08 temmuz sali gunu aşilamami oldum

melisesra

maşallah benim oğluma
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2008
13.753
14
42
SELAM KISLAR SALI GUNU ASILAMAMI OLDUM ÇOK SUKUR SALI GUNUNDEN BERI ÇOK AGRIM VAR HALA GECMEDI KASIK AGRIM ASILAMASI TUTAN ARKADASLARIM SİZDE NASIL BELIRTILER OLDU:bbo:

diğer sayfayada yazdım gerçi belirtilerini söyleyin diye ama benim ne kanamam oldu nede sancım sadece acayip belim ağrıyor
ayy tutmadımı yoksa yaasenağlama daha 12 gün war ne zor bekleyiş bu:sm_confused:

bende dun asılama oldum,suan sadece karnımda bıraz agrı var okadar.14 gun sonra tahlıl yaptırcam bende merak edıyorum ne gıbı belırtılerı olur acaba?CADIARZU

Canim herkesde belirtiler ayni deyilmis bendede kasik agrisi var sanki bicak sapliyorlar gibi nerde yaptirdin asilamani

ben ozel bı dr gıdıyorum.hıcbır hastaneyle anlasması yok onun muayenehanesınde yaptırdık

ayy ınsallah esracım yuzumuz guler dualarımız kabul olur.bende az once kuran okudum bolbol dua ettım hepımız ıcın.ınsallah allah yardımcımız olucak dıye dusunuyorum.sen daha once yaptırmısmıydın asılama hıc.bu benım ılk denemem.
ayrıca kac yumurta ıle asılama yaptırdın?hangı ıgneyı kullandın,sonuc ne zaman bellı olucak senınn??

ayy cok soru sordum ya:1rolleyes:

Saolasin canim dualarin kabul olsun ihsallah.2.asilamam bu canim 1.cisi tutmadi
puregon 75 dozluk kullandim 9 gun kullandim igne doktorum çok yumurtam oldugunu soyledi oyuzden cok agrim oluyor hala catliyor cunki cok olduklari için 14.gun test yapmami soyledi ama ben regl gunume kadar beklemeyi dusunuyorum test yaptirip negati cikarsa daha cok uzulurum 21 temmuz test gunum

ben senden 3 gun sonra test yapıcam.bende 16 yumurta olmustu,12sı olgunlastı.yanı 12 yumurtayla asılama yaptık.ınsallah tutar.sana ozel msj attım okursan sevınırım

Esra umarim bu sefer tutar...Allah isteyen herkese versin...Sonucunu merakla bekliyoruz

esracım mrb.bende çarşamba oldum aşılamamı 21 temmuz test günüm.benimde aynı sancılar oluyo bıçak saplanır gibi ama arada sürekli değil.ilkinde nasıl olmuştu sen en azından tecrübelisin ilkinde yokmuydu böyle rahatsızlıklar.öpyorum canım inşallah güzel haberler verirsin.

diğer sayfayada yazdım gerçi belirtilerini söyleyin diye ama benim ne kanamam oldu nede sancım sadece acayip belim ağrıyor
ayy tutmadımı yoksa yaasenağlama daha 12 gün war ne zor bekleyiş bu:sm_confused:

slm nursist.stres yapmana gerek yok herkesin bünyesi farklı.benimde pek bi ağrım olmadı ilk gün oldu sonra ara ara hafif sancılar oldu hala devam ediyo ama çok nadir.stresde olumsuz etkilyo.inşallah tutar arkadaşım.

esracım mrb.bende çarşamba oldum aşılamamı 21 temmuz test günüm.benimde aynı sancılar oluyo bıçak saplanır gibi ama arada sürekli değil.ilkinde nasıl olmuştu sen en azından tecrübelisin ilkinde yokmuydu böyle rahatsızlıklar.öpyorum canım inşallah güzel haberler verirsin.

ılkındede agrılarım olmustu ama bu kadar degıl çok heyecanlıyım ıhsallah tutar hepımızınkıa.s.

X