1.000 Ya Latif (c.c.) 1.000 Salavat-i Fatih

Evet 100 tane aldım
Umut_2019 Umut_2019

Kızlar Fadime arkadasimiza mi okuyoruz? Geçmiş postlara baktim kafam karisti kime niyet edeceğimize dair. 🙈

100 aldim kalan 200
Canım dün bir arkada 50 almış sen alınca kalan 50
tmm canım çok sağol, görmemişim.
Hanımlar 1000 salavatı fatih çok geldiyse 1000 Ya Latif 100Salavatı fatih olarak devam edelim herkese 200 Ya Latif 20 Salavat düşer .Bari kimsenin hem hakkı geçmez hemde duasının sırası gelir..Ne dersiniz böyle ilerlemiyor çünkü

Allah ım Seda nın aile sine huzur ihsan eyle. Sıkıntılarımızı gider. Hayırlı evlatlar yetiştirmek nasip et. Hayırlı şekilde ev sahibi olmak istiyorum benimde kendime ait bir evim olsun ama önce huzurumuz. Borçsuz harçsız bir yuvamız olsun. Amimmm
Seda arkadaşımıza geçtik duası bu Guzel gunlere Guzel gunlere namazını kılınca haber verir misin sana okumaya başlayalım

O zaman ben de devam edebilir miyim 🙈 Dun okurken hem daha çok okumak istedim hem de sayi çok geldiginden baski hissettim az okurum falan hak geçmesin diye cekinip birakmak istedim Allah affetsin.

200 esma 20 salavat çok iyi olur. Okumaya baslayayim mi yoksa bekleyeyim mi namaz kilacaksa?

O zaman ben de devam edebilir miyim 🙈 Dun okurken hem daha çok okumak istedim hem de sayi çok geldiginden baski hissettim az okurum falan hak geçmesin diye cekinip birakmak istedim Allah affetsin.

200 esma 20 salavat çok iyi olur. Okumaya baslayayim mi yoksa bekleyeyim mi namaz kilacaksa?
Namaz kılacağı için haber vermesini bekleyelim bence

tm
ftemiz ftemiz Fadime duası;
Allahım benim kalbimden geçen tüm dileklerimin hayırlısı ile kabul olmasını, kendimi gösterebileceğim ve hakettiğim maaşı alabileceğim, devamlı olacak bir iş nasip et Allahım. Ailemdeki herkese huzur, sağlık, mutluluk ve bereket dolu bir hayat diliyorum. Dua arkadaşlarımın dualarını da kabul eyle Allahım.

m canım çok
Cnm namazını kılarsan srnin duana başlayalım

X