1-2 günde kilo alır mıyım

zeineb

Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2012
35
1
arkadaşlar ben 3 aydır diyet yapıyorum 7 kilo verdim.
kahvaltıda; salatalık,domates, peynir ve çavdar ekmeği yedim hep aynıydı.öğlen genellikle birşey yemedim ama yediğim zamanlarda da yağsız tuzsuz patlamış mısır ya da bol yeşil yağsız tuzsuz salata yedim.akşamları çorba içtim sadece ve bazen de közlenmiş biber,soğan falan yedim yanında.9lu çaydan kullanıyorum iki aydır çok faydasını gördüm onu belirtmek isterim aynı zamanda yeşil çay da içtim bol bol. ara ara bozmadım değil ama o günlerde sporu arttırdım.
acaba diyeti 1-2 günlüğüne bozsam o gün istediğim herşeyi yiyip içsem 1-2 günde kilo alır mıyım? bununla ilgili deneyimi, bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın...şimdiden teşekkürler herkese başarılar dilerim bu yolda :)

ben de senin gini farklı bi diyetle 3 ayda 6 kilo verdim. Ama ondan sonra diyeti bozdum ve bir hafta istediğim her şeyi yiyip içtim. Hiç kilo almadım. O zaman 2 günlük bişeyin de kilo aldırıcağını düşünmem

teşekkür ederim paylaştığın için. yediğim günlerde de spora devam edeceğim zaten sporu bırakmayacağım.umarım almam...

ben 4 ay karatay diyeti yaptim ve gunluk 1 saat yurudum ve 7-8 kılo verrerek 58 e ındım 57 bıle gordum yanı sonra temmuzda bıraktım hıc dıyet yapmadıgım gıbı börek corek pasta kısmadan yedım ve her ay 2 kılo alarak su an 70 kıloyum kendıme ınanamıyorum . 1 gundede bııs olmaz tabıı

Son düzenleyen: Moderatör:
teşekkür ederim paylaştığın için. yediğim günlerde de spora devam edeceğim zaten sporu bırakmayacağım.umarım almam...

merak ediyorum diyeti bozdugunda aldınmı cnm kilo bende bu hafta 2 gün kendime ödül vermek istiyorumm da

merak ediyorum diyeti bozdugunda aldınmı cnm kilo bende bu hafta 2 gün kendime ödül vermek istiyorumm da

canım ben beş gün bozdum :) ve iki kilo aldım.ama ben çok çok yedim. pizza, çikolata, helva, kuruyemiş, üst üste bikaç gün alkol, bisküvi, kurabiye..karnım hiç acıkmadan yedim :) ama o iki kiloyu da bi hafta sürmeden attım.yani rahat ol.alsan da o kilo değil ödem tarzı düşün. hemen gidiyor

ayy cok saol cnm ya ben 1 gün tıka basa yemeyi planlıyorum ayın 25ini iple cekiyom pasta tariflerine bakmaya basladım bilee cok saol cvbın icin cnm

Merhaba ben 4 gündür diyeti Bozuyorum çok kilo aldırıci şeyler değil tabiki ama moralim bozuluyor yardimci olur musunuz

Bir haftada 3 kilo verdim, 8 ve 9. Günler diyeti bozdum 2’si geri gelmiş çok canım sıkıldı. Çabuk gidiyor mu kızlar bu cidden, yoksa başa mı döndüm?

Canım 1 haftada 3 kilo verdiğini söylediğin an dedim ki bu kilo geri alınır, büyük ihtimalle kastan kilo verdin ve geri aldığında da umarım kas olarak almışsındır. Hızlı kilo vermeler seni yanıltmasın bu güzel bisey değil aksine kötü bisey hem kastan vermiş olursun hemde verdiğin kiloyu geri alırsın. Bence diyet yöntemini gözden geçirmelisin

İlk hafta verilen kilolar vücuttaki ödemdir canım

Bir haftada 3 kilo verdim, 8 ve 9. Günler diyeti bozdum 2’si geri gelmiş çok canım sıkıldı. Çabuk gidiyor mu kızlar bu cidden, yoksa başa mı döndüm?
Gelen 2 kilo ödemdir dikkat edersen hemen geri vere bilirsin ama aldığını dusunup sakin vaz geçme geri gidecektir 2 günde

Süper cevap rahatladım bende 1 haftadir bozdum.moralim bozuktu.okadar yemedim ama geç saatte yedim.genedworal oldu,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…