09:00 - 18:00 Kesintisiz Muhabbet

Elmik
Cuma tek kaldım zaten doktordan gelince
Hıh
hoşbuldum çekocum,nasılsın herşey yolunda umarım,görüşemedik ne zamandır..nasıl geçti tatil?

İyiyim çok şükür Q seni sormalı
Koşturmacalı geçti resmi işler vardı onlaır hallettik
Adres değişikliği vs.
Bi de sürücü kursuna yazıldık

Selam kızlarr hamile topiği gibi olmuş burası yaa çekirge bile 13 haftalık hamile :O hayırlı olsun çekim allah analı babalı büyütsün inş şoklardayım :KK53:

Ne özlicem la seni huysuz virjin :) Sen yokken hasretinden siteyi bile değiştirdim :)

İyi yapmışsın dinlenmişsindir güzelce.

Benim iyi gidiyor sükürler olsun ama sıcaklar bitiriyo beni :KK43: Her yerim pişik icinde, hamilelikten de sıkılmaya başladım :KK70:

İyi maşallah.
Hem yusuf yusuflardayım hem de uykusuzum :) Cuma öğleden sonra izin alıp eve gidip yattım :KK70:

Doğuran kaçan göcen yok :KK70: hepimiz buralardayız :KK70:
elmy sana kocakarı tarfi pişik yerlerin için.ama ous görmesin.yatmadan önce bildiğin sanayağını az bişi peçeteye koy pişik olan yerlere sür sabah mis gibi kalkarsın.pişikten eser kalmaz

Tek kaldım zaten doktordan gelince
Hıh

İyiyim çok şükür Q seni sormalı
Koşturmacalı geçti resmi işler vardı onlaır hallettik
Adres değişikliği vs.
Bi de sürücü kursuna yazıldık
Cok kötüydüm Çek yaa, duramadım bile o kadar fenaydım yani. Eve yürüyemedim bile biri bıraktı arabayla, birkac saat uyudum bi duş aldım iyi geldi

Selam kızlarr hamile topiği gibi olmuş burası yaa çekirge bile 13 haftalık hamile :O hayırlı olsun çekim allah analı babalı büyütsün inş şoklardayım :KK53:
Sıra sana da gelecek :KK70:
elmy sana kocakarı tarfi pişik yerlerin için.ama ous görmesin.yatmadan önce bildiğin sanayağını az bişi peçeteye koy pişik olan yerlere sür sabah mis gibi kalkarsın.pişikten eser kalmaz

Aa bildiğin sana yağı mı, süreyim bu gece hem kasınıyo hem de canım acıyo :KK43:

Bedduamı ettin sen bana siperminlerinden bulaştıramazsın bana hem ben daha bekar bi kadınım bikeremmm :KK71:

Önce evlendiricem sonra da gebe bırkaıcam :)

Ay smileylilerin yeri de değişmiş :-)

gebe topiklerinde kimseyle kaynaşamadığımızdan burayı gebe topiğine çevirdi elmy:KK53:

Beni hic kabullenemediler zaten, hep dışardan izliyorum gebe anaları :-)

X