09:00 - 18:00 Kesintisiz Muhabbet

herkese günaydın epeydr kimse uğramamış buralara. keyifler nasıl??
ben haftasonu bebeğimin kalp atışlarını duydum poposunu yaya yaya yatısını izledim çok mutluyum:KK73:

Canlarım guzel mesajlarınız icin hepinize tesekkur ederim. Allah razı olsun.

Uzun uzun yazmak isterdim ama bi melek hayata tutunabilmek icin benden yardım bekliyor : )

Biliyorsunuz 41 haftam dolmak üzereydi. Salı gecesi sancım olduğu icin hastaneye gittik. O geceden sonra tam 14 saat suni sancı aldım. Doguma son 10 dakika kala kesin beni diye doktorun ellerine yapıştım : ) neyse ki cadı kızım annesinin yakarışlarını duyduktan on dakika sonra dünyaya gözlerini açtı. Inanamadım, bu benim mı diye soka girdim : ) 14. Saat bu çirkin icin mı acı çektim dedim doktorlar koptular : )
Sevdiğim adama nasıl içten baktıysam 9 ay onun minyatürünü doğurmuşum : ) siyah saclarından başka hiçbirşey bana benzemiyor : ) belki biraz asabi oluşu :KK48:
Evdeyiz simdi, benim biraz ağrım var ama o da geçecek eminim. Ikimizin de saglıgı gayet iyi.
Resim koymayı isterdim ama babamiz 40 i çıkana kadar yasakladı, daha sonra bol bol yüklerim insallah

Hepinize tesekkur ederim, dualarınızda bize de yer ayırın. Opuyorum cok
Elmayra, başka konularda cirit attığını gördüm.
Bizi neden boşluyorsun? :)
Biz seni ve bebikonu merak ederken... :KK23:

Canım cok giremiyorum ki, arada denk gelirse yorum yapıyorum. 35 günlük olduk bugun şükürler olsun. Gunler ışık hızıyla geçiyor. Ne zaman dogum yaptım ne zaman büyüdü benim Cadı hatırlamıyorum. Gelen gidenin de haddi Hesabı yok valla : ) Allah arTmasin gerçi ama misafirden gına geldi ahahahha

herkese günaydın epeydr kimse uğramamış buralara. keyifler nasıl??
ben haftasonu bebeğimin kalp atışlarını duydum poposunu yaya yaya yatısını izledim çok mutluyum:KK73:

Oyyy maşallahh sağlıcakla dünyaya gelsin annesi :nazar::nazar:

Canım cok giremiyorum ki, arada denk gelirse yorum yapıyorum. 35 günlük olduk bugun şükürler olsun. Gunler ışık hızıyla geçiyor. Ne zaman dogum yaptım ne zaman büyüdü benim Cadı hatırlamıyorum. Gelen gidenin de haddi Hesabı yok valla : ) Allah arTmasin gerçi ama misafirden gına geldi ahahahha

Elmiş,nasılsın bebğin nasıl iyimiii gördünmğü bak şimdiden kocaman bir kız oldu artık :nazar::nazar:

Oyyy maşallahh sağlıcakla dünyaya gelsin annesi :nazar::nazar:

Elmiş,nasılsın bebğin nasıl iyimiii gördünmğü bak şimdiden kocaman bir kız oldu artık :nazar::nazar:
Ablacımm sükürler olsun iyiyim sen naıslsın, büyüyoruz valla zaman su gibi akıp geciyor : ) ne zaman sabah oluyo ne zaman akşam anlamıyorum bile

Ablacımm sükürler olsun iyiyim sen naıslsın, büyüyoruz valla zaman su gibi akıp geciyor : ) ne zaman sabah oluyo ne zaman akşam anlamıyorum bile

Seni görmek ne güzel fırsat buldukça gel diyeceğimde,ufaklık pek rahat bırakmaz seni artık :nazar: bende iyiyim elmişim sağol,günler ne çabuk geçiyor değilmi,bir bakmışsın kızın yaşına girmiş,çok öp annesi benim yerime kokla misler gbi :KK60:

Seni görmek ne güzel fırsat buldukça gel diyeceğimde,ufaklık pek rahat bırakmaz seni artık :nazar: bende iyiyim elmişim sağol,günler ne çabuk geçiyor değilmi,bir bakmışsın kızın yaşına girmiş,çok öp annesi benim yerime kokla misler gbi :KK60:
Pek fırsat bulamıyorum gercekten abla : ) gündüz sürekli hareket halindeyim gelen giden de cok oluyo sehir dısından yatılı gelenler oldu ama sakinleşti simdi cok sükür.

İnsallah o günleri gösterir rabbim, koklamaz olurmuyum, keske imkan olsa da o kokularını saklayabilsek

Pek fırsat bulamıyorum gercekten abla : ) gündüz sürekli hareket halindeyim gelen giden de cok oluyo sehir dısından yatılı gelenler oldu ama sakinleşti simdi cok sükür.

İnsallah o günleri gösterir rabbim, koklamaz olurmuyum, keske imkan olsa da o kokularını saklayabilsek

Anlıyorum seni,birdeişin yorgunluğu var tabi kolay değil canımcım,neyseki biraz sakinleşmişevin içi..
Görürüsün merak etme,ne olduğunu anlayamadan büyüyor keratalar..
Ahhhh keşke yaa dediğin gibi olsa,ama evlat her daim mis gibi kokar..

Anlıyorum seni,birdeişin yorgunluğu var tabi kolay değil canımcım,neyseki biraz sakinleşmişevin içi..
Görürüsün merak etme,ne olduğunu anlayamadan büyüyor keratalar..
Ahhhh keşke yaa dediğin gibi olsa,ama evlat her daim mis gibi kokar..
Haklısın mis gibi kokarlar, garip bi duyguymuş.

Öpüyorum seni kocaman kendine iyi bak olur mu

Elmayracığım, güle güle büyüt. Bizim yerimize de kokla. Kırkınız çıkınca senin ve kızçenin fotoğrafını bekliyorum. :KK23:

İyi akşamlar arkadaşlar :KK25:

Artık eskisi kadar sık gelmiyorsunuz sanırım ben bir şey soracaktım nette arıyorumda sitede var mı onu bulamadım ya da yeri nerede bilemedim :oops: Aloe vera hakkında bilgi arıyordum çok seviyorum çok sevdiğim için birkaç kişi dik diye verdi saksıya diktik iki gün sonra bir garip oldu çiçek sonra yapraklarının içi yumuşadı ve soldu özel bir çiçek galiba eğer bilginiz varsa paylaşırmısınız neden hep böyle oluyor :cry:Halbuki annemin elinden her çiçek tutar ama :KK51:

X