09:00 - 18:00 Kesintisiz Muhabbet

o gün geldi mi b,ile yaaa...hayırlı olsun şimdiden,Allah tamamına erdirsin,sana da kolay gelsin,yorma kendini fazla..
öptüm tatlım
Şaka maka geldi valla
Gelin ediyoruz kücük hanımı

Öpüyorum ben de seni cokkk

günaydın kızlar..tabi kim varsa artık..
çeko hasta evde,umarım daha iyisindir..
elmik kardeş nişanlıyor,işe gelir mi meçhul..
nick zaten yok gelmiyor.
gofret siteyi çözememiş gelmiyor.
kit bizleri bırakalı çok oluyor,ayrıca saydırıcam gelirse şayet..
ipek buraya takılmıyor bdv gülü oldu.
filozofla asmu gelir belki:KK51:

günaydınlarrr,,,,

Qcum, çekocum, Elmikom, nickim, ve sayamadıklarım, hepinize kocaman selamlar olsun.

yahu ben siteyi çözemedim, çözemedikçede giresim gelmiyor :)

rutin hayatın dalgasında takılıyoruz,
koca yaz nasıl geldi geçti anlamadım gitti,
bir değişiklik de yok iyiye giden birşey de yok.

Gerek burada gerek reelde çoğu arkadaşım gebe :)
bebek patlaması yaşıcaz ...:)

Kutsal cuma gününden merhaba.

Q nasılsın?
Ayrıca benim de tanıdığım en nüfuzlu kişi ELMAYRA :KK66:

valiye aratayım mı ahahahha

ahahaha ben de gecen hafta bunu instagramda kullanmıştım :KK70:
İçime mi doğdu nedir? :)

Şaka maka geldi valla
Gelin ediyoruz kücük hanımı

Öpüyorum ben de seni cokkk
Hayırlı uğurlu olsun. :KK66:

günaydınlarrr,,,,
Qcum, çekocum, Elmikom, nickim, ve sayamadıklarım, hepinize kocaman selamlar olsun.
yahu ben siteyi çözemedim, çözemedikçede giresim gelmiyor :)

rutin hayatın dalgasında takılıyoruz,
koca yaz nasıl geldi geçti anlamadım gitti,
bir değişiklik de yok iyiye giden birşey de yok.

Gerek burada gerek reelde çoğu arkadaşım gebe :)
bebek patlaması yaşıcaz ...:)
gofretcim canım benim,girdikçe alışıyosun,dene bak ..eski hali daha iyiydi tabi ama buna da alışmaya çalışyıoruz.
iyi haberlerle gelmeni arzu ederdim tabii ki,polyannacılık oynayalım o zaman;en azından kötüye giden birşey yok diyelim:KK48:
senden de bebek haberi gelecekmiş gibi özlemle yazmışsın sanki:KK66:
özletme kendini çok,öpüyorum seni:KK74:

Kutsal cuma gününden merhaba.

Q nasılsın?
Ayrıca benim de tanıdığım en nüfuzlu kişi ELMAYRA :KK66:
selam filozof ,iyiyim valla koşturuyorum bugün..bakıcım ayrılıyor ya işten,o yüzden okul araştırıyorum,dün karar verdik ousla,saat 4 e kadar okula gidecek,sonra da ananesine..okul bakıyoruz,2 haftay açılacak,telaşlıyım..aksi gibi iş de çok yoğun bugün,gidip 1-2 okul gezeceğim..
sen nasılsın bakalım?

gofretcim canım benim,girdikçe alışıyosun,dene bak ..eski hali daha iyiydi tabi ama buna da alışmaya çalışyıoruz.
iyi haberlerle gelmeni arzu ederdim tabii ki,polyannacılık oynayalım o zaman;en azından kötüye giden birşey yok diyelim:KK48:
senden de bebek haberi gelecekmiş gibi özlemle yazmışsın sanki:KK66:
özletme kendini çok,öpüyorum seni:KK74:

işlerde yoğun q cum, pertim çıkıyor son zamanlarda..

vallahi o minikleri sevmek koklamak güzelde, o kıvamda değilim daha
hayırlı zamanda inş.lahhhh

sen nasılsın keyifler yerinde mi ?

tatili de yaptın enerji bombası olmalısın :))

selam filozof ,iyiyim valla koşturuyorum bugün..bakıcım ayrılıyor ya işten,o yüzden okul araştırıyorum,dün karar verdik ousla,saat 4 e kadar okula gidecek,sonra da ananesine..okul bakıyoruz,2 haftay açılacak,telaşlıyım..aksi gibi iş de çok yoğun bugün,gidip 1-2 okul gezeceğim..
sen nasılsın bakalım?
Ufff! Okula karar vermek de zor. Oğlun kaç yaşında. Kreş gibi olacak değil mi?
Allah yardımcın olsun.
Migren tuttu. Dün gece fenaydım. Şimdi de onun sersemliği var. :KK43:

işlerde yoğun q cum, pertim çıkıyor son zamanlarda..

vallahi o minikleri sevmek koklamak güzelde, o kıvamda değilim daha
hayırlı zamanda inş.lahhhh

sen nasılsın keyifler yerinde mi ?

tatili de yaptın enerji bombası olmalısın :))
gofretcim iş güç kendini çok da hırpalama valla,hayatın anlamı başka şeylerde,boşver..
bebek için herşeyin hayırlısı tatlım,insan kendini hiçbir zaman tam olarak hazır hissetmiyor tabi ama yine de tüm şartları da sağlamış olmak lazım :KK49:
ben iyiyim çok şükür canım,bakıcı olayı 2 ayağımı 1 pabuca soktu,onun telaşındayım..ankarya gidicektim eylülün ilk haftası ,bu işler yüzünden kaldı..o akdra da hevesim vardı ki anlatamam..
tatiller de güzel geçti ,bayramda da yazlığa gittik,sonra 1 hafta işe dönüş sonra geçen hafta tekrar yazlıktaydık..kapkara oldum ki sorma :p

Heyyyy yarın nisanimiz var : ) ben iyiyim ve iriyim koşturuyoruz

Ufff! Okula karar vermek de zor. Oğlun kaç yaşında. Kreş gibi olacak değil mi?
Allah yardımcın olsun.
Migren tuttu. Dün gece fenaydım. Şimdi de onun sersemliği var. :KK43:
ekimde 4 yaşında olacak canım.evet kreş gibi olacak.geçen sene de yarım gün gitmişti..güzel bir yer bulduk gibi bakalım..çok güzel modern Atatürkçü bir okul,eğitimi,sosyal aktiviteleri,dil eğitimi falan çok hoşuma gitti,oraya gidicek inşallah bakalım..
geçmiş olsun sana da.migren ne fena eşimden bilirim.onu da çok sarsıyor..çok geçmiş olsun canım tekrar.

ekimde 4 yaşında olacak canım.evet kreş gibi olacak.geçen sene de yarım gün gitmişti..güzel bir yer bulduk gibi bakalım..çok güzel modern Atatürkçü bir okul,eğitimi,sosyal aktiviteleri,dil eğitimi falan çok hoşuma gitti,oraya gidicek inşallah bakalım..
geçmiş olsun sana da.migren ne fena eşimden bilirim.onu da çok sarsıyor..çok geçmiş olsun canım tekrar.
İyi bakalım. Okul bulmanıza sevindim. Oğlun TERAZİ burcu mu yoksa? Ben öyleyim de... :KK23: Eşine de geçmiş olsun. :KK43:

X