1.000 Ya Latif (c.c.) 1.000 Salavat-i Fatih

Ben namaz kılamıyorum mazeretliyim ama niyet ettim içimden en azından başlayabiliriz sizler müsait olunca. Duam aşağıda Allah razı olsun şimdiden.

"Allahım Merve kuluna aklındaki, kalbindeki kişiyle tez vakitte hayırlı bir kavuşma nasip et. Kanat takıp uçarak gelip kalbindeki duyguları sular seller gibi söyleyecek cesaret nasip et. Birbirlerine bir ömür can yoldaşı olmalarını, aşkı dolu, huzurlu, mutlu, bereketli bir yuva ve hayırlı, sağlıklı, güzel evlatlar nasip eyle. Yüceler yücesi Rabbim, sen isteyenlerin muradını verensin, Merve kulunun ve onunla beraber dua eden arkadaşlarının muratlarını da tez vakitte en hayırlı şekilde nasip eyle!"

Kızlar söylemesi ayıp bugün piknikteydik.Ftemiz için Ya Latif okudum Salavatı okuyamadım.Birazdan okuyacağım..Melly_ mell canım seninkinide yarın okuyacağım.Zaten hergün bir kişi için okunacaktık..

Canım aldığım 200 YA LATIF ve salavat-ı okudum.

Allah razı olsun canım. Rabbim hepimizin gönlündekini nasip etsin inşallah
Canım senin için 200 Ya latif ve 20 Salavatı okudum.Allahım seni sevdiğine öyle güzel öyle kolayca kavuştursun ki ve ömür boyu asla pişman olmadan sevgiyle huzurla mutlulukla hayırlı evlatlarla yuvanız olsun inşAllah.........Herkes senin için okudumu canım.Okuduysa bugün ben namazımı kılıp duamı yazayım..

Allah razı olsun canım. Öyle güzel yazmışsın ki olmuş gibi hissettim Allah hepimizin dualarını kabul edip en kısa sürede şükür duaları etmeyi nasip etsin inşallah.

Ben okudum, sen ve Umut_2019 arkadaşımız yazdı.

Guzel gunlere ve ftemiz arkadaşlarımız henüz bildirmediler. İstersen biraz daha bekle tamamlanınca kılarsın

Olur cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…