09:00 - 18:00 Kesintisiz Muhabbet

Dükkan kirasını da keyifle ödersin artık kendi cbeinden :-)
Haklısın!
Güzel ülkemde kitapçı iş yapmaz. :KK61:
Başka bir fikir, kitap okunabilecek bir yer açıyorum. Orada ses olmuyor. Gelen içecek alıyor ve kitap okuyor. Kitaplar ücretsiz, içecekler ücretli.

Böyle olunca da benim gözümde kalın çerçeveli gözlüklü aydın halim nerede kaldı.
:mad:
Anca millete çay & kahve götürüp reverans yaparım. :KK28:

Bu iş için eleman çalıştırsam astarı yüzünden pahalı olur. :KK70:
Uffff! Bir hayal bile kuramıyorum. Ne kadar beceriksizim ben!:KK67:

Bir dakika yaaaa! Neden kira ödüyorum ki?
Dükkan benim zaten, dükkan sahibiyim.
Emekli de olmuşum. Gelirim var. Bu kitapçı işini keyfine yapıyorum.

Hah! Aferin Filozof! :KK9: Hayal dediğin böyle olur! :KK25::KK59::cool:

Haklısın!
Güzel ülkemde kitapçı iş yapmaz. :KK61:
Başka bir fikir, kitap okunabilecek bir yer açıyorum. Orada ses olmuyor. Gelen içecek alıyor ve kitap okuyor. Kitaplar ücretsiz, içecekler ücretli.

Böyle olunca da benim gözümde kalın çerçeveli gözlüklü aydın halim nerede kaldı.
:mad:
Anca millete çay & kahve götürüp reverans yaparım. :KK28:

Bu iş için eleman çalıştırsam astarı yüzünden pahalı olur. :KK70:
Uffff! Bir hayal bile kuramıyorum. Ne kadar beceriksizim ben!:KK67:

Bir dakika yaaaa! Neden kira ödüyorum ki?
Dükkan benim zaten, dükkan sahibiyim.
Emekli de olmuşum. Gelirim var. Bu kitapçı işini keyfine yapıyorum.

Hah! Aferin Filozof! :KK9: Hayal dediğin böyle olur! :KK25::KK59::cool:

Bi milyoncu aç daha iyi :KK53:

Bu ben olsam keşke... Evim olsa burası!

10363895_10203903254169611_8976427308603701896_n.jpg

günaydın..
dün işletmedeydim yoğundum gelemedim pek..doğumdu izindi sarmışsınız kızlar..bak elmişim çaıtr çatır doğuracak inşallah:KK70:
amcam bugün büyük bir beyin ameliyatı olacak,babam da çok endişeli,inşallah sağlıkla çıkar ameliyattan..
bugün müşterileriim geliyor,uğrayamayabilirim kızlar..öpüyorum sizi.

hayırlı sabahlar kızlar.
nasılsınız
:KK49::KK49:

Bi milyoncu aç daha iyi :KK53:

alıntılamadan geçemedim :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

günaydın..
dün işletmedeydim yoğundum gelemedim pek..doğumdu izindi sarmışsınız kızlar..bak elmişim çaıtr çatır doğuracak inşallah:KK70:
amcam bugün büyük bir beyin ameliyatı olacak,babam da çok endişeli,inşallah sağlıkla çıkar ameliyattan..

geçmiş olsun q cum. inşALLAH bişi olmaz. dua edelim bize. çocuğun okulu nezaman başlayacak başladımı ? alışabildimi:KK70:

günaydın..

Günaydın cnmmmm rabbim amcana sifa versin inşallahhhh

hayırlı sabahlar kızlar.
nasılsınız
:KK49::KK49:
bişi olmaz. dua edelim bize. çocuğun okulu nezaman başlayacak başladımı ? alışabildimi:KK70:
günaydın asmu,sağol canım.
yok 8 eylülde başlıyor okulu.1 hafta 2-3 saat gidecek ,alıştırma haftası.15 eylülde tam başlayacak..umarım kısa zamanda alışır..ilk zamanlar zor oluyor tabi ama zamanla alışıyorlar..umarım yani :KK51:
sen nasılsın asmu? aklıme geliyor yazamadım bir türlü,nasıl oldu senin kuzen?daha iyidir umarım..

günaydın asmu,sağol canım.
yok 8 eylülde başlıyor okulu.1 hafta 2-3 saat gidecek ,alıştırma haftası.15 eylülde tam başlayacak..umarım kısa zamanda alışır..ilk zamanlar zor oluyor tabi ama zamanla alışıyorlar..umarım yani
sen nasılsın asmu? aklıme geliyor yazamadım bir türlü,nasıl oldu senin kuzen?daha iyidir umarım..

bakıcısı çıktı demiştin sanki. şimdi kim bakıyor :KK51: alışır. zor olur biraz. huzursuzluk çıkarır sonradan alışır :KK51::KK51:

benim kuzeni okula yazdırdık. bakalım ne olacak. sınıfta pasif kalmasından korkuyorum birazda:KK42:

amin elmişim inşallah..evlerden uzak,kolon kanseri denildi,geçen ay ameliyat olmuştu,şimdi beyne sıçramış..umarım iyi geçer ameliyatı..ama sonrası da çok zor bir süreç,Allah yardımcısı olsun.
Off cok üzüldüm, Allah yardımcısı ve yardımcınız olsun inş

Kanser artık grip gibi oldu cok üzücü

amin elmişim inşallah..evlerden uzak,kolon kanseri denildi,geçen ay ameliyat olmuştu,şimdi beyne sıçramış..umarım iyi geçer ameliyatı..ama sonrası da çok zor bir süreç,Allah yardımcısı olsun.

inşALLAH kazasız belasız atlatır. elminin dediği gibi kanser artık grip gibi.
benim yengemde (dayımın eşi ve amcamın kızı oluyor) bugün atom tedavisi alacak. oda kanser. 3çocuk var bide. atom tedavisinde 3 4 gün kalıyor. hastaneden çıktıktan sonrada 15 gün çocuk yaklaşmaması lazım yanına :KK43: bi çocuk kardeşte biri eltide biri anneannede :KK43::KK43:
küçüğü 1 buçuk yaşında. ağzındada bir sürü yara çıkmış. napacak annesiz onca gün :cry:

gunaydın hatunlar..

elmişşş anam bu bebiş ne zaman 34 haftalık oldu :-) Zaman nasıl su gibi geçmiş vay anasını yahu

ben de guya daha 2.bebişi düşünecem de yapacamda oohoooo

X