09:00 - 18:00 Kesintisiz Muhabbet

duruyor hala ama ben o kadr sinirliyim ki ona,yüzünü görmek istemiyorum..
okula kayıt yaptırdık çekocum,önceki sayfalarda yazdım okulunu da ,inşallah iyi olur..bakalım hayırlısı..:KK51:
Amin inşallah
Senden sonra mı gleiyo okuldan ?

Amin inşallah
Senden sonra mı gleiyo okuldan ?
yok çeko,iş çıkışı ben alıcam beraber gidicez eve..normalde sabah 10,akşam 17..ama 7:30 da açılıyor okul.çalışan anneler için 8:30 da kahvaltı da veriyor..18:30 a kadar da öğretmen kalıyor yien başlarında..17 de çıkıp anneme gitse bişeye yaramıcak,yarım saat için gerek yok hergün oraya gitmeye..bende hergün araba da yok,ousu beklicem mecbur..gereksiz yani..

yok çeko,iş çıkışı ben alıcam beraber gidicez eve..normalde sabah 10,akşam 17..ama 7:30 da açılıyor okul.çalışan anneler için 8:30 da kahvaltı da veriyor..18:30 a kadar da öğretmen kalıyor yien başlarında..17 de çıkıp anneme gitse bişeye yaramıcak,yarım saat için gerek yok hergün oraya gitmeye..bende hergün araba da yok,ousu beklicem mecbur..gereksiz yani..

Evet daha iyi olmuş böylesi
Her şerde vardır bi hayır diye boşa dememişler

çekocum benim net bi geliyor bi gidiyor,kusura bakma böyle aksak yazıyorum...yarına düzelir umarım..
iyi akşmalar ben çıktım.

günaydın kızlar herkese..
güzel bir gün olsun bugün..
burası çoooookk fazla sıcak.45 derece civarı..gece bile 30 derecelerde nerdeyse,çatlıcam sıcaktan..gece esinti de gitti,kanter içinde kaldık..oğlumu da aldım oturma odasına klimayı açtık,yere yatak attık,uyuduk mis gibi:KK68:

Günaydınnnnnn
günaydın kızlar herkese..
güzel bir gün olsun bugün..
burası çoooookk fazla sıcak.45 derece civarı..gece bile 30 derecelerde nerdeyse,çatlıcam sıcaktan..gece esinti de gitti,kanter içinde kaldık..oğlumu da aldım oturma odasına klimayı açtık,yere yatak attık,uyuduk mis gibi:KK68:
burası da cok sıcak balım :KK43: gece ayrı sabah ayrı duş alıp uyuyabiliyorum cok feci durumdayım

quarta ve elmayra, günaydın canlar... Elmayracığım biz de sıcaktan bunalıyoruz falan ama en azından hamile değiliz. Allah yardımcın olsun. Nişan fotoğraflarını hâlâ göremedim. :KK23:
MERHABA BEN ARANIZDA YENİYİM SORMAK İSTEDİĞİM ŞEYLER VAR BANA YARDIM EDERMİSİNİZ FORMU ÇÖZEMEDİM
Hoş geldiniz. Yardımcı olmamızı istediğiniz konu nedir?

Günaydınnnnnn

burası da cok sıcak balım :KK43: gece ayrı sabah ayrı duş alıp uyuyabiliyorum cok feci durumdayım
ah canım kıyamam..seni çok iyi anlıyorum,aynı aylarda aynı durumdaydım 4 sene önce:KK70:
klimayı seviyorum,en büyük aşkım..eskiden yaz mevsimini severdim,yok,artık soğuk seviyorum..ohh buz gbi olsun lahan gibi giyinip otururum valla..

quarta ve elmayra, günaydın canlar... Elmayracığım biz de sıcaktan bunalıyoruz falan ama en azından hamile değiliz. Allah yardımcın olsun. Nişan fotoğraflarını hâlâ göremedim. :KK23:
Hoş geldiniz. Yardımcı olmamızı istediğiniz konu nedir?
günayıdn filozof..gebeyken çok zor zaten,içten yanmalı motor oluyosun :KK48:

günayıdn filozof..gebeyken çok zor zaten,içten yanmalı motor oluyosun :KK48:
Yengemden biliyorum; yaz hamileliği zor geçiyor. Son aylara denk geldiyse. Yengem 22 sene önce bu durumdaydı. Küçücük bir kız çocuğuydum ama dikkatimi çekiyordu. Sıcaklardan iki üç kat etkilenmesi falan... :KK66:
Küçüktüm falan ama o zaman da FİLOZOFmuşum. :-)

Son düzenleme:
ah canım kıyamam..seni çok iyi anlıyorum,aynı aylarda aynı durumdaydım 4 sene önce:KK70:
klimayı seviyorum,en büyük aşkım..eskiden yaz mevsimini severdim,yok,artık soğuk seviyorum..ohh buz gbi olsun lahan gibi giyinip otururum valla..
Karnımın altı da catlamaya basladı biliyo musun : ( cok üzüldüm dün görünce, bir de kaşınıyo anlatamam sana

günaydın ama neden mutsuz surat var orda bakalım??hayırdır?

Karnımın altı da catlamaya basladı biliyo musun : ( cok üzüldüm dün görünce, bir de kaşınıyo anlatamam sana
lierac aldın mı sen? nemlendirmek için bişeyler sürmen lazım..genişledikçe kaşınıyor insan..üzülme karnın düzelince çok belli olmaz..

Ekimde çıkacak torba yasasıyla doğum iznine düzenlemeler gelecekmiş
Onu merak ediyorum bende

günaydın ama neden mutsuz surat var orda bakalım??hayırdır?
lierac aldın mı sen? nemlendirmek için bişeyler sürmen lazım..genişledikçe kaşınıyor insan..üzülme karnın düzelince çok belli olmaz..
Lierac da aldım mustela da ayrıca badem kakao ve bebe yağı da sürdüm demek ki genetik tamamen. Öyle bir kaşınıyo ki q karnımı acıp sürekli kasıyasım var o derece :KK43:
bir YABANmasalı yapalım nickini
Ekimde çıkacak torba yasasıyla doğum iznine düzenlemeler gelecekmiş
Onu merak ediyorum bende
2 yıldır yapacaklar onu güya ama mümkün değil, ankaradaki bürokratik dedikodular aksini söylüyor cünkü aso vs kadın istihdamını azaltırız diye tehdit etmişler. Yemez yani

Lierac da aldım mustela da ayrıca badem kakao ve bebe yağı da sürdüm demek ki genetik tamamen. Öyle bir kaşınıyo ki q karnımı acıp sürekli kasıyasım var o derece :KK43:

bir YABANmasalı yapalım nickini

2 yıldır yapacaklar onu güya ama mümkün değil, ankaradaki bürokratik dedikodular aksini söylüyor cünkü aso vs kadın istihdamını azaltırız diye tehdit etmişler. Yemez yani

Ben daha bişey sürmeye başlamadım direk karına uygulanan kozmetikten tırsıyorum
Bebe yağına başlarım markete gideyim de

Tamam yapalım :-)

Zaten ne kadar uzatılsa uzatılsın benim işimi görmüyo
Az çok bahsettim

X