09:00 - 18:00 Kesintisiz Muhabbet

Kesinlikle bugün önemli bir gün... Atatürk ün ölmediğini, hala yaşadığı gerçeğini bir kez daha anlamış olduk. O daima kalbimizde ve geleceğimizde...

İşte hep öyle değil midir insan kendinde olandan pek memnun kalmaz :)bende biraz nankörüm sanırım :)
Haklısın. Benim ismim klasik bir isim. Belki de ondandır orijinal isimlere hayranlığım.

Eee, kendinden bahseder misin? Adettendir. :) Tanışalım. :)

Otuz iki yaşındayım. Bekarım. Muhasebe & Finans bölümünde çalışıyorum. İst.'deyim. Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.

hüremm haa bunu da not edeyim bari. gerçi eşim istese ben mihrimah koyucam ama istemiyo işte
herkese slm buarada nasılsınız kızlar herkes p.tsiyi bende salı sendromu oluyo sevemedim şu günü

Bende istanbuldayım 30 yaşındayım evdeyim çalışmıyorum eşim istemiyor çalışmamı bense deliriyorum çalışmak i,çin ne yapıcam bilmiyorum :)

hüremm haa bunu da not edeyim bari. gerçi eşim istese ben mihrimah koyucam ama istemiyo işte
herkese slm buarada nasılsınız kızlar herkes p.tsiyi bende salı sendromu oluyo sevemedim şu günü
Evet Hürrem :) sen bilirsin tabiki hayırlı bir isim olsun da kendisi için yalnız ileride pişman olmayacağı bilindik bir isim koyun bence çünkü muhteşem yüzyıla kadar Hürrem ismi hep erkek olarak bilinmekle birlikte hiç duymayanlar da vardı yanii

Bende istanbuldayım 30 yaşındayım evdeyim çalışmıyorum eşim istemiyor çalışmamı bense deliriyorum çalışmak i,çin ne yapıcam bilmiyorum :)

ismin kişilik üzerinde cok etkisi olduğunu düşünüyorum bnm hem adımın anlamı duygusal hem de balık burcuyum filmlerde falan hemen ağlayıp zırlayan bi insanım yani
çalışmamak güzeldir bnce evde olsam sıkılmam ben mesela aksama misafirim gelicek ben şimdiden gitsemde işlerimi halletsem diyorum. senn çocuğun var mı nekadarlık evlisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…