1.000 Ya Latif (c.c.) 1.000 Salavat-i Fatih

Kizlar isinize karismak gibi olmasin ama ben sayi paylastirmamistim cunku olur da bir arkadas giremezse el birligi ile okuruz, yarina sarkmaz diye dusunmustum. Siz zaten 1.000 okumuyorsunuz ve okuyan okudum diye yazarsa karisiklik yasamazsiniz diye dusunuyorum. Listeniz duzenli ilerler. Sayi alip tekrar okudum yazmak hem kafa karistirir hem liste karisir. Benimki sadece fikir.

Allah hepinizin duasini kabul etsin insAllah

Valla siz olmayınca bide böyle denedik.Kimsenin duası eksik kalmasın diye.ilerlemiyordu çünkü..Şimdi okuyanların hepsi hrmen hemen bitti tek brn kaldım.İnşAllah bugünde benim ki biter..Siz yeni dua topiği açarsanız katılmak isterim..Salatı tefriciye olursa mesela beni etiketlerseniz sevinirim

Yok canim acmayacagim cunku pek musait olamayacagim. Salati tefriciye gruplari var istersen bir bak.

Ben de okudum canim senin icin yazmistim. Hem esma hem salavatlı tamamladım.
ftemiz ve Guzel gunlere okudunuz mu canlar sıradaki arkadaş namazını kilacak
Kızlar 27 Mmy den ses yok..ftemiz de melly_mell e okumuş..Eksik kalan 200 Ya latif ve 20 Salavatı biz bitirip bana geçsek olurmu . Cok sıkıldım onlardan tüm gün cevap beklemekten.Valla doğru düzgün iş yapamadım..En sona kalayımda kimsenin hakkı geçmesin istedim ama valla takip etmekten yoruldum

Ben 100 esma 10 salavat okuyorum. 100 esma 10 salavati da bolusurseniz ya da birisi alirsa memnun olurum. Başkalarının duasi da olsun istiyorum cunku. Sonra da sana geceriz @Nilangel17 valla zormus takibi haklisin

100 esma ve 10 Salavatıda ben alıyorum..Ama duruma bakılırsa benimkini 3 kişi okuyacağız..Siz ben ve umut_2019 .istersrniz sayıyı 3 e böleriz yada siz normal sayıyı okursunuz kalanını ben tamamlarım

Hakkınızı helal edin yemek saati olduğu için gitmedim ve görmedim
Canım geçmiş mesajlara baktım melly mell için birtek srn okuduğunu bildirmemişsin ..Okuduysan bana geçicez.Ya çok zormuş bu topik takip işleri..Benimki de bitince bitecek inşAllah
Okudum

Ben namazımı kıldım kızlar Benim duam geçmişte yaşadığımız o kötü günlerin etkileri kalbimizden ve beynimizden tamamen gitsin..Allahım onlar aklıma her geldiğinde kalbimdeki sızıdan aklımda ki vesvese ve sıkıntıdan ve bitmeyen bu keşkelerden sağlıkla huzurla mutluluklarla kurtarsın beni..Rabbim öyle güzel mutluluklar ,mucizeler,ve umutlar versin ve öyle unuttursun inşAllah..Çocuklarım ve eşimle çok mutlu ve sevgi saygı dolu yaşayalım..Allah kimsenin bize zarar vermesine fırsat vermesin.AMİN​

Tamam okumaya başlayalım ben başlıyorum nilangel diye niyet ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…