1.000 Ya Latif (c.c.) 1.000 Salavat-i Fatih

Sayidan dusmeli okuyacagiz canim. 1 gunde 1 kisiye okuruz.
Ben uc gun sehir disinda olacagim canim az okursam HAKKA girmis olurum baska bir duada bulusuruz insallah senin actigin tum dualara katilirim bu sefer kismet degilmis canim

Olur katılırım listeye benide alın.Başlayınxa bildirim yaparsanız sevinirim

1. Umut_2019
2. Guzel gunlere
3. @ G gunces
4. ftemiz
5. @Nilangel17

Arkadaslar simdilik listemiz bu sekilde. Pazartesi baslayalim gelen olursa ekleriz.

Herkes duasini yazsin. Listemiz ilk sayfada konunun altinda olacak ki takibi kolay olsun.

Ilk once 1000 Ya Latif okuyup ardindan 1000 salavati sayidan dusmeli okuyacagiz. Isteyen oncesinde namaz kilabilir ve kildiginda baslayalim der ve baslariz.

Kim kac tane okuyabilirse okuyup okudugu sayiyi ve kalan sayiyi yazacak.

Duasi sirasi olan arkadsimizin sayisini 1 gunde bitirecegiz.

Son düzenleme:
Canım duamızı özelden mi yaziyoruz

Buradan yazabilirsin canim. Ilk sayfada konunun altinda liste var herkesin nickinin yanina duasini yazariz takibi kolay olur.

Sayfalara sirasi gelen arkadasimizi ve duasini belirtip sayi yazariz ki karisiklik olmasin.

Namaz kilmak isteyen olursa sirasi gelmeden belirtir, namazini kilinca baslariz.

Ya Rabbi Sahire Gökçe kuluna Hidayet ver. Hayırlı riziklar nasip eyle. Kazandığı rızkını bereketledir. Borçlarını tez zamanda bitirmeyi nasip eyle. Satılığa çıkardığı mülkünü tez zamanda satmayı nasip eyle. 9 eylüldeki duruşmasında hayırlı sonuçlar almayı nasip eyle. Açtığı davasında karşı taraftan hakkını almayı nasip eyle. Kardeşine acil şifalar ver.

ftemiz Fadime duası;
Allahım benim kalbimden geçen tüm dileklerimin hayırlısı ile kabul olmasını, kendimi gösterebileceğim ve hakettiğim maaşı alabileceğim, devamlı olacak bir iş nasip et Allahım. Ailemdeki herkese huzur, sağlık, mutluluk ve bereket dolu bir hayat diliyorum. Dua arkadaşlarımın dualarını da kabul eyle Allahım.

Allah ım Seda nın aile sine huzur ihsan eyle. Sıkıntılarımızı gider. Hayırlı evlatlar yetiştirmek nasip et. Hayırlı şekilde ev sahibi olmak istiyorum benimde kendime ait bir evim olsun ama önce huzurumuz. Borçsuz harçsız bir yuvamız olsun. Amimmm

Beni de ekleyebilir misiniz?

Katılmak isteyen arkadaşlar sizleri not alalım arkadaş gelince listeye ekleyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…