ederimmmmm

dukan yapmıştım canım ben hamilelik öncesi, hiç kaçamak yapmadan hızlıca kilo vermiştim, hatta keşke düğünümden önce yapsaydım diye hayıflanmıştım :)

bi incele eğer sana uygunsa deneyebilirsin, dukan +"leslie ile 3 mil" diye bi yürüyüş programı var evde yapıyorsun, baya sıkılaşırsın :)

şimdiden mutluluklar :)

Çok tatlısınız ya iyi ki sizlere danışmışım çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…