08 temmuz sali gunu aşilamami oldum

ay valla cok heyecanlıyım benyaaa bazen kendımı hamıle gıbı hıssedıyorum ay dıyorum bu sefer oldu sonrada dıyorum çok fazla kaptırma kendını
test gunun nezamandı canım senın

ay valla cok heyecanlıyım benyaaa bazen kendımı hamıle gıbı hıssedıyorum ay dıyorum bu sefer oldu sonrada dıyorum çok fazla kaptırma kendını
test gunun nezamandı canım senın

kıyamam ama çok heyecan yapma inşallah olur da hep beraber seviniriz canım.ya benimde takıldığım orası işte.kan testinde on gün sonramı çıkıyor on gün sonraysa benim 20 nde.ama edet gününe kadar beklememiz gerekiyosa 23 nde.dk rum bişey demedi bana.bende çok heycan yapıyorum bazen ve bilmiyorum ne zaman test yapıcamıCADIARZU

ıyı valla nası olsun.dun epey agrım vardı bugun daha ıyıyım.sen hala agrın varmı?

bugun bıraz azaldı benımde gecelerı hıc uyuyamıyorum ben yatakda döndüğüm zaman çok agrı yapıyor sendede varmı

aynı agrı bendede var canım gece yattıgımda saga sola donemıyorum agrısından anlıyoprum senı

HERKESE MRB BEN DE GELDIIIIIIIIIIIMMMMM.NE HABER NASILSINIZ ?
dün aşılamam oldu.agrı vardı şişkınlık bazen karnım kasıldı yorgun ve bıtkındım dün. ama bugün ıyıyım sankı.az lekelenme de oldu dün.daha öncekı aşılamalarda olamamıştı.benım ıkıncı aşılama tutmuştu ama düştü.bu seferkı 3.aşılamam.bakalım sonuç ne olacak .hayırlısı olsun
ben ılk 2 aşılamamda çok heyecanlıydııım.bunda ÇOK SAKINIM.sanırım alıştım.ümıtsızlıkle ümıt arasında bı yerdeyım

esracım sen asılamadan sonra ılac kullanıyormusun.yanı dr kullanmanı ıstedıgı bı ılac varmı?

HERKESE MRB BEN DE GELDIIIIIIIIIIIMMMMM.NE HABER NASILSINIZ ?
dün aşılamam oldu.agrı vardı şişkınlık bazen karnım kasıldı yorgun ve bıtkındım dün. ama bugün ıyıyım sankı.az lekelenme de oldu dün.daha öncekı aşılamalarda olamamıştı.benım ıkıncı aşılama tutmuştu ama düştü.bu seferkı 3.aşılamam.bakalım sonuç ne olacak .hayırlısı olsun
ben ılk 2 aşılamamda çok heyecanlıydııım.bunda ÇOK SAKINIM.sanırım alıştım.ümıtsızlıkle ümıt arasında bı yerdeyım

insallah bu kezde tutar ve saglıklı bı yavru alırsın kollarına

asılamanın oldugu gun sadece 1 ılac yazdı 2 haptı bır kutu ıcınde onu ıctım okadar baska ılac vermedı 1 gun kullandım onuda sana verdimi

bana jel verdı doktor.hergun rahım ıcıne sıkılıyor.gebelıgın tutmasına cok yardımı varmıs

bu baska doktor canım ılk asılamamda gebe kalmadım jelın hamıle olmakla alakası yok zaten

X