09:00 - 18:00 Kesintisiz Muhabbet

güzel geçmesine sevindim canım benim.2 adım yol yürü yorulursun artık,az kaldı sabır :KK14:
sen o görenlere bakma canım,onlar hep,bebek ne kadar aşağıda derler hep,son aylarda aşağı yerleşmesi normaldir zaten..daha var doğuma,ne kadar uzub kalırsa karnında o kadar iyi bebek için.sezeryan için bile 39.hafta sonunu seçmişti doktorum.
korkma sen,doktor kontrolün ne sıklığa çıktı?
fotolarda 16 tane görünüyor ama açılmıyor,ne albümlerin ne fotoların cnaım..konuşmaya atsana foto.

dünyacım günaydın canım,ben iyiyim çok şükür,sen nasılsın?
daha cinsiyeti belli olmadı çekonun bebğinin ama grip olmuştu evde dinleniyor ..bugün gelir diyodum demek toparlanmadı hala..
gofret de cuma geldi,siteyi sevmemiş bu haliyle,bir de çok yoğun çalışıyormuş..

bende iyiyim çok şükür bayramdan sonra izin kullandım tatilimi yaptım geldim.
işler güçler aynı rutin hayat.
Ata nasıl?

bende iyiyim çok şükür bayramdan sonra izin kullandım tatilimi yaptım geldim.
işler güçler aynı rutin hayat.
Ata nasıl?
iyi yapmışsın dünyacım,tatil güzel şey:cool:
Ata da iyi,koştrumaca,karıştırmaca şeklinde devam ediyor:KK48:bakıcım işten ayrılıyor,ben da apar topar çareler düşündüm mecburen..okula kaydettirdik cuma günü..okulu çok beğendim ama tab,, alışması zaman alacak,hayırlısı olsun yeni bir dönem nbaşlıyor bizim için..:KK51:

iyi yapmışsın dünyacım,tatil güzel şey:cool:
Ata da iyi,koştrumaca,karıştırmaca şeklinde devam ediyor:KK48:bakıcım işten ayrılıyor,ben da apar topar çareler düşündüm mecburen..okula kaydettirdik cuma günü..okulu çok beğendim ama tab,, alışması zaman alacak,hayırlısı olsun yeni bir dönem nbaşlıyor bizim için..:KK51:

ilk zamanlar zor olsa da alışır canım.
severse arkadaşlarını, öğretmenini daha kolay uyum sağlar

ilk zamanlar zor olsa da alışır canım.
severse arkadaşlarını, öğretmenini daha kolay uyum sağlar
aslında bu sene de yarım gün vermek istiyodum ama bakıcı bulmak alıştırmak vs çok sıkıntı,tüm gün gidecek artık okula..okula bayıldı kendisi de..her aktivite var,dans salonları,piyano,çocuk bahçeleri,resim ,müzik,satranç,ingilizce vs....gezileri luyor her ay mutlaka..ama ne bileyim işte,uzun saatler kalacak..
kıyamıyorum da bir yandna..bir yandan da evde tanımadığım cahil kadınla kalmasındansa okulda daha iyi diyorum..
ne bileyim işte dünyacım,çalışan anne olmak zor..
tatilde nerdeydinşiz?

günaydınlar herkese merhabalar nasılsınız?
zaman nasıl geçiyor doğurma vaktin geldimi Elmi daha var.
quartacım sen nasılsın?
çekirge cinsiyetin belli oldu mu nasıl oldun?
gofreti göremedim bayadır.
Canımmmm iyiyiz sen nasılsınnn

Bence hem geldi hem gelmediii : )

elmi albüme mi koydun resim göremedim ben.
çözemedim yeni halini zaten sitenin:KK23:
albümüme ekledim galibaaa ben de çözemedim henüz
Günaydın
Ben iyileştim şükür
Gecmiş olsun cekooo
Günaydın hanımlar:KK52:
Misk ten haber var mı?
Yok cnm haber alamadık henüz :S
güzel geçmesine sevindim canım benim.2 adım yol yürü yorulursun artık,az kaldı sabır :KK14:
sen o görenlere bakma canım,onlar hep,bebek ne kadar aşağıda derler hep,son aylarda aşağı yerleşmesi normaldir zaten..daha var doğuma,ne kadar uzub kalırsa karnında o kadar iyi bebek için.sezeryan için bile 39.hafta sonunu seçmişti doktorum.
korkma sen,doktor kontrolün ne sıklığa çıktı?
fotolarda 16 tane görünüyor ama açılmıyor,ne albümlerin ne fotoların cnaım..konuşmaya atsana foto.

Bu öğleden sonra gidicem doktora, 2 haftada bir e düştü nstye fln da girecekmişim cok merak ediyyorum

dur özel mesajla atayım hepimize

aslında bu sene de yarım gün vermek istiyodum ama bakıcı bulmak alıştırmak vs çok sıkıntı,tüm gün gidecek artık okula..okula bayıldı kendisi de..her aktivite var,dans salonları,piyano,çocuk bahçeleri,resim ,müzik,satranç,ingilizce vs....gezileri luyor her ay mutlaka..ama ne bileyim işte,uzun saatler kalacak..
kıyamıyorum da bir yandna..bir yandan da evde tanımadığım cahil kadınla kalmasındansa okulda daha iyi diyorum..
ne bileyim işte dünyacım,çalışan anne olmak zor..
tatilde nerdeydinşiz?

zor canım gerçekten Allah kolaylık versin ben cesaret edemiyorum henüz.
Çeşme gittik canım

Bu öğleden sonra gidicem doktora, 2 haftada bir e düştü nstye fln da girecekmişim cok merak ediyyorum

dur özel mesajla atayım hepimize
nst de karnından kasılmalara bakıyorlar.sancı falan oluyor mu diye.
hadi güzel haberlerle gel bakalım..
hata verdi bende de albüm..

zor canım gerçekten Allah kolaylık versin ben cesaret edemiyorum henüz.
Çeşme gittik canım
şu çeşmeye bir ben gidemedim merak ediyorum:cool: nasıldı; çok güzel diyorlar dünyacım?

nst de karnından kasılmalara bakıyorlar.sancı falan oluyor mu diye.
hadi güzel haberlerle gel bakalım..
hata verdi bende de albüm..

şu çeşmeye bir ben gidemedim merak ediyorum:cool: nasıldı; çok güzel diyorlar dünyacım?

çok güzel gerçekten denizi özellikle :cool: sırf kum suyu sıcak.
Alaçatıya da gezmeye gittik ama abartıldığı gibi değil bence.

çeşmeyi bende merak ediyorum
son yıllarda çok şişirdiler,
tam pansiyon mu kaldınız dünyacım
genelde butik oteller varmış.

çeko nasıl oldun,

elmik son halinin merakındayım kuzum nişanda oynayabildin mi ? :)

Q cum okul işini ayarladınız mı son karar nedir,

h.sonu temizlikle uğraştım epeydir el atmamıştım, ev işi yapmak ne sıkıcı iş yahuuu

çeşmeyi bende merak ediyorum
son yıllarda çok şişirdiler,
tam pansiyon mu kaldınız dünyacım
genelde butik oteller varmış.

Çeşme'de herşey dahil otel yok hiç.
biz yarım pansiyonda kaldık sabah kahvaltısı iyiydi akşamda yemeği beğenmeyince çarşıda yiyorduk.
biz geçen sene Belek teydik orayı pek sevmedim otel herşey dahil çok güzeldi otelin dışına çıkmaya gerek kalmamıştı.
bu sene gezelim denizi güzel olsun dedik Çeşme'yi tercih ettik ama kesinlikle tavsiye ederim gofretcim hem çarşısı da güzel.

çok güzel gerçekten denizi özellikle :cool: sırf kum suyu sıcak.
Alaçatıya da gezmeye gittik ama abartıldığı gibi değil bence.
kum süper de,sıcak deniz sevmem ki..buz gibi olacak,bodrum,ayvalık falan gibi..
gecelere aktınız ousla beraber heralde :KK50:popüler olan yerler bozuluyor genelde,o yüzden alaçatı da eski havasını kaybetti diyorlar.
bebek olmadan gezin zaten sonra çeşme bodurm yerine bir yazlık mı alsak diyor insan :KK53:

Q cum okul işini ayarladınız mı son karar nedir,

h.sonu temizlikle uğraştım epeydir el atmamıştım, ev işi yapmak ne sıkıcı iş yahuuu
ayarladık canım,cuma günü tam istediğimiz gibi bir okul bulduk..her türlü aktivite var..eğitim de çok güzel.ingilizce derslerinden dokunmatik tahtalara kadar,bale salonu vs bile var..eğitim programları çok güzel.farklı konular üzrinde eğitim alıyorlar,ne bileyim astronomiden,arabalara kadar değişik konuları var..
uyani sıkılacağını sanmıyorum ama sadece aklıma takılan tüm gün okulda kalacak...
normalde 8 - 16 oluyor özel okullar,bu okul 17 ye kadar...sonrasından 45 dk kadar da etütde kalacak,ben iş çıkışı alıcam..
iyi olur inşallah gofretcim,endişeliyim yine de..
8 eylülde açılıyor bakalım

bizim için yepyeni bir düzen oalcak tabii ki..kadın varken evişi yemek ,o yapıyodu..şimdi nasıl oalcak bilmiyorum..:KK51:

Çeşme'de herşey dahil otel yok hiç.
biz yarım pansiyonda kaldık sabah kahvaltısı iyiydi akşamda yemeği beğenmeyince çarşıda yiyorduk.
biz geçen sene Belek teydik orayı pek sevmedim otel herşey dahil çok güzeldi otelin dışına çıkmaya gerek kalmamıştı.
bu sene gezelim denizi güzel olsun dedik Çeşme'yi tercih ettik ama kesinlikle tavsiye ederim gofretcim hem çarşısı da güzel.

belekdeki oteller güzel ama gereksiz pahalı bence
sadece otele kapanmak için düşünülebilir,
benim tercihimde artık etrafı da gezebileceğim tatiller oldu.

kaldığınız yer plaja yakınmıydı dünyacım,
seneye düşünebiliriz belki.
otelle plaja arasında çok mesafe olması da yoruyor insanı, hele de araba olmayınca.

X