09:00 - 18:00 Kesintisiz Muhabbet

Çok geçmiş olsun elmişe,nasıl iltihap kaptı dikişleri öyle,görüşürsen selamları iletiver .
ablacım söz dinlememiş,yatmamış.devamlı ayaktaymış.gelen giden vs..dikişler açılmaya başlayınca tabi iltihap kapmış.
iletirim tabi selamlarınızı.

geçmiş olsun elmy...bebişi nasıl acaba
selam misk nasılsın? ohh tatil yaptın döndün hadi bakalım iyisin.ben çalışıyodum valla dün de..
iyi maşallak bebişi ,annesi gibi asabiye teyze olma yolunda ilerliyormuş hahahhahha

iyim qua sen nasılsın.pek tatil sayılmazdı ya...ev temizlendi yoğundu kışa giriş : )

Kendi yapmış baksana ,yatsa dinlense biraz olmaz,illa ayakta kalacak dolaşacak,bişi diyemiyorum ona,aynı ben elmişte.
Benimde dikişlerim açılmıştı ilaçla filan kapandı sonra..

iyim qua sen nasılsın.pek tatil sayılmazdı ya...ev temizlendi yoğundu kışa giriş : )

Misk ne haberrr canım

Benden bir cacık olmaz Quarta.
Biz bir markette çalışıyorduk. Herkes evlenip ayrıldı. Bir ben bir de Nazlı hariç!
Benim evlenmem daha doğrusu birisini sevmem, kırmızı kar yağması ile eş değer...
Çok büyük bir olay, millet için sıradan olan bir şey ama benim için olay resmen...

günaydın....

Madem hep bu saatlerde burdayız; böyle olsun istedim topiğimizin adı.

Gururlu cuma gününde acılışı yapıyorum :119::119:
Elmayra rüyamda seni gördüm.
Bir ortamdayız. Buluş muyuz neyiz? Birkaç kişi daha var.
Senden haber almak için birimize telefon numaranı vermen mi lazım ne...
Bana verecek oluyorsun. Duruyorsun.
"Seni de çok iyi tanımıyorum. Daha yeni tanıyorum ama vereyim..." gibi bir şey diyorsun!
Ben: "Ben mahremiyete önem veririm. Verme bana numaranı, dur söyleme..." diye seni engelliyorum.

Allah'ım rüyada bile aynıyım.

İyi akşamlar arkadaşlar :) Biliyorum yanlış zamanda yazıyorum ama ben elmayra yı merak ettim bir konuya hastanede oldugunu yazmıştı iyileştimi merak ettim inşallah iyileşmiştir .biliyorsanız cevaplarsanız sevinirim :) Tekrardan iyi akşamlar :)

Yoooo illa 09-18 arasında yazacağız diye kural yok ki! Varsa da ben ihlal ettim kaç kez. :))

Elmayra doğum yaptı. Bebeğini büyütmek ile meşgul

Yoooo illa 09-18 arasında yazacağız diye kural yok ki! Varsa da ben ihlal ettim kaç kez. :))

Elmayra doğum yaptı. Bebeğini büyütmek ile meşgul

Herkese iyi hafta sonları dilerim :) Elmayranın doğum yaptığını biliyorum da geçen hafta sonu bir konu da enfeksiyon var hastanedeyim yazmıştı ondan merak etmiştim iyi mi diye . yine de teşekkürler :) İstedigimiz saatte yazabilmemize de sevindim ben daha çok akşamları siteye bakabiliyorum :) Gün içinde fazla fırsatım olmuyor maalesef

Çok sevindim hayırlı olsun,sağlıcakla kucağına alırsın inşallah

Tebrik ederim. Allah hayırlısıyla tamamına erdirsin inşallah sağlıkla...

Bakın buraya bulaşan bir kişi daha hamile kaldı. :)))
yesekkür ederim bi haftadır bebiş telasıyla buraya uğrayamadım. 6 haftalık olmuş bebişim daha cok küçük düşük riski yok ama 3 ay dikkat et dedi doktor. ben biraz pimpirikliyim sanırım kendimi dinleyip duruyorum

Maşallah sağlıklı olsun,güzel bir hamilelik geçirirsin inşallah .
İlk 3 ay dikkatli olmakta fayda var tabiki..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…