09:00 - 18:00 Kesintisiz Muhabbet

hayırlı olsun quartam,
artık eğitim de erken başlıyor çocuklar için, yeni sisteme adapte olması açısından iyi,
ama Ata evdede zaman geçirmeyi seviyordu hatırladığım kadarıyla.
öğlen uykuları fln da olacaksa rahat eder diye düşünüyorum, hem bir sürü aktiviteside varmış.
Birde hem bakıcı hem okul parası vermeyeceksiniz, bu da avantaj aslında.

Şuanki yardımıcınız ev işlerinede yardım ediyordu sanırım, sırf onun için başka birini çağırsan haftalık yada 15 günlük
daha ekonomik olmazmı sizin için,
yemek konusuna bişey diyemicem ellerinden öpecek gibi görünüyor :)

beach ler var parayla giriyordun normal plajda var .
bizim otelin anlaşmalı yeri vardı şezlong ve güneşliğe para vermedik ama plaja arabayla gidiyorduk otel çeşme çarşıdaydı.
yakın plajda vardır belki yürüyerek gidecek ama biz arabayla gittik.

bir de biz son an da ayarladık cuma ayarladık pazar gittik. yer olmadığı için çok alternatifimiz yoktu.

sağol gofretcim.umarım öyle olur..
çok doğru hatırlıyorsun canım,evini pek sever,gerçi bu yaz,evde sıkılyıordu çok ,bişeyler yapalım,dışrı çıkalım gezlim koşalım derdindeydi..ama şimdi benimle beraber mesai yapacak kuzucm..
öğlen uykusu okulda yok gofretcim bu yaş gurubuna,4 yaşında oldu artık..evde de uyursa en fazla 1 saat uyuyor zaten.
okul parası bakıcıdan fazlaya geliyor canım ,bakıcım ayrılmasaydı,devlet okuluna veriyordum zaten,geçen sene gittiğine..
bakıcım Atat okulda olduğundan ev iş yapıyordu,yemek yapıyordu..ben de şimdi 15 günde bir temizlik için birini alayım diyorum,yemek de hazırlarım bişeyler napalıma rtık..
h.sonu yaparım,buzluğu doldururum ,1 gün annemde yerim ,iadre ederim napalım

Hepinizi alıntılıyamadım özel mesajla atayım bari resimleri olmadı

q
q cum daha maliyetli olacak gibi,
inşlahh Ata memnun karlı ve faydalı olur,
ya öğle uykusu olmaması saçma geldi yaa, minicik çocuklar daha aksama kadar nasl ayık kalsınlar.

yemek bir şekilde halloluyor q cum biraz dışardan biraz evden günlük aparatifler fln uydurursun artık,
Ata ve ous yemek seçmiyorsa tabi :)

Bilgisayarda mı sorun var sitede mi anlamadım
Zor yazıyorum
İyiyim şimdi şükür Q , sağ ol
Misk nasıl oldu ? Doktora gidecekti lekelenmeden dolayı

Ah bi konuşabilsem neler anlatacam da
İnternet mi yavaş bende kopuk kopuk 2 saatte bi yorum atabiliyorum

Günaydın herkese. Gece yatamadım. Uykusuzum.
Günaydınlarr,

Ne iğrenc bir hafta değil mi : ) gözlerimi acamıyorum yorgunluktan
aynen Elmayra'm, hamile hamile yormasaydın kendini. Nişan güzel geçmiş. Tekrar tebrikler...
Günaydın
Ben iyileştim şükür
Sevindim canım.

Bana da gönderir misin?

biraz öyel ama ne yapalım tek çcouğumuz var Allah sağlık versin çalışıp ödicez artık...
görsen gefretcim maşallah bunlarda enerji bitmiyor ki,tatilde bile uyumuyodu ki,saatlerce deniz havuz olmasına rağmen..
sadece 3 yaş gurubuna var uyku..
aslında ous seçerdi eskiden ama alıştı o da,ne olsa yiyor,ya da istemzse yemiyor
ata seçmez..

Ah bi konuşabilsem neler anlatacam da
İnternet mi yavaş bende kopuk kopuk 2 saatte bi yorum atabiliyorum
çekocum benim nette sorun var zaten,bilmiyorum sitede de var mı..
nasıl oldun tatlışım daha iyi misin?

anladım q cum,
faydalı olsuında dediğin gibi tek evladın ve çok şükür çalışıyorsun.

enerjik minikler, benim h.sonu öğle arası bi uykum geliyor evde
kahve yapıyorum hemen :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…